Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plnění lahve propanem v ČH, Albánii a Řecku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plnění lahve propanem v ČH, Albánii a Řecku

Poslední aktualizace před 7 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, mám německé lahve a české s redukcí. Pokud si nechám naplnit v ČR německou, tak bez problému. Ale českou s redukcí mi naplní, až odšroubuji redukci. Řekl mi, že se mu tam nevejde ta připojovací hlavice. Tak vyšroubuji a je to. Ale jak na jihu? Plní propanem české a německé lahve? Nebo jen výměnným způsobem?
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
S čistým Propanem jsem se ještě v Řecku nesetkal.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
V Řecku mají také čistý propan. Bavil jsem se o tom se známým němcem. Až tam budu tak to napíši. Myslím, že je nějaký rozdíl v lahvých. Jo ted jsem .uvědomil, že používá řecké bomby výměným zpusobem- je tam vždy pul roku.
Do GR je dobré mít udělanou redukci šroubení na naší bombu a proti ventil na plnění plynu do auta. Je však pravda, že ne u každé pumpy v GR lahev takto naplní.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 26.04.2017 08:56, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutil1, Pegaso 2010, Jarda Borek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,266,454 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.69431 sekund | Průměrně za: 1.69431 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB