Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dodávka - izolace střechy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dodávka - izolace střechy

Poslední aktualizace před 15 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Ještě než začne zima bych rád trošku poladil izolaci střechy naší dodávečky. V bocích mám vatu (v igelitových válcích), pod podlahu jsem dal extrudovaný polystyrén (hrozná volba - vrže to, ale kdo se s tím chce znovu dělat), co mám dát pod střechu? Strop mám originální a je tam dutina a spousta místa (přes 5cm!!), tak uvažuju, čím to vycpat.

Osobně bych tam nejradši naskládal a nacpal obyč mirelon (co se dává pod podlahu) Nebo raději něco speciál? Nebo něco lepit? Střecha je celkem rovná, jen lehce zvlněná.

V ideálním případě by to mohlo střechu i trošku odhlučnit...
Petr LiskaPetr LiskaČlen
Přidáno před 15 let
Já jsem dával mirelon. Kupováno přímo ve fabrice ve Vratimově. Dělají ho až do tloušťky 8 cm, dělají i variantu se samolepkou, s hliníkem apod. Mirelon ale pravděpodobně neodhlučňuje.
surficisurficiČlen
Přidáno před 15 let
Kluk koupil T4 a izolaci jsme dělali z takového černého neoprenu,nevim jak se to jmenuje,ale dostal jsem to od kluků co dělají izolace na potrubí v kotelnách. Oni tím ty roury obalují a je s tím velice příjemná práce.Dá se to lepit chemáčem a krásně to tlumí i hluk.Dělá se to v různých tloušťkách tak se to vešlo na stropě i pod tapecák.Sloupky jsme vypěnili PU pěnou,to pomohlo proti srážení vlhkosti a ztuží se i karoserie.Aloha.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

surfici napsal:
Kluk koupil T4 a izolaci jsme dělali z takového černého neoprenu,nevim jak se to jmenuje,ale dostal jsem to od kluků co dělají izolace na potrubí v kotelnách. Oni tím ty roury obalují a je s tím velice příjemná práce.Dá se to lepit chemáčem a krásně to tlumí i hluk.Dělá se to v různých tloušťkách tak se to vešlo na stropě i pod tapecák.Sloupky jsme vypěnili PU pěnou,to pomohlo proti srážení vlhkosti a ztuží se i karoserie.Aloha.


Jo, to je taková divná karimatkovina, ta cena je ovšem taky docela dost (1000,- za m2). Je to vlastně hlavně proti hluku z potrubí.

Ta pěna se osvědčila? Docela bych se toho bál co to udělá časem - vrzání, vypraskání, vlhost atd..
surficisurficiČlen
Přidáno před 15 let
Tu pěnu mi poradil jeden kluk co jezdí OF ROAD ty tím právě ztužují rámy aut.Kluk to tam má asi půl roku a zatím to nezlobí.Toť má zkušenost.Aloha.
M
martan01Člen
Přidáno před 15 let
Ja jse tedy ke strese jeste nedostal ale uz mam za sebou na Transitu boky. Na strane mam polistyrenove desky nalepene na silikon a utesnene montazni penou.Az jse neucim vkladat fota tak nejake zaslu.
RobertRobertČlen
Přidáno před 15 let
Mám za to, že železo ve styku se silikonem velice brzy zrezne. Asi budeš mít víc škody než užitku. :o
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
X
XTRANČlen
Přidáno před 15 let
Já jsem vyčíhnul výprodej sportovních potřeb v Tescu a nakoupil jsem za pár kaček spoustu karimatek. Lepil jsem to nástřikovým lepidlem ve spreji. Vláďa
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

XTRAN napsal:
Já jsem vyčíhnul výprodej sportovních potřeb v Tescu a nakoupil jsem za pár kaček spoustu karimatek. Lepil jsem to nástřikovým lepidlem ve spreji. Vláďa


Jaký máš osvědčený lepidlo na tyto věci?
M
martan01Člen
Přidáno před 15 let
to Robert ma to kamarad na 2 autech Sprinter dalsi na Transitu a vse OK. Take jsem videl o vykendu jedno termo Iveco co melo sundany laminat v nakladovem prostoru a vse mam velice podobne. Jen to Iveco neni domaci vyroba.
X
XTRANČlen
Přidáno před 15 let
Antiku ty nástřikové lepidla jsou prakticky stejné. Čili čím větší a levnější balení tím lépe. Velký sprej jsem kupoval tuším za necelých 100 Kč. Tím nástřikem vznikne obrovská úspora oproti třeba chemoprenu!Vláďa
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

XTRAN napsal:
Antiku ty nástřikové lepidla jsou prakticky stejné. Čili čím větší a levnější balení tím lépe. Velký sprej jsem kupoval tuším za necelých 100 Kč. Tím nástřikem vznikne obrovská úspora oproti třeba chemoprenu!Vláďa


Já jsem kdysi použil lepidlo UHU (někde z drogerie,) - skoro nelepilo - muselo se nastříkat hrozně moc
Pak jsem měl nějaký od Bernera (asi za 400,- sprej) - kvalitní, ale ta cena...
Nějaký kompromis by mohl být Motip asi za 200,-

tak proto jsem se ptal....
X
XTRANČlen
Přidáno před 15 let
Bohužel jsem nyní na školení, značku z hlavy nevím. Ale bylo to kupované na specializovaném netovém obchodě z Brna. Kvalitou se vyrovná značkám wuerth nebo berner. Po návratu domů písnu. Vláďa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mr_antik, Petr Liska, surfici, martan01, Robert, XTRAN

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,936,804 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20258 sekund | Průměrně za: 0.20258 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.04MB/4MB