Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Navigace: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Navigace

Poslední aktualizace před 7 let
tomas_jbctomas_jbcNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,

ještě existuje "opakovač" GPS signálu. Přijímací anténa je magnetická, plácne se na střechu, a uvnitř je vysílač. Celé za pár korun. Nevím jestli se dá sehnat i v čechách. Každopádně jsem to objednal, použil, vyzkoušel - Opravdu to funguje.
No a nakonec se na to vykašlal, protože je to hroznejch kabelů, a stačilo dát navigaci o kousek jinam a se signálem není problém. Ale třeba to někomu pomůže.

https://www.aliex...93990.html
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mrPeet_CZ napsal:

Ahoj,

ještě existuje "opakovač" GPS signálu. Přijímací anténa je magnetická, plácne se na střechu, a uvnitř je vysílač. Celé za pár korun. Nevím jestli se dá sehnat i v čechách. Každopádně jsem to objednal, použil, vyzkoušel - Opravdu to funguje.
No a nakonec se na to vykašlal, protože je to hroznejch kabelů, a stačilo dát navigaci o kousek jinam a se signálem není problém. Ale třeba to někomu pomůže.

https://www.aliex...93990.html


Myslím, že nemusí být problém s GPS signálem. Mám Sygic a naprostá spokojenost. Jen byl problém když bělala na starém tabletu (cca 4 roky). Stávalo se, že když jsme vyjeli z dlouhého tunelu (7-8 km), tak se navigace ztratila. Na tabletu bylo dost aktualizací a ty způsobovaly zasekávání. Když ve stejném místě běžela stejná, jen na jiném přístroji - mobilu, tak vše OK.
To je moje zkušenost, kterou vyřešila koupě nového železa. :-( M
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
tak jsem tablet včera uvedl do stavu továrního a vše nainstaloval znovu. Taky jsem ho rozebral v domnění, že bývá kolem drátek jako anténa a není. Mimo auto se to zlepšilo o 1000%, ale co tomu pomohlo netuším .... hádám ale to odvšivení. Dnes si přivezu auto a uvidím. S tím místem v autě jsem to zkoušel, ale dnes je přesně tam, kde mi dříve fungovala bez problémů. bohužel to je vždycky pod alkovnou. Taky jsem si vzpomněl, že jsem přidal vysílačku a netuším jestli to na to může mít vliv. Možná to bude jen tím starším (3roky) železem, ale nové se mi kupovat nechce. Vyzkouším ještě Sygic na telefonu v autě, abych to železo případně vyloučil. Bohužel nemám Android, tak si ho musím půjčit. Ten zesilovač, opakovač GPS nebo jak se tomu nadává asi nebude na škodu tak jako tak. .... tak jsem tu drátovou hrůzu objednal a uvidíme ..... děkuju :)
Yetti
Upravil Yetti dne 27.06.2017 11:39, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,220,169 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13457 sekund | Průměrně za: 0.13457 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.74MB/4MB