Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Omnia trouba: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Omnia trouba

Poslední aktualizace před 7 let
A
astraNováček
Přidáno před 7 let
Před časem jsem si koupi omnia troubu, protože se v ní všechno prostředkem a ze spodu všechno připalovalo, což mě potvrdilo i několik známých karavanistu, kteří již dávno tuto troubu pro stejný důvod troubu odložili na půdu, začal jsem dumat a udělal jsem takovou /vcelku jednoduchou/ úpravu, že dnes používáme troubu bez problému připalování a pečeme na plynovém vařiči různé perníky, bábovky i domácí chleba a kdyby nikdo tak děti jsou úplně nadšeni když dostanou nějakou sladkost. Pokud bude mít někdo zájem jsem ochoten poslat náčrtek úpravy, je potřeba kousek čistého hlinikového plechu asi 0,8 mm silného a dva Al nýty, rád pomůžu
K
Kvietok7Nováček
Přidáno před 7 let
Prave sme omniu vyskusali-vysla krasna,chutna babovka...40 min.pecenia...ale je pravda,ze bola z jednej strany zospodu uz trocha nacmoudla:D V dalsom pokuse chceme skusit po 10 min.otacat s trubou....Docitali sme sa tu niekde na caravan24 ze ide aj o postavenie obytky na rovinu aby sa jedlo nepripekalo.Totok bol nas prvy pokus..kazdopadne prr zaujimavost by sme nacrtok radi vzhliadli.dik:_
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
No toto, a kde je foto?
!):^
Tatifer
K
Kvietok7Nováček
Přidáno před 7 let
Foto nacrtu tiez ocakavame...ale ak foto babovky,tak nestihacka:D uz je "uvnitr"!j
PipPipČlen
Přidáno před 7 let
Přikoupil jsem si k Omnii silikonovou formu jako příslušenství...a je po problému s připalováním a následným děsivým drhnutím trouby :)
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
Upravil Pip dne 02.05.2017 19:41, před 7 let
Pip Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
K
Kvietok7Nováček
Přidáno před 7 let
Hm-good napad:^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: astra, Kvietok7, Tandy, Pip

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,901,500 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13741 sekund | Průměrně za: 0.13741 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB