Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nejde mi svařovací trafo: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nejde mi svařovací trafo

Poslední aktualizace před 15 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
Aha pán se urazil... byl to jen můj názor, výrobce tam dal jistič tys ho vyhodil, toť vše a 14 let rozdílu z tebe nedělá otce:-)!h neumím číst, to jsou příspěvky ne věk sorry, tak to bys mohl být můj otec a já jako zlobivej syn ti říkám, jistič by tam měl být!!!
Upravil tronic dne 30.08.2009 13:54, před 15 let
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Penthere ten jistič tam důležitý je.Jedná se o tzv.selektivitu ochran.Znamená to že jištění by mělo postupovat od nejsilnějšího např. 32 A na baráku po nejslabší = 16 A na spotřebiči.Položka za zakoupení nového jističe pro svářečku se stejnou amperáží,která byla na tom starém je v řádu stokorun.Škody,které vzniknou v opačném případě.... však to znáš.
Přikládám obrázek,klikněte na něj a zamyslete se proč právě ten.
Děkuji všem,kteří přispěchali s pomocí i když bez měřáku je velmi těžké závadu odhalit.:_
Upravil tronic dne 30.08.2009 14:12, před 15 let
tronic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
mirekČlen
Přidáno před 15 let
Tak koukám panthere že sis z nás trošku dělal legraci když si nám tvrdil že tam vstupní proud jde ,asi nemá cenu podle toho jak vše popisuješ polemizovat o tvé odbornosti v oboru elektro jak už zpívá klasik "kdo má pojistky námi předepsané tomu se nic nestane,kdo si tam nastrká hřebíky čeká ho požár veliký" já ti nic takového nepřeju ale prosím tě neblni možná ti je 60 a možná si byl v rusku takže radit už můžeš ,ale jistič není jen tepelná ochrana,no jo každej svýho štěstí strovůdce:_
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Škoda, ty jsi měřil klasickou zkoušečkou jen přítomnost fáze. Multimetrem nabo žárovkou by jsi přišel na vadný jistič hned. Tose stává. ahoj!)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: panther, Me2d, millan, Vlada Jana, mirek, tronic, ladis

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,502 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.97580 sekund | Průměrně za: 1.9758 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB