Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak na Defekt pneu?Řešení je Ultraseal!: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak na Defekt pneu?Řešení je Ultraseal!

Poslední aktualizace před 8 let
U
UltrasealNováček
Přidáno před 17 let
Po domluvě s našim dealerem panem Janků (nick na fóru Uknaj) jsem založil téma pro Vaše jakékoliv otázky na Ultraseal.Takže se ptejte a já budu rád a snad co nejdříve odpovídat.;)



Ultraseal slouží jako prevence proti průpichu a přímo udržuje pneumatiky ze vnitř běhounu proti unikání vzduchu a tím vylučuje riziko podhuštění a tím nadměrné opotřebení pneumatiky.Dále slouží k přenosu teploty z ráfku vozidla do své směsi a tím odbourává obavy z přehřátí pneumatiky.Tímto působí na výrazné snížení Vašich nákladů na provoz vozidla.Dále napomáhá při odhalení většího defektu jako ja např.natržení běhounu čímž uniká pomalu s pneumatiky a upozorní řidiče na defekt svým výrazným zabarvením a zároveň umožnuje bezpečné zastavení vozidla díky postupnému unikání z pneumatiky.

Ultraseal zaceluje průpichy u silniční verze až do 6,3mm!U vojenské verze dokonce 12,5mm!Ultraseal funguje jak u bezdušové tak u dušové pneumatiky.Nepoškozuje duše ani chemické látky v pneumatice.Pracuje od -40° do + 150° Celsia.Uvnitř pneumatiky netrvoří kuličky ani se nijak nevysouší je v kapalném stavu.
Dávkování probíhá bud´to pomocí hadičky od nejmenší lahvičky přímo do ventilku nebo pumpičkou určenou pro střední galonový soudek až po hliníkovou/plastovou pumpu které se používají u největšího soudku - 5 Galonů.Pro usnadnění je v nabídce široký sortiment příslušenství který při dávkování ubere čas a práci.Dávkuje se po tzv.jednotkách které jsou určeny podle rozměru pneumatiky.

Aplikace se provádí přes ventilek bez nutnosti vypuštění vzduchu. Množství závisí na velikosti pneumatiky a na typu použití (silniční/terénní/extrémní zatížení) a je uvedeno v aplikační a instalační příručce. Například pneumatika na vůz Škoda Fabia potřebuje pro silniční použití 0,26 l přípravku, typická nákladní pneumatika rozměru 22,5 pak 1,1 litru.

Ultraseal má jedinečnou schopnost vydržet odstředivou sílu točící se pneumatiky bez ohledu na rychlost a dobu trvání.V pneumatice působí stále po celou dobu její životnosti.

Ultraseal je pro použití v tuzemsku atestován Ministerstvem dopravy a spojů České republiky. Atest má číslo 2705.

Na přípravek se vztahuje záruka poskytovaná výrobcem.

Produkty:






Ultraseal verze 4150 (Komerční a průmyslová verze)

Používá se u všech silničních a terénních vozidel (včetně průmyslového, zemědělského a důlního zařízení). Utěsňuje průpichy způsobené narušujícími předměty až do průměru 1/4 palce (0,63 centimetru).


Ultraseal verze 7150 HY Performance

Určeno pro vysoce rychlostní motocykly a vozy s nízko profilovými pneumatikami které nesou označení Y nebo Z.Utěsňuje průpichy do 0,63 centimetru.


Ultraseal verze 5150 XHD/OTR Extra Heavy Duty

Prostředek, který byl vyvinut pro vojenská bojová vozidla, aby zajistil neprůstřelnost pneumatik v mezních bojových situacích, je nyní k dispozici a je využíván soukromým sektorem výlučně u terénního zařízení – utěsňuje poškození způsobené předměty až do průměru 1/2 palce (1,25 centimetru).Do terénu a extrémní zatížení.




Balení: Moto láhev 700ml 25 dávkovacích jednotek Cena 713 Kč bez DPH

-vystačí bohatě na obě kola motocyklu

Kanystr 1 Galon /3,78l/ 128 dávkovacích jednotek Cena 2890 Kč bez DPH

Verze 4150 nebo 7150

Kanystr 5 Galonů /18,92/ 640 Jednotek

Komerční a průmyslová verze 4150 Cena 12490 Kč bez DPH

HY Performance 7150 Cena 12490 Kč bez DPH

Verze XHD/OTR 5150 Cena 11990 Kč bez DPH




Výše uvedené ceny jsou maloobchodní bez DPH.

Našel jsem přibližnou pneumatiku která by měla být na Vašich vozech 195 /70-15 (samozřejmě se u jiných vozidel liší ale udávám pouze pro orientaci)U této je zapotřebí 12 jednotek.Lahvička 700ml tedy obsahuje 25 jednotek a vystačí na 2 pneumatiky tohoto rozměru.Pro celé auto (4x pneu) je potřeba dvou lahviček.Cena je tedy 1698Kč pro celé auto Mo s DPH.Dále je možnost nechat aplikaci na perfektně vybaveném pneuservisu Auto Janků v Novém Kníně (u Dobříše) nebo po domluvě s panem Janků na některém srazu.

S přátelským pozdravem

Martin Pirner
obchodní manažer / technik

Kancelář/Poštovní adresa:
CONSYGEN CZ s.r.o.
Anenské náměstí 2,
Praha 1, 110 00

Fakturační adresa/sídlo společnosti:
CONSYGEN CZ s.r.o.
Opletalova 37, 110 00, ČR
ICO:26197161 DIC: CZ26197162

Mobil: (420) 775-294-892
Tel: (420) 224-212-073
Tel/Fax: (420) 224-241-025
Email: [mail]mpirner@ultraseal.cz[/mail]
www.ultraseal.cz
Upravil Fun dne 17.10.2007 17:28, před 17 let
Ultraseal Připojili následující obrazek:
baleni_galonove.jpg
R
Roman PCEČlen
Přidáno před 17 let
Zajímalo by mne, jaké množství je potřeba na pneu 225/75 16C Eurocergo. A také cena. Děkuji. Roman Pce
BobikBobikČlen
Přidáno před 17 let
Tak Uknajiku semnou počitej minimalne 3 autika jen by mne zajimalo jake budeme mít slevy pane manager ;)
R
Roman PCEČlen
Přidáno před 17 let
Já to samé, jen ještě počkám, jaká vypadne cena, ale pokud to umí, co je napsáno, asi není co řešit.:r
uknajuknajČlen
Přidáno před 17 let
Ahoj ve spolek cena ULTRA SEAL pro vaše vozy
Vybral jsem pár rozměrů tak když tam váš nebude tak se ozvěte rád doplnim.

195/7015c 288,-
205/7015c 312,-
215/7015c 336,-
215/7016c 360,-
185 14c 240,-
s DPH na jednu pneu.

Není problém dovést a aplikovat na našich srazech
Na další vaše dotazy budeme reagovat ;)
Upravil uknaj dne 18.10.2007 12:38, před 17 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 17 let
obědnavam zavazně pro Berušku 4x pro Bobíky 4x čauky Bobik ;d
U
UltrasealNováček
Přidáno před 17 let

Citovat

Roman Pce napsal/a:
Zajímalo by mne, jaké množství je potřeba na pneu 225/75 16C Eurocergo. A také cena. Děkuji. Roman Pce


Vážený pane,

cena pro Váš rozměr pneumatiky 225/75 16C Eurocergo je 375Kč s DPH na jednu pneu.
R
Roman PCEČlen
Přidáno před 17 let
Tak to objednávám určitě na dvanáct kol. Ještě zjistím rozměry na dodávkách. Děkuji.
SvitavaciSvitavaciČlen
Přidáno před 17 let
1. Dá se přípravkem řešit i nově vzniklý defekt bez předchozí preventivní aplikace?
2. Nevznikají problémy s vyvážením kol?
Díky za odpověď! ;M
Upravil Svitavaci dne 19.10.2007 09:16, před 17 let
U
UltrasealNováček
Přidáno před 17 let

Citovat

Roman Pce napsal/a:
Tak to objednávám určitě na dvanáct kol. Ještě zjistím rozměry na dodávkách. Děkuji.


Dobře tak prosim zjistete rozmery a ja obratem poslu vypocet.
U
UltrasealNováček
Přidáno před 17 let

Citovat

Svitavaci napsal/a:
1. Dá se přípravkem řešit i nově vzniklý defekt bez předchozí preventivní aplikace?
2. Nevznikají problémy s vyvážením kol?
Díky za odpověď! ;M



1.Samozřejmě Ultrasealem muzete i opravit pneumatiku ktera neobsahuje Ultraseal.Akorat se s tim nedaji resit napr. v pneuservisu vznikle defekty na jednom kole.Kdyz se bude aplikovat tak minimalne na jednu napravu a nejlepe na cele auto.Pokud tedy neni natrzena nebo neni defekt na bocnici.

2.Pri prezouvani napr. novych pneu se prezuje,vyvazi a pak teprve se naaplikuje Ultraseal.Po projeti se rozprostre rovnomerne v pneu a na rafku.S vyvazenim a dynamikou jizdy neni nic poznat ze je uvnitr pneu.
P
PeterSČlen
Přidáno před 8 let
Aktualizácia cien? Aplikácia na Slovensku? Ďakujem
Bydlík má pneu 215/75 R16C R113
J
Jarda36Člen
Přidáno před 8 let
Taky mám jednu otázku.
Setkal jsem se s něčím podobným a problém byl vtom, že prostředek uvnitř pneumatiky ,,skoro vytvořil jeden kus - tím myslím disk a pneumatiku" nešla sundat pneu při přezutí
Otázka : nehrozí i něco podobného při této aplikaci ( snad jsem to napsal srozumitelně)
díky za odpověď
L
LakyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Ultraseal napsal:

Citovat

Svitavaci napsal/a:
1. Dá se přípravkem řešit i nově vzniklý defekt bez předchozí preventivní aplikace?
2. Nevznikají problémy s vyvážením kol?
Díky za odpověď! ;M



1.Samozřejmě Ultrasealem muzete i opravit pneumatiku ktera neobsahuje Ultraseal.Akorat se s tim nedaji resit napr. v pneuservisu vznikle defekty na jednom kole.Kdyz se bude aplikovat tak minimalne na jednu napravu a nejlepe na cele auto.Pokud tedy neni natrzena nebo neni defekt na bocnici.

2.Pri prezouvani napr. novych pneu se prezuje,vyvazi a pak teprve se naaplikuje Ultraseal.Po projeti se rozprostre rovnomerne v pneu a na rafku.S vyvazenim a dynamikou jizdy neni nic poznat ze je uvnitr pneu.



Pokud jsem si všiml tak je toto vlákno z roku 2007.
Rád bych měl informaci o tomto produktu od těch co si je již dříve koupili a jak jsou s tím spokojeni .
Aby to nebylo podobné jako s tou zázračnou chemii do WC v kbelících za dobrou cenu a výsledek byl .....!v
Žijeme jen jednou.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
A hlavně tyto různé samolepící hmoty se nesmí používat u kol v kterých jsou namontovány senzory tlaku . U IX35 to je zmíněno přímo v návodu.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
H
hymer662Člen
Přidáno před 8 let
K těmto vydobytkům moderního světa jsem opatrný...
Ještě mám v paměti euforii v plnění pneu jiným plynem, příslušná barevná čepička...
Popisované klady nechci rozporovat jen ty zápory jsou zatím potlačovány...
Já si počkám na čas...
-----------
pod čarou: 4x400 = 1600 Kč , t.j. pomalu nové pneu...
T
ttomassČlen
Přidáno před 8 let
Neresil jsem na karavanu nebo obytnaku, ale uchazela mi stara guma na osobnim aute. Napadlo me pouzit "servisni" sadu na opravu pneumatik ve spreji. No ale nejdriv jsem zajel ke svemu pneuservismanovi a ten mi rekl, ze to neuveritelne zasvini nejen pneumatiku, ale i rafek. Dal jsem na jeho radu a nikdy jsem to nepouzil.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 8 let
Jelikož mám negativní zkušenosti s podobnými přípravky používám totohttp://www.autovia.cz/eshop/kola/pneu...GwodxpAMDA
naprostá spokojenost.
Hanka a Pavel
1
1111111111Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

pachta napsal:

Jelikož mám negativní zkušenosti s podobnými přípravky používám totohttp://www.autovia.cz/eshop/kola/pneu...GwodxpAMDA
naprostá spokojenost.


přesně tak, používám to už léta jak u osobáku, tak u obytného auta a můžu vám říct, že jsem jednou dojel i s průrazem boku, dal jsem tam tři knoty a věřte nebo ne, vydrželo to cestu cca 200 bez problému. já mám sadu od SLIM, ale myslím, že je to všechno stejné, tak doporučuji, super!!
J
Jarda36Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

pachta napsal:

Jelikož mám negativní zkušenosti s podobnými přípravky používám totohttp://www.autovia.cz/eshop/kola/pneu...GwodxpAMDA
naprostá spokojenost.


Ano tohle mám taky a naprostá spokojenost a výhoda, že při opravě nemusíš sundavat pneu z disku.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ultraseal, Roman PCE, Bobik, uknaj, Svitavaci, PeterS, Jarda36, Laky, tuareg, hymer662, ttomass, pachta, 1111111111, peda, IvanGS

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,315 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25300 sekund | Průměrně za: 0.253 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB