Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ukradený Rimor Seal 9: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ukradený Rimor Seal 9

Poslední aktualizace před 7 let
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

..... Postižený se ani nezmíní, že už si nemusíme vykroutit krky.


A není zvláštní, že se vždy objeví někdo novej, nikdo ho nezná, nemá nikde žádnou aktivitu, vyštěkne zde něco co lidi nadzvedne a reaguje pouze pokud to tu všechno spí? Rád bych se mýlil, ale zatím to funguje dobře ne?

toto auto se mimo jiné již od února prodává https://auto.bazos.cz/inzerat/7146767...e-2016.php .... pokud máte zájem ..... taky způsob jak udělat třeba .... reklamu :) .... kdo to tak dělá netuším, ale je mi z toho trošku blivno :P


Prcku61 .... SNB bylo pro odlehčení :D . Budky snad už ani nejsou ne? Já teda do vsi moc nechodim, tak sem ztratil přehled :) :) Příhoda je to ale pravdivá a je stará cca půl roku :)

Y.
Yetti
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:


A není zvláštní, že se vždy objeví někdo novej, nikdo ho nezná, nemá nikde žádnou aktivitu, vyštěkne zde něco co lidi nadzvedne a reaguje pouze pokud to tu všechno spí? Rád bych se mýlil, ale zatím to funguje dobře ne?

toto auto se mimo jiné již od února prodává https://auto.bazos.cz/inzerat/7146767...e-2016.php .... pokud máte zájem ..... taky způsob jak udělat třeba .... reklamu :) .... kdo to tak dělá netuším, ale je mi z toho trošku blivno :P

Y.


Jj, taky je mě z toho tu a tam smutno, ještě v technice se diskuze drží zásluhou několika věrných jedinců ( a neuvěřitelně trpělivého našeho Karla !) ) a jinak sem každej přijde akorát prodat, popřípadě napsat, když mu ukradnou auto.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let
Takže předem se omlouvám, že jsem se hned neozval, měl jsem docela dost starostí jak nepojízné auto dostat z lesa, kam ho odvézt atd. Mimo jsem také mezi tím musel vyřizovat protoly a další věci.. Takže auto se našlo,(částečně i díky upozornění člověka z té pavlače FB), stálo odstavené v chatové oblasti u Roštína, okr. Kroměříž. Ujeli s ním cca 80 km a tam ho nechali, až utichne humbuk, který se okolo toho zvedl a kvuli zjištění jestli v něm není vyhledávání. Celkem nic s ním neudělali, vyjma toho jak špinavé, částečně rozebraná paluba, ukradené řídící jednotky a všechno co mělo displej :-(
Je chyba, že jsem nenapsal hned když se auto našlo, což je v pondělí v 17:00, ale od té doby jsem měl vážně dost dalších starostí.
Děkuji za pomoc při hledání, chytré komentáře kdoví jak to bylo, reklama na prodej atd. hrdinové u klávesnice jsou na všech forech stejní :-(
Jinak to, že jsem nereagoval hned, (což mě mohlo stát i to, že bych propásl informaci) je zapříčiněno tím, že jsem tady nový a mám asi špatné nastavení, neupozorňuje mě mail na nové příspěvky u mého vlákna :-(
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Potapěči,

pokud nejsi imaginární osoba jak je zde zvykem a je tato příhoda pravdou, pak si výjimka potvrzující pravidlo a upřímně se ti omlouvám. Nevím jak je to na ostatních fórech. Reaguji jen zde a u klávesnice často nejsem. Navíc nejsem imaginární osobou a spousta lidí mě zná osobně, takže není problém se sejít a řeknu ti to i do očí. Za své názory se nestydím. Bohužel je tady (nebo spíše už není) obrovská spousta zklamaných a nasraných karavanistů, co už nebaví, že si z nich někdo dělá neustále dobrej den. Proto jsem se ozval takto.

Upřímně: Když někdo žádá o pomoc a pak si nenajde pár vteřin na to to stopnout, vysvětlit atd .... přitom na FB čas má a sem se to dokonce dostane již v pondělí od někoho jiného pár minut po sedmé. Že by nebyl čas? :) .... pak není problém podle fotky najít aktivní inzerát, nereaguješ, scénář Tvého zrození je velice shodný s těmi imaginárními kolegy, atd ..... prostě se pak nediv zdejším reakcím.

Pokud je pravda to co zde proběhlo, pak ti přeji vše nej a hodně zdaru a ať těm hajzlům někdo zpřeláme minimálně ruce a čelisti. Jinak děkuji že se ses ozval alespoň se zpožděním.

měj se Y.
Yetti
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:

Ahoj Potapěči,

pokud nejsi imaginární osoba jak je zde zvykem a je tato příhoda pravdou, pak si výjimka potvrzující pravidlo a upřímně se ti omlouvám. Nevím jak je to na ostatních fórech. Reaguji jen zde a u klávesnice často nejsem. Navíc nejsem imaginární osobou a spousta lidí mě zná osobně, takže není problém se sejít a řeknu ti to i do očí. Za své názory se nestydím. Bohužel je tady (nebo spíše už není) obrovská spousta zklamaných a nasraných karavanistů, co už nebaví, že si z nich někdo dělá neustále dobrej den. Proto jsem se ozval takto.

Upřímně: Když někdo žádá o pomoc a pak si nenajde pár vteřin na to to stopnout, vysvětlit atd .... přitom na FB čas má a sem se to dokonce dostane již v pondělí od někoho jiného pár minut po sedmé. Že by nebyl čas? :) .... pak není problém podle fotky najít aktivní inzerát, nereaguješ, scénář Tvého zrození je velice shodný s těmi imaginárními kolegy, atd ..... prostě se pak nediv zdejším reakcím.

Pokud je pravda to co zde proběhlo, pak ti přeji vše nej a hodně zdaru a ať těm hajzlům někdo zpřeláme minimálně ruce a čelisti. Jinak děkuji že se ses ozval alespoň se zpožděním.

měj se Y.


V pohodě, upřímně jsem na to zapomněl, FB jsem odpovídal protože mě neustále někdo volal a tady jsem neměl zapnuto upozornění tak mě to trochu uniklo.

Dík
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

potapec35 napsal: Takže předem se omlouvám, že jsem se hned neozval, měl jsem docela dost starostí .... Je chyba, že jsem nenapsal hned když se auto našlo, což je v pondělí v 17:00, ale od té doby jsem měl vážně dost dalších starostí.
Děkuji za pomoc při hledání, chytré komentáře kdoví jak to bylo, reklama na prodej atd. hrdinové u klávesnice jsou na všech forech stejní :-(

U mne dobrý!
Zvykej si - už je jiná doba! (Už ani SNB není! )
Málo kdo, nejenom že ví, že existuje nějaká nadsázka a sranda, natož aby je pochopil! Místo toho se nafoukne a začne kopat, osočovat a pod., a přitom je to vlastně nedorozumění spočívající v absenci výše citovaného.
To je realita internetu a s ním spojené anonymity! Do očí Ti nikdo neřekne to, co naslintá na sklo!
Mám s tím bohaté zkušenosti! Kdo mne zná - ví, kdo nezná ... (viz výše).
Hlavně že to relativně dobře dopadlo ... :_

Kamil
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Měl jsem za to, že větší pavlač jak FB není. Po přečtení celého vlákna vezdejšího už vím, že jsem se zmýlil. Tady chybí už jen Kelišová :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
KelisovaKelisovaNováček
Přidáno před 7 let
Cože?? Už se perou?
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Kelisova napsal: Cože?? Už se perou?

"... můj Bóže, můj Bóže, můj Bóže ..." :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

potapec35 napsal: Takže předem se omlouvám, že jsem se hned neozval, měl jsem docela dost starostí .... Je chyba, že jsem nenapsal hned když se auto našlo, což je v pondělí v 17:00, ale od té doby jsem měl vážně dost dalších starostí.
Děkuji za pomoc při hledání, chytré komentáře kdoví jak to bylo, reklama na prodej atd. hrdinové u klávesnice jsou na všech forech stejní :-(

U mne dobrý!
Zvykej si - už je jiná doba! (Už ani SNB není! )
Málo kdo, nejenom že ví, že existuje nějaká nadsázka a sranda, natož aby je pochopil! Místo toho se nafoukne a začne kopat, osočovat a pod., a přitom je to vlastně nedorozumění spočívající v absenci výše citovaného.
To je realita internetu a s ním spojené anonymity! Do očí Ti nikdo neřekne to, co naslintá na sklo!
Mám s tím bohaté zkušenosti! Kdo mne zná - ví, kdo nezná ... (viz výše).
Hlavně že to relativně dobře dopadlo ... :_

Kamil

Ahoj,
měl jsem docela špatnej týden který nakonec skončil trochu líp. Proto jsem si jen tak trochu kopl, jsem rád že ti co to chápou to vzali.
Pavel
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let
Jinak mimochodem admine, dnes jsem si zapnul sledování, chvilku mi chodilo a poslední 3 příspěvky zase ne. Došla mi zkouška od admina, pak myslím ještě dvě upozornění a poslední 3 nic. Promiň nechci prudit, jen pro informaci.
Pavel
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: potapec35, Joza, Mikey, ramtlah1, TomTP, JiPe Highlanders, maria, Hatiti, Sheba, Yetti, prcek61, Vajglon Hnuson, Kelisova

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,689,169 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18434 sekund | Průměrně za: 0.18434 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 2.01MB/4MB