Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma boiler netopí: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma boiler netopí

Poslední aktualizace před 7 let
H
Hlava22Nováček
Přidáno před 7 let
Ahoj mam problém u mého obytného auta z roku 1992 netopí boiler .Problém je ten že plyn se pustí jisra zapálí a pak hoří asi 3 vteřiny a vypne se plyn a zhasne .Řídící jednotka prověřena vše v pořádku podle mě je problém v tom že čidlo plamene nefunguje je to možné ? Díky za rady Hlava.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
A není v bojleru voda? To bývá hlavní důvod nefunkčnosti těhle bojlerů. Ucpe se odtoková trubka u komínku a voda uvnitř dělá neplechu.
H
Hlava22Nováček
Přidáno před 7 let
Bojler jsem měl asi 3krát venku trubku jsem pročistil hořák je jako novej hoří celej pěkně ale to čidlo se mě po shlédnutí pár záběrú na You tube zdá krátké aš bude čas tak to vyndám a podívám se na to znova .
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
Tak to holt vymontuj a zkus ho trošku přihnout do plamene..
Ještě mě napadlo, jestli nemáš třeba špatný kontakt v konektoru u kabelu k čidlu? Nebo vadné čidlo?
M
milan a helenaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,měl jsem stejný problém.Měl jsem zbytek plynu v bombě z minulé sezony,když jsem dal novou vše funguje jak má.Milan.
H
Hlava22Nováček
Přidáno před 7 let
Skusím jinou bombu dobrý nápad dík
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let
moje B10 mela podobnej problem, pri prvnim zapnuti plamen chytnul a boiler nahrala vodu. Nasledne po odpusteni vody a samocineho zapaleni to nechytlo, vzdy zajiskril, plamen jako by chytnul a hned to chciplo a takhle porad dokola, nez jsem to koleckem vypnul a zapalil rucne. Ve finale byl problem v regulatoru plynu u lahve
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
H
Hlava22Nováček
Přidáno před 7 let
Tak spraveno čidlo plamene jsem nasměroval dle poláka na You tube a uš to maká chvíly to ještě zhasínalo dal jsem novou bombu a jede jako drak.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hlava22, PetrDubi, milan a helena, Dudla

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,970,294 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.48372 sekund | Průměrně za: 0.48372 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB