Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Komínek lednice elektrolux: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Komínek lednice elektrolux

Poslední aktualizace před 7 let
D
duickerČlen
Přidáno před 7 let
Potřebuji radu jak vyčistit komínek u lednice Elektrolux, jelikož jí zkouším nahodit na plyn a plamínek vždycky zhasne. Občas se mi jí podařilo rozjet, ale už nejede.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem. Možná bylo myšleno, jak vyčistit spalovací komoru aparatury. Demontuje se mřížka u typů karavanů s velkými mřížkami, tam, kde jsou ještě malé mřížky, tak je samostatný výdech spalin mimo karavan, tak se odmontuje tento kryt. Nyní lze vytáhnout tzv. přerušovač tahu, který je nasazen na spalovací komoru. ten vyčistíme taky. Ve spalovací komoře je pásek plechu stočený do podélné vrtule, slouží k roztočení proudících spalin a tím "přitisknutí" odstředivou silou k teplosměnné ploše vyhřívání aparatury a účinnějšímu přestupu tepla. Tak se vytáhne i tato vrtulka, na ní bývají saze, a vytažením a pohybem nahoru a dolů se vyčistí i povrch pro přestup tepla. Samozřejmě, že vše, co tam bylo, tak napadalo na hořáček a je nutno proudem vzduchu - hadičku do spalovací komory - všechno vyfouknout.
Hořáček by neměl čadit a tím sazovat. Sazování je známka nedostatečného předmíšení PB primárním vzduchem. Přisávání tohoto vzduchu nelze seřizovat, je dané z výroby. Ale co přisávání vzduchu omezí, jsou nečistoty, většinou pavučiny a viděl jsem, že z ejektoru Bünsenova směšovače měl doupě pavouček. To stačilo k čazení hořáčku. Po vyčistění vše poskládáme zpět tak, jak to tam bylo. Čáo, Pepa
D
duickerČlen
Přidáno před 7 let
Jelikož jsem vše pročistil a plamínek stejně po uvolnění knoflíku zhasne, tak jsem zkusil jak někdo tady radil několikrát za sebou otočit vypínačem 0 - plyn a světe div se ono to funguje a plamen zůstává hořet. Tak se ptám kde je chyba?
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Pokud to má mechanický otočný volič energie tak bude vadný. Špatný kontakt uvnitř co spíná ovládání magnetky.
D
duickerČlen
Přidáno před 7 let
Ale jak se k němu dostat, odmontoval jsem kde co a nejde to ani lednice vytáhnout.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: duicker, Doskocil, STMax

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,519 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19788 sekund | Průměrně za: 0.19788 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB