Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Falle Campingwelt v Rakousku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Falle Campingwelt v Rakousku

Poslední aktualizace před 7 let
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Přátelé, protože jsem na cestách a u WC Thetford mě začalo propouštět těsnění pod klapkou zkusil jsem navštívit tento obchod protože jsem ho měl nejblíže. Gerasdorf u Vídně https://campingwe... Světe div se, měli těsnění na prodejně a nejenom toto, mnoho dalších věcí. Moc velká plocha se vším na co si člověk vzpomene. Těsnění bych koupil i u nás, ale téměř všude pouze na objednávku s dodáním až 10 dnů. Obchod můžu jenom doporučit, přes Gerasdorf a dál pře Vídeň nás hodně jezdí. Je to hned u silnice, bez bloudění. A cenově mě to vyšlo přibližně stejně jako u nás v e-shopu, možná méně protože jsem neplatil poštovné.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
V
VladimirČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,ano je to velmi dobry obchod ale i vyborny servis,jezdim tam už dlouho,mel jsem problém s topenim truma a pan Hoda z Brna to nedokazal opravit a potom už mě nebral pro jistotu telefon..Zajel jsem s autem do Gerasdorfu a po dohode s technikem jsem ho tam nechal v servise s tim že auto bude do týdne opraveno,za dva dny mě zavolali že je topeni opraveno a cena byla 110 euro..seřízeni mechanismu markyzy bylo zdarmaTo bylo před sedmi lety.Před týdnem při navratu z lyžovaní jsem se tam zastavil kvůli zhasinani lednice...přesto že tam měli plno bez vahani mě lednici vyfoukali a zkontrolovali..problém se tim vyřešil,a zase po mě nechtěli peníze,udajně to nestalo za to..takže v dosahu 90 km od hranic vyborna možnost.Vladimir
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza1312, Vladimir

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,929,603 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14111 sekund | Průměrně za: 0.14111 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB