Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Veletrh Letňany: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Veletrh Letňany

Poslední aktualizace před 7 let

Anketa: Byl letošní veletrh lepší, než dříve?

    Ano [43/53]81 %
    Ne [10/53]19 %
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Tak co na veletrhu? Jako vždy provázky u vchodových dveří, téměř žádné příslušenství? Já jdu zítra, tak jen jestli to má smysl.
Upravil Fun dne 12.03.2017 20:36, před 7 let
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 7 let
Provázků minimum, lidí maximum. Příslušenství mnoho u vícero prodejců.
Po několika leté absenci musím konstatovat, že se výstava rapidně zlepšila. Parkováním pro obytky počínaje, tak samotným výstavním areálem a zázemím konče. V sobotu je asi tradičně více lidí, bylo ale prima, že se dalo jít ještě jednou odpoledne, kdy bylo již podstatně volněji a klídek.
Za sebe dávám 1! :-) Přeji hezký den. Zdenek. :^:_
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Lidí bylo opravdu hodně, ale také mám pocit, že to oproti předchozím ročníkům bylo lepší. Na parkoviště nás sice už nepustili, protože bylo údajně plno (i když jsme pak viděli, že takových 20% vůbec není obsazených), a tak jsme to nakonec dali po půl hodině hledání bokem, kde jsme si později vysloužili pokutu 500 Kč. Chce to přijet co nejdříve. Obytek bylo na výstavě hodně, i od výrobců, které jsem tam ještě neviděl. Přišla mi taková věcnější, modelů bylo přehršel a vstup donivtř v drtivé většině nebyl problém. Příjemná byla i výstava For Boat. Tomu sice rozumím jako koza petrželi, ale jako zpestření, byť s relativně malým výběrem, to bylo fajn. PS: Nevím, jak v této anketě hlasovat - nevidím žádné možnosti :)
Upravil Mikey dne 12.03.2017 08:56, před 7 let
R
RadovanČlen
Přidáno před 7 let
Návštěva výstavy nám až tak moc nedala - nákup příslušenství jsme neplánovali a na to ostatní jsme neměli dostatečně "tlustou prkenici".
Jinak už několikátým rokem využíváme parkování na záchytném parkovišti cca 400 metrů od výstaviště. Cena je 20kč...
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Z obytnych aut se mi nelíbila Škoda Kokodák B)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Dobry. Parkovali jsme u metra zadara. Obytky dobry, obcerstveni oproti minulym letum nic moc. Pivo dobry. Pokec s kamarady, k nezaplaceni. A na vse ostatni mame .....card.

Bylo to lepsi nez drive
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Nikde sem nevidel karavany Hobby, spatne jsem hledal?
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Kota napsal:

Nikde sem nevidel karavany Hobby, spatne jsem hledal?


Myslím, že jsi nehledal špatně. Taky jsem je neviděl.
A
Andre2Člen
Přidáno před 7 let
Tak za návštěvu to určitě stálo, mám z toho teď pořádné dilema, jestli dát 200t za 15let starý bydlík, nebo 350t za fungl nový... ale asi není co řešit.

Nemáte někdo kontakt na prodejce, kteří tam měli v hale 3 nebo 4 po pravé straně příslušenství (měli tam suverénně nejvíc židlí a stolů)? Měli to za celkem rozumné ceny, vzal jsem si leták, ale ten mi někam utekl :)
Scout 2,0TDI momentálně bez bydlíka
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 7 let
Ja som prišiel od haly 7 a po pravej strane bol Eurotrail http://stresni-no...rikryl.cz/ a priamo oproti myslím Hellors http://www.hellor... Stolov a stoličiek bolo u oboch pomerne veľa.
A
Andre2Člen
Přidáno před 7 let
Ano, Helloros, díky.
Scout 2,0TDI momentálně bez bydlíka
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
bohužel výstava mi nic nedala. Auta 6m a více fšechny přes kopírák nápad skoro žádnej. Maxidukátem a nebo Berlingem jezdit taky nebudu. Byla tam jedna sprcha ala SignBoss v jedný koupelně se překlápěla celá stěna na wc což bylo dobrý a jedny dveře se zavíraly do dvou futer jinak nic
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Opravil jsem anketu. A výstava byla super.
Fun
Smile
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 7 let
Děkujeme provozovateli a hlavně ing. Taťáně Novotné za vytvoření "stanového městečka" a současně i všem vystavovatelům za možnost shlédnutí krásné výstavy. Moc se nám líbilo a těšíme se i na příští rok...
:g :_
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Díky za opravu ankety, nějak se mi to zvrtlo. Pokud jde o výstavu, děkuji Radovanovi za tip. Stál jsem u metra na P+R za dvacku. Ani tak nejde o těch stopade, ale je to zlodějna, když zaprášené nehlídané parkoviště stojí stejně, jako celá výstava. Dnes odpol. moc lidí nebylo. Celkově mi výstava připadala o hodně lepší, než dříve. Provázky ze dveří zmizely a nahradily je úhledné cedulky s odkazem na prodávajícího. Vystavovaných exponátů podstatně více, ceny taky podstatně vyšší. Je celkem úsměvné, jak jeden výrobce něco změní a ostatní to hned kopírují. Např. u nábytku kombinace imitace dřeva s bílou barvou. To bylo ve většině OA. Mně osobně to připadá jak u doktora, ale si to klient chce. Bohužel najít auto s odděleným WC a koupenou, oddělenou ložnicí a salonem, s velkou garáží na skútra, do sedmi metrů a doložností tak 600kg, je těžký:-)
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 7 let
... snad jenom absence Hobby, karavany, stánky i lodě super. Byli jsme v pátek, lidí akorát, malá fronta u jídla. :-)
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Výstava krásná, prodejci ochotní, spousta nakupujících zákazníků. Úroveň se stále zvyšuje.
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
Tak se také přidám, karavanové městečko podle mne menší než loni, výstava větší a lepší, no a nakonec lodě pro mne nejlepší, dozvěděl jsem se spoustu informací před nákupem člunu. Takže celkem za jedna, těším se na příští rok.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Za me za jedna byl jsem spokojeny se vsim
FeromontFeromontČlen
Přidáno před 7 let
Za naší posádku spokojenost , výstava pěkná , městečko super . Celkově se pořadatelé lepší. Takže díky.
Jana a Luboš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,339,960 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.34337 sekund | Průměrně za: 0.34337 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB