Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Veletrh Letňany: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Veletrh Letňany

Poslední aktualizace před 7 let

Anketa: Byl letošní veletrh lepší, než dříve?

    Ano [43/53]81 %
    Ne [10/53]19 %
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 7 let
Na volné vstupenky objednané přes toto fórum mi na vstupu bylo sděleno, že jsou neplatné, že jim čtečka nebere kód. Naštěstí se nás tam podobně postižených zrovna sešlo více a tak po chvíli dohadů to pořadatel vzdal a dělal, že nevidí jak jdeme dovnitř. To byl jediný kaz na výstavě. Dokonce jsem se na místě dohodl s jedním prodejcem, že když nemá požadované zboží na místě a objednám v pondělí na internetu, dá výstavní 20% slevu i tak. Objednáno, uvidíme.
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Podle mě zlepšení proti minule, víc prodejců příslušenství, lodě jako oživení a možnost najet do městečka už ve čtvrtek večer.
Děkujeme pořadateli a těšíme se na další ročník.
:^!M
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
firemanfiremanČlen
Přidáno před 7 let
tak boli sme s manželkou aj my prvý krát v Prahe- páčilo sa nám ale svinské počasie a tá vaša D1 mi trocha pokazili, inak k spokojnosti a člny boli super. takže nabudúce sa vidíme
patapataČlen
Přidáno před 7 let
Chtelo by to nejakou zmenu, nekteri prodejci stejne auta a karavany prodavaji jiz nekolik let a stale je nikdo nechce.
U ofiko zastupce Knaus jsem se zeptal na novej typ Travelino tak nevedel, ze vubec existuje ... tak jsem mu ho ukazal na mobilu. V CCC uz o nem byli aspon dva clanky ...

Za me a moji rodinu, kdybych mel zaplatit vstupne tak jsem pekne nasvanej, jinak tak za 3. Free vstupenky z CCC fungovali absolutne bez problemu. Dik za ne.
HobinaHobinaNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Citovat

Kota napsal:

Nikde sem nevidel karavany Hobby, spatne jsem hledal?


Myslím, že jsi nehledal špatně. Taky jsem je neviděl.


Zn. Hobby nebyla zastoupena. Bývá pouze na podzim v Brně.
Za mně škoda. Rovněž např. Chyběl Wingamm.
Vlastimil, Renča, 47/47 + yorkšírky Betty a Lili
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Po cca 9 letech jsem byl taky návštěvníkem a musím uznat, že byl znát obrovský pokrok.
Tenkrát ( snad mi někteří dají za pravdu a vzpomenou si ) tam bylo snad 10 aut a asi 4 prodejci, ale letos jsem taky vyrazil a musím pochválit,jaký tato výstava udělala posun.
Zvláště spojení s loděmi bylo velice příjemné. Ano s Düsseldorfem se to nedá srovnávat, ale za nás pochvala.
Jen jsem přijel až odpoledne a nestačil vše. Příště půjdu zase a mnohem dřív.
Ti co si stěžují na prodej doplňků mohu jen odkázat na září Düsseldorf, kde jsem návštěvníkem už asi 8 rok v řadě
a i tam je znát jak těch stánků s doplňky ubylo. Asi příliš drahá cena za místo, s malou návratností a ještě
riskovat krádeže, které nelze uhlídat.
Tak že u nás velká pochvala za mnohem lepší úroveň než před lety, jen tak dál.
B
belcantoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fireman napsal:

tak boli sme s manželkou aj my prvý krát v Prahe- páčilo sa nám ale svinské počasie a tá vaša D1 mi trocha pokazili, inak k spokojnosti a člny boli super. takže nabudúce sa vidíme


jaká naše D1? Tu jste si postavili s námi společně a my už jí z piety jen trochu obrušujeme ...
simchasimchaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

belcanto napsal:

Citovat

fireman napsal:

tak boli sme s manželkou aj my prvý krát v Prahe- páčilo sa nám ale svinské počasie a tá vaša D1 mi trocha pokazili, inak k spokojnosti a člny boli super. takže nabudúce sa vidíme


jaká naše D1? Tu jste si postavili s námi společně a my už jí z piety jen trochu obrušujeme ...
!) :^
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

simcha napsal:

Citovat

belcanto napsal:

Citovat

fireman napsal:

tak boli sme s manželkou aj my prvý krát v Prahe- páčilo sa nám ale svinské počasie a tá vaša D1 mi trocha pokazili, inak k spokojnosti a člny boli super. takže nabudúce sa vidíme


jaká naše D1? Tu jste si postavili s námi společně a my už jí z piety jen trochu obrušujeme ...
!) :^




Je to tak. Půlka bude opravená,druhou by jste měli opravit vy. :-))) Protože každá česká vlajka má slovenský klín. .-)


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
firemanfiremanČlen
Přidáno před 7 let
:g

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

simcha napsal:

Citovat

belcanto napsal:

Citovat

fireman napsal:

tak boli sme s manželkou aj my prvý krát v Prahe- páčilo sa nám ale svinské počasie a tá vaša D1 mi trocha pokazili, inak k spokojnosti a člny boli super. takže nabudúce sa vidíme


jaká naše D1? Tu jste si postavili s námi společně a my už jí z piety jen trochu obrušujeme ...
!) :^




Je to tak. Půlka bude opravená,druhou by jste měli opravit vy. :-))) Protože každá česká vlajka má slovenský klín. .-)


.
super,ale ja mam len 37 r. takze je to vasa D1-pri jej stavbe som ani zdaleka nebol. Moj otec povedal ze to bola prva dialnica v byvalom CSSR.Aprapo my mame svoju D1 krasnu ,,siroku" bezpecnu a troj pruhovu po ktorej sa bojim jazdit.pekny vecer
O
onkeLČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fireman napsal:

:g

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

simcha napsal:

Citovat

belcanto napsal:

Citovat

fireman napsal:

tak boli sme s manželkou aj my prvý krát v Prahe- páčilo sa nám ale svinské počasie a tá vaša D1 mi trocha pokazili, inak k spokojnosti a člny boli super. takže nabudúce sa vidíme



jaká naše D1? Tu jste si postavili s námi společně a my už jí z piety jen trochu obrušujeme ...
!) :^




Je to tak. Půlka bude opravená,druhou by jste měli opravit vy. :-))) Protože každá česká vlajka má slovenský klín. .-)


.
super,ale ja mam len 37 r. takze je to vasa D1-pri jej stavbe som ani zdaleka nebol. Moj otec povedal ze to bola prva dialnica v byvalom CSSR.Aprapo my mame svoju D1 krasnu ,,siroku" bezpecnu a troj pruhovu po ktorej sa bojim jazdit.pekny vecer

Zas na druhou stranu než se dostaneš zo Žiaru na tu vašu trojpruhovu dialnicu máš za stejnou dobu projetou celou Českou D1 i když je ve výstavbě ne? ;)
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 7 let
firemanfiremanČlen
Přidáno před 7 let
to : onkeL nemas pravdu. sice byvam na dedine ale 4km po ceste 3tr. a potom šup na R1 ( 130 tka a po dva prúdy) až po D1. teraz je už paráda !y
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,694,149 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20604 sekund | Průměrně za: 0.20604 (0) sekund | Dotazy: 122 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB