Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Brezen - obytkou poprve za teplem tip kam? - jarni prazdniny: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Brezen - obytkou poprve za teplem tip kam? - jarni prazdniny

Poslední aktualizace před 7 let
R
RojicciČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte, chtel bych se zeptat. Mame koupenou ojetou obytku. Ted jeste lezi v servise na opravy atd aby byla OK. Jsme ja dve deti 7dmi leti kluci a manzelka v 5tym mesici a jak budou jarni prazdniny v pulce brezna premyslim zda na tyden nezajet za teplem... prochazka po plazi atd..

Neporadil by mi nekdo nejaky tip kam by se dalo... Procital jsem tady diskuze ale tip jsem nenasel...

Kdyby jste nekdo mel cas a zkusenost (nekdo neco absolvoval) tak by jste se mohli podelit info.

Ne teplo ale teplo uvnitr ;o) me napadl v nemecku ten tropical park s tim,ze bychom parkovali venku atd.. Ale premyslel jsem necim na jih...

Dekuji za pripadny tip ;)
S (38)+S (..)+D(10)+T(10)+L(2)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Co zkusit Termály třeba Sarvar:

http://www.therma...
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Co zkusit Termály třeba Sarvar:

http://www.therma...


Jo jo Sarvar mohu doporučit. Mám kluky 5 let a ráno vlezou do bazénu a nevylezou az do večera. Pred týdnemjsem tam byl, voda krasne tepla,mnohem teplejší než Čestlice.
A je to tam za sranda peníze. Když si vezmeš ze platíš 12 EUR na osobu v kempu což ti plati jako vstupenka na celý den do termalu k tomu Dáš 4 EUR za kemp + asi 3 EUR za elektro a kemp krásný čistý udržovaný.
Z Prahy cca 6 hodin pohodove jízdy cca 450 km k tomu když jedeš přes Rakousko tak známku a maďarskou známku.
V Maďarsku jsem 10 dni známku platil 5.950 HUF ale Já mám kategorii od 3,5 do 12 t . Ty budeš Mít asi do 3,5 což je levnější. Taky se dá jet přes Slovensko ale tam je taky známka.
Z toho jasne pochopíš, že to nemá cenu tam jezdit na den nebo dva., ale poradne si to tam uzit.
Těšíme se na letní sezonu., je tam spousta venkovních bazénů a atrakcí včetně lanového města.
Zacli ho pripravovat po zimě už jsem ho procházel.
Oproti Berlinu je to za smesne peníze, ale Berlín nabízí více luxusu.
Tak že informace máš a můžeš se rozhodovat
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rojicci, Zdenek a Alena, radek argos

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,888,500 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14107 sekund | Průměrně za: 0.14107 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB