Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Avie v Jižní Americe: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Avie v Jižní Americe

Poslední aktualizace před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Mikey no je to dovaha vydat se tam se stařenkou která nemá dost koní a o poruchovosti nemluvje ale dá se ledas co opravit i na koleně . Pěkné ale upřednostnil bych raději pragu V3S vím co dokázala ve vojenském prostoru libava a doupov kde neprojela tatra 815 a to bylo něco pod kapotou u ženistu to nebylo lehké .
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Souhlas s hodnocením Hermana.S avií jsem prožil 15ct let a znám na ni každý šroubek protože jsem si postavil obytku už na starém podvozku.Auto je konstrukčně určeno na rozvoz "piva" po městě.Měnil jsem tam snad všechno od ukroucených poloos,rozpadlého kardanu,diferáku,kompresoru,vodní pumpy atd.atd.Snad nevhodnějšì auto i třeba do lehkého terénu neexistuje snad jen ten trabant s kterým kluci objeli kus světa ale ten má výhodu že se dá do opravny" donést" v tašce nebo dotáhnout koněm.A vejtřaska na stavbách přehrad, kde jsem se pohyboval, neměla a myslím že ani dnes nemá v těźkém terénu konkurenci.Tam kde byly tatry v bahně utopené V3S se tlačila pomalu ale stále vpřed.O to více oceňuji tento aviacestovatelský výkon.Drźìm palec ,budou to potřebovat.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Můj favorit je Dominika, ta si na rozdíl od těch v Avii ani nemá kam lehnout, když jí to klekne, navíc jede sama, holka, Jižní Amerikou. Moje sympatie, obdiv a mám li být uřímný, zavidím...
https://www.facebook.com/DominikaNaCe...kaNaCeste/
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Dominika i Aviatici mají palec nahoru. Už jsem takhle daleko a nestandardně dlouho nikde nebyl a mám absťák. Fandím jim i závidím .... jen tak dál :)
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
:g
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Me2d napsal:

:g


Nechystáš podobný trip !)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Mikey, Laky, zemanekpetr, Vajglon Hnuson, Yetti, Me2d

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,669,863 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12021 sekund | Průměrně za: 0.12021 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB