Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 použití wc: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

použití wc

Poslední aktualizace před 7 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal: Naštěstí výrobci dnes s tìmto nebezpečím výbuchu počìtají a kadící mísu umisťují ve sprše kde dle návodu je nutno se osprchovat a bez poskvrny se vrátit mezi lidi.

Ono úplně stačí, že je v autě! :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
.... že se na to už nevys...te :D ........... Jo vy vlastně nevíte jak na to :D :D
Yetti
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal:....... Jo vy vlastně nevíte jak na to :D :D

[big]No prrrávě![/big]
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 7 let
Mě tohle téma zaujmulo. V obytce sem to zatím netestoval. Ale mám tam hajzlík napevno (včetně nádrže) a vypadá jako ten v letadle.
Je tam oválná klapka a na ní je hladina vody. Když chci klapku otevřít, tak musím šlápnout na šlapku, klapka se otevře a začne se splachovat.
Kdybych chtěl mít klapku otevřenou, tak si na to musím udělat nějaký přípravek a hlavně po celou dobu by se splachovalo, takže bych musel ještě udělat k wc spešl ventil na uzavření vody.
Z toho nějak usuzuju, že moje wc je dělané, aby se používalo se zavřenou klapkou.
Kam klapka vede netuším a co by se stalo, kdyby se na ní neco přilepilo taky netuším. Ale z toho, že se tam voda drží a nikam se neztrácí usuzuju, že těsní docela dobře a měla by příležitostný přilepenec bez problému seškrábnout :D
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dracekvo napsal: Mě tohle téma zaujmulo. ....

No aby nezaujalo!
Já taky většinou řeším to, co je buď o hovně a nebo na hovno ... :o
(Máme skvělé vzory v Práglu v té bývalé konírně! )
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

dracekvo napsal:

Mě tohle téma zaujmulo. V obytce sem to zatím netestoval. Ale mám tam hajzlík napevno (včetně nádrže) a vypadá jako ten v letadle.
Je tam oválná klapka a na ní je hladina vody. Když chci klapku otevřít, tak musím šlápnout na šlapku, klapka se otevře a začne se splachovat.
Kdybych chtěl mít klapku otevřenou, tak si na to musím udělat nějaký přípravek a hlavně po celou dobu by se splachovalo, takže bych musel ještě udělat k wc spešl ventil na uzavření vody.
Z toho nějak usuzuju, že moje wc je dělané, aby se používalo se zavřenou klapkou.
Kam klapka vede netuším a co by se stalo, kdyby se na ní neco přilepilo taky netuším. Ale z toho, že se tam voda drží a nikam se neztrácí usuzuju, že těsní docela dobře a měla by příležitostný přilepenec bez problému seškrábnout :D


mam to stejne. Jen jeste shanim kovovou cedulku "Nepouzivejte zachod pokud je vlak ve stanici" ale jeste dulezitejsi cedulku co shanim je "Nenahýňajte sa za jazdy z okien!" kterou bych si dal k vyklapecimu oknu. Nemate nekdo?? Pisu to zamerne sem pac vim ze sem chodi kazdej :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,824 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15763 sekund | Průměrně za: 0.15763 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB