Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rozvod vody v autě funkce baterie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rozvod vody v autě funkce baterie

Poslední aktualizace před 7 let
J
josek77Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Mám dotaz ohledně funkce pouštění vody. Máme v autě baterie + splach. wc. Dnes jsem zatím bez vody, zkusil funkčnost. Když otevřu vodu v koupelně tak je slyšet čerpadlo u tlačítka na wc bzučí také, ale u dřezu se neděje nic. Je to takto normální nebo mám nějaký problém. S autem se teprve seznamuji.
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Partne problem mas. U te baterie asi nejde mikrospinac v kohoutku. No a jestli to cerpadlo budes poustet nasucho tak bude KO i cerpadlo :o
Miloš
J
josek77Člen
Přidáno před 7 let
Dík za odpověď. Na čerpadlo jsem jen ťuknul, nenechával jsem to běhat.
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 7 let
To jsem řešil nyní také - uhnilý mikrospínač. Nahradil jsem jej tímto :
https://www.ges.c...02177.html
za 19 Kč. Existuje v obojím provedení - stlačeno vypnuto nebo stlačeno zapnuto - takže podle funkce původního spínače lze koupit. Nebo jiný, který se tam vejde.
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
J
josek77Člen
Přidáno před 7 let
Ještě se vrátím k nefunkčnímu kohoutku. Mám tam ten co je na obrázku měl jste ho někdo rozdělaný? Nějak mě nejde vyndat ten znáček na teplou a studenou vodu.
josek77 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 7 let
Sice mám jinou pákovku, ale koukni zezadu na tu páku - já tam mám šroubek/červík který drží páku na třmenu. Je to blbě vidět a blbě přístupné, ale mohlo by to být podobné.
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
BartBartČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

josek77 napsal:

Ještě se vrátím k nefunkčnímu kohoutku. Mám tam ten co je na obrázku měl jste ho někdo rozdělaný? Nějak mě nejde vyndat ten znáček na teplou a studenou vodu.


Většinou je tam ten plast jen zamačknutý, opatrně špičkou nože podpíchnout.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
U jedné pákové baterie /ale doma/ jsem měl v té otočné hlavě zezadu červík který se musel povolit.
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
josek77Člen
Přidáno před 7 let
Chlapi dík za návody. Ten plastový znáček drží ani se nehne. Po červíku v zadu se podívám, ale jezdil jsem rukou a nic jsem nenahmátnul, snad bude zítra čas se podívat zrcátkem.
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 7 let
Naklop pákovku do polohy zavřeno a zezadu - u té mojí - je červík, úplně u "kořene". Pohmatem na pákovce to nepoznáš. Já napoprvé použil sílu a nic, pak ještě větší sílu a páku jsem stáhl, no a pak našel červíka :) Tím jsem odhalil i důvod, proč druhá baterie nedovírala, byl povolený červík.
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
J
josek77Člen
Přidáno před 7 let
Červík tam žádný vidět není. Plast záslepka drží ani se nehne. Pokusím se vyvrtat do plastové záslepky dírku jestli tam bude šroubek.
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 7 let
Ono systémů může být nepřeberné množství. Perko, kulička, matka zespodu. Já ji vyndal celou, abych mohl hezky kutit a laborovat s náhradou, ale je to docela opruz ji vyndat. Pořád mi chybělo několik kloubů na ruce. Ale pak se na baterii lépe zkoumá a pracuje. Aspoň je pak možno ji celou rozebrat a vyčistit od úsad a podobně.
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
J
josek77Člen
Přidáno před 7 let
Abych napsal jak to dopadlo. Kdyby někdo chtěl rozdělat stejnou nebo podobnou pákovou baterii. Po odvrtání znáčku na teplou a studenou vodu, so objevil šroubek. Pod pákou je spínač z několika plíšků, který sice pěkně cvaká, ale nefunguje. Místo na mikrospínač tam asi není. Tak koupím baterii novou. Děkuji všem kteří se snažili pomoci radou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: josek77, Garda, caprighia, Bart, Zdenek a Alena

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,121 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23240 sekund | Průměrně za: 0.2324 (0) sekund | Dotazy: 100 | Použitá paměť: 1.98MB/4MB