Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 topení Carver 5500 Turbo: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

topení Carver 5500 Turbo

Poslední aktualizace před 7 let
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny zdejší příznivce a žádám o radu popř. vysvětlení následujícího problému i když to možná problém není. Možná by věděl i Karel Prokop, snad se ozve.
Mám anglána, zabudováno z výroby kombinované topení plyn+elektrika Carver 5500 Turbo. Od začátku co karavan mám pozoruji následující anomálii. Při topení elektrikou a rozfukem topí zcela normálně až do dosažení vnitřní teploty v karavanu cca 21 stupňů. Po dosažení této teploty začne ventilátor sám bez mého přičinění snižovat otáčky a topení jede tak na poloviční výkon, možná ještě menší, po chvíli však zase přídá na otáčkách jak ventilátor tak topení a udržuje to teplotu kolem 21 stupňů. Takto se to stále opakuje Připadá mě to jako by to řídil nějaký termostat, ale podotýkám, že termostat, který by reguloval vnitřní teplotu v karavanu nemám. V podstatě tedy karavan na elektriku vytopím na 21 stupňů a tato se zde udržuje sama, ovšem chtěl bych víc, třeba 24 stupňů, ale jak ty kamna obelstít? Možná je to nějak nastaveno z výroby, ale nezdá se mi, že to bylo nastaveno napevno, bez možnosti zvýšit si teplotu. Volal jsem do burimexu, ale tam mě moc neporadili, mám vyčistit kontakty ovládání nahoře / foto/ což jsem učinil, vystříkal jsem kontaktolem, je to pořád stejné. Při topení plynem jsem tuto anomálii nepozoroval, topí to normálně dobře. Když jsem topení čistil ve spodní části jsem nalezl nějaké dvě věci, které připadají jako nějaká čidla, viz foto. Dá se nějak teplota zvýšit? Mám rád tepleji než 21 stupňů. Děkuji za rady či vysvětlení.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
Upravil Honza1312 dne 30.03.2017 15:08, před 7 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Zapoměl jsi na fotku.
Hasky
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Na foto jsem nezapoměl, ale jaksi se nedaří vložit, pořád eror a dělám to pořád stejně. Zkusím později.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Honza1312 napsal:

Na foto jsem nezapoměl, ale jaksi se nedaří vložit, pořád eror a dělám to pořád stejně. Zkusím později.
mozna je mas moc veliky. a kdyby ne tak me pomohlo otevrit to v kresleni, editovat ze treba udelam nekam bod a zas to ulozim a pak najednou to uz vlozit jde
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza1312, hasky, floridan79

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,339,926 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20643 sekund | Průměrně za: 0.20643 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB