Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Test markýzy - video: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Test markýzy - video

Poslední aktualizace před 6 let
pitbullpitbullČlen
Přidáno před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
A moc pěkný je když někdo přijede s novým a nepřikurtuje a ty mu řekneš že fouká, že by měl přikurtovat a on mávne rukou a myslí si něco o debilech a než vyndá stolek a židle, má markýzu na střeše vylomenou :-) již několikrát jsem viděl. !c
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
V
vasatkoNováček
Přidáno před 6 let
Zatím jsem vždy markýzu schovával nebo přivazoval. Jak jí přikurtovat? Nějaký šroub do země? Nějak nemůžu nikde nic najít.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

vasatko napsal:
Zatím jsem vždy markýzu schovával nebo přivazoval. Jak jí přikurtovat? Nějaký šroub do země? Nějak nemůžu nikde nic najít.

Používám toto:
http://www.catcat...40-cm.html

Další využití je přizemnění, když "kope elektrika" - propojím startovacím kabelem ráfek kola se zavrtaným šroubem a je po kopání ... :o

Ale stejně je lepší včas smotat ... takovej větřík z boku Ti rozpáře markýzu skoro hned!
A když přikurtuješ, tak o to dřív! Protože je plachta napnutá, neuhne a začne vibrovat a to nemá šanci přežít!
Neukotvená se prohne a tím se povolí a vítr ji obteče - pochopitelně jenom do určité síly své ... :_

Za mne - nekurtovat, raději včas smotat.

Tak asik tak.
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 25.06.2018 17:22, před 6 let
P
ppeppeČlen
Přidáno před 6 let
Raději včas smotat. Teď je otázka kdy je to včas. Já patřím k těm vyplašenkám, co smotávaj někdy až moc zbytečně. A když vidím, jak všichni jsou vklidu a nebo večer jdou klidně spát, tak si říkám, že jsem divnej. Vloni jsem zažil v Union Lido, že začalo foukat zničeho nic a hned fakt hodně. Myslím, že jsem sem dával vloni odkaz na fotky. Tenkrát to odneslo hodně markýz a různého vybavení. Včetně popadaných stromů na auta. Byl to smutný pohled na hromady vyhozených věcí u popelnic, ale byla to velká zásobárna náhradních dílů.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pitbull, Me2d, vasatko, Hatiti, ppeppe

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,068,872 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17159 sekund | Průměrně za: 0.17159 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB