Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dobíjení + solár: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dobíjení + solár

Poslední aktualizace před 7 let
Z
Zvon1Nováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, chci se zeptat zda je lepší ve dny, kdy je auto odstavené připojit ho na 230 nebo stačí využívat solár 140wp. Nástavbová baterie 95.
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Když Ti na něj svítí slunce tak stačí solární panel. Při parkování pod střechou pak alespoň jednou měsíčně připojit 230V. A občas kontroluj napětí baterie na měřícím panelu v autě. Závisí to na tom, jakou máš klidovou spotřebu elektriky auta v odstávce.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mám solár 150w , baterii 145ah a dobíjím přes 230v 2 x za zimu co jsem v garáži. Jinak mě to v sezoně dobije v pohodě.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Z
Zvon1Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

vsazavsky napsal:

Když Ti na něj svítí slunce tak stačí solární panel. Při parkování pod střechou pak alespoň jednou měsíčně připojit 230V. A občas kontroluj napětí baterie na měřícím panelu v autě. Závisí to na tom, jakou máš klidovou spotřebu elektriky auta v odstávce.



Díky za info

Automatické sloučení 05.04.2017 17:40:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
mám solár 150w , baterii 145ah a dobíjím přes 230v 2 x za zimu co jsem v garáži. Jinak mě to v sezoně dobije v pohodě.


Díky
Upravil Zvon1 dne 05.04.2017 17:40, před 7 let
ViTaSeKViTaSeKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zvon1 napsal:

Ahoj, chci se zeptat zda je lepší ve dny, kdy je auto odstavené připojit ho na 230 nebo stačí využívat solár 140wp. Nástavbová baterie 95.


Tady se to resilo http://www.carava...d_id=13925
Neuč se! život tě naučí....
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
Teď už mě solár dobíjí v pohodě a nemusím kontrolovat baterii, jinak v zimě mám trvale připojeno na 230V.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zvon1, vsazavsky, Miroslav6, ViTaSeK, Pegaso 2010

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,274,331 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18024 sekund | Průměrně za: 0.18024 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB