Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Materiál na nábytek: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Materiál na nábytek

Poslední aktualizace před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Ať scháním, jak scháním............nenacházím vhodný deskový materiál na výrobu nábytku. Ano, v karavan shopech mají laminované překližky. Ale nejsem onasis. Oslovil jsem přes známého několik dodavatelů dřeva. A leda nalisovat " umakart " na překližku.
Mate někdo nějaké rozumné řešení.......?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
V demosu jsem nakoupil 4mm překližku slepil do sendviče deska byla dutá 12mm silná dovnitř výstuhy hlavně do míst kde jsou spoje police apd.V nabídce mají i mořidla a laky na povrchovou úpravu nažehlovací pásky na začištění hran.
Hanka a Pavel
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Dá sa to v pohode nalisovat aj doma. Ale ked som kupoval poslednu preglejku a umakart mi predavač poradil že za rohom je malá firmička kde mi to nalisuju podla potreby. Je to tak možno lepšie ale na druhej strane , nie každý kus sa podaril na prvý krát a tak je menšia škoda vyhodit iba preglejku ako hotový sendvič.
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
kup si chemoprén ve spreji v poho práce a drží a slepíš cokoliv k sobě
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Hmm, tak to už mám vše za,sebou. Jen jsem spíše měl představu jestli někdo nenašel dodavatele laminované překližky. Kde mi slisuji umakart k překližce v Plzni vím.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
V české republice není výrobce překližky s povrchovou úpravou dováží se z itálie proto deska stojí od 4 a více tisíc dle dekoru.Na střední vestavbu spotřebuješ 4-5 desek.Dá se sehnat klasické lamino tlouštky16mm ale ta váha.
Hanka a Pavel
T
TurciČlen
Přidáno před 7 let
Firma Pronap Starý Plzenec.p. Silovský 724 007 915.
Dělají polotovary potahované tenkou folií takový papír(asi superflex)zkoušel jsem kousek lepit dispersnim lepidlem a dobrý
Velkou plochu by chtělo vyzkoušet různé druhy lepidel(na tapety,chemopren ve spr.atd).Jako desky topolovou překližku je lehčí.
Posílal mi vzorkovník mají různé dekory a šířky.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Ano, pronap mě taky napadl. Syn tam nějaký čas pracoval. Zkusím se tam zastavit. :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
nechápu co ti firma profi udělá jinýho než že ti na naformátovaný dvířka nalepí umakart lepidlem ve spreji. Základní otázka asi je co technologicky zvládneš. Zřejmě nevlastníš formátovací pilu s předřezem.Dělat dvířka maflem je vopruz (i když to taky de)
Upravil prcek61 dne 12.03.2017 20:04, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Technologicky zvládnu leccos. Ale lepení desek se opravdu lepidlem ve spreji dělat nedá. Nebo alespoň né tak, aby to vydrželo pár let a i při změně klimatu. A lis mám, ale jen 40 x 40 cm. A ten je bohužel malý.
Chci to prostě pořádně............
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Presne... chci to nekomu udelat poradne, kdyz to stejne za rok prodam nebot uz to budu mit vokoukany a budu mit jiny napady...!u
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Vyrob si dvířka odvez je do Demosu a tam ti je vakuově potáhnou folií v dekoru jaký si vybereš.Mám takto dělané dvířka doma v kuchyni a tam dostávají nějak zahulit a 7let drží jsou stále jako nové.Já jsem to nezařizoval detaily bych musel zjistit.
Hanka a Pavel
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
jo kuchyň není karavan kde může bejt teplota i 60 a chtěl bych vidět co ta termofolie z Demosu udělá
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Kdyby s tím 60° něco mělo udělat tak dvířka a šuplíky které přímo sousedí s pečící troubou bych musel už dávno vyhodit.
Hanka a Pavel
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Me2d napsal:

Presne... chci to nekomu udelat poradne, kdyz to stejne za rok prodam nebot uz to budu mit vokoukany a budu mit jiny napady...!u


Klííííd !!!

Už to dělám do důchodu.......snad.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
A DYŤ já ti to přeju dědouchu...fakt, přísahám na holej pupek.:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
od 1990 vyrábím nábytek hlavně kuchyně vím voco go a co dělá termoplast:_:_ a těch šuplíků a dvířek i z myčky jsem měnil habakuk:^
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Já použil 10mm lamino z Demosu a plastové rohové a ukončovací profily. Dvířka jsem nechal nařezat a ohranit taky u nich. Je to trochu těžší, ale pevnost, cena a vzhled je dodrá. Navíc 2 ze 3 desek jsem tam koupil za polovic, měli olámané rohy!
:_
PS: vlastně jsem tam koupil všechno, desky na obložení, podlahu, kování, pianové panty, šrouby, lepidlo, ...
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:

od 1990 vyrábím nábytek hlavně kuchyně vím voco go a co dělá termoplast:_:_ a těch šuplíků a dvířek i z myčky jsem měnil habakuk:^


Ano souhlasím máš zkušenosti z praxe ,ale dovol uvedu jeden postřeh též z praxe.Upravuji stěny staršího karavanu stěny jsou z foliované překližky tu folii stahuji dolu pomoci obyčejného fenu na vlasy stačí lehce nahřát a folii stahuji dolu jako žvýkačku.Schválně jsem to zkusil na nepoužitých dvířkách od vestavné myčky na nádobí ano šla by tímto způsobem folie sundat,ale musel bych jí o něco déle ohřívat a trošku na vyšší teplotu než nahřívám tu překližku v karavanu.Použít nábytkářskou folii na nábytek do karavanu bych se nebál,že mi to po několika letech něco udělá.
Hanka a Pavel
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,já jsem veškerý nábytek vyráběl -12mm dřevotříska polepená umakartem a ohraněná nažehlovací pásou.Dělal jsem takto i stěny ale stěna,která byla součástí koupelny,tak ze strany koupelny byla polepena bílou deskou Alu-Bond.Vše jsem lepil Hranifixem.Hranifix je kontaktní lepidlo ve spray,kde nastříkneme obě plochy a asi za dvě minuty přilepíme k sobě.Musíme se trefit napoprvé,protože se s tím
už nedá hnout.Dvířka jsem vyrobil ze stříbrného parapetu na okna.Přeji hezký den.Josephs
josephs Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Franta REZAC, pachta, pe3ik, prcek61, Turci, Me2d, MTS, josephs

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,508 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.58835 sekund | Průměrně za: 0.58835 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.17MB/2MB