Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 EFOY - firmware update: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

EFOY - firmware update

Poslední aktualizace před 15 let
R
RudyČlen
Přidáno před 15 let
Brouzdal jsem po netu a objevil informaci, která by mohla zajímat všechny majitele EFOY. Výrobce nabízí zdarma update firmware, který by měl snížit spotřebu. Update provedou dealeři (bohužel v SRN) nebo lze objednat zažízení, kterým lze update provést svépomocí a poté jej vrátit výrobci. Vše zdarma! :^
Více informací zde: http://www.efoy.c...eries.html
Lubos a VeraLubos a VeraČlen
Přidáno před 15 let
Rudy moc dobré info.Využijem a dám vědět i kamarádům,kteří vlastní EFOY. Dík L.
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 15 let
Také jsem sem chtěl dát info. Já jsem to dostal přímo ( kupoval jsem v zahraničí a registroval EFOY ve výrobě - měli by to dostat všichni registrovaní ) domů včera. V balení je vše vysvětleno, je přibaleno zařízení na upgrade, jednoduchý návod s žádostí o vrácení do 30 dní zpět. Opravdu je vše zdarma s tím, že důležité je také to, že se to týká jedné výrobní řady s čísly xxx-642-xxxxx.
Vše by mělo trvat cca 5 minut a podle návodu je to velmi snadné.
Až to udělám, dám další info. Jinak bych to balení mohl ( v té době 30 dní ) půjčit některým z okolí Plzně - tedy zda to bude možné udělat s jedním zařízením vícekrát - to budeme muset prověřit.

Zase jednou jsem vydělal na registraci :D Ale často to není :@
Iveta+Jarda
ivanoivanoČlen
Přidáno před 15 let
Zaujímavé, že na moje sériové číslo sa to nevzťahuje. Tak neviem, že či už mám ten nový soft, alebo môj ešte neupravili. Kúpil som ho v decembri 2008, Vy ostatní na ktorých sa to vzťahuje máte staršie, alebo novšie?
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 15 let
Ivane,
já jej mám z března 09. V každém případě je výše uvedené číslo uvedeno v návodu, který mi byl se sadou zaslán. Možná je pro každou řadu a sérii jiný update. Myslím ale, že nejlepší je vyplnit formulář tady:

http://www.carava...135ef6a12b

Tam se udává také číslo. Pak uvidíš, co ti pošlou/ nepošlou. Osobně si myslím, že je otázka, zda jde jen o množství paliva :D
Iveta+Jarda
Upravil Jarda a Iveta dne 20.08.2009 15:29, před 15 let
ivanoivanoČlen
Přidáno před 15 let
Díky, je to trochu divné. Na ich stránke píšu, že je to len pre číslo xxx-642-xxx. Tiež si myslím, že to je nejaká chyba softu, ktorú musia odstrániť. No ale nebudem to riešiť.
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 15 let
Takže jsme to udělali a vyzkoušeli. Je to opravdu otázka pár minut, velmi snadné.

Omlouvám se - četl jsem návod špatně a ten upgrade platí pro čísla OD xxx- 642 - xxxxx výše. Takže to trochu mění situaci. Dříve jsem psal, že je to jen proto tato čísla.

Dá se to také použít pro více zařízení - my jsme to zkoušeli na dvou a bez problémů. Bohužel zítra musím vrátit do DE.
Iveta+Jarda
Upravil Jarda a Iveta dne 30.08.2009 19:56, před 15 let
Jarda a Iveta Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen dsc_2138.jpg
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Jardo, nebylo v instrukcích i napsáno, čeho se dotkne změna software mimo zmíněné nižší spotřeby ?
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 15 let
Nebylo, jen se tam psalo o spotřebě....

Možná jen taková zajímavost - nesouvisí to s tím, ale bylo to tam také psáno - zařízení Efoy bylo prodáno již celkem 13 000 ks.
Iveta+Jarda
Upravil Jarda a Iveta dne 30.08.2009 20:31, před 15 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Tak to jsem rád, že je v tom se mnou dalších 12.999 nadšenců. Zítra objednám krabičku na upgrade a vezmu ji sebou na KravanGumSraz, takže kdo tam pojede, může si upgrade provést.
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
A opět se ukázalo co Hroch jednou slíbí to také dodrží.
Klobouk dolů Hrochu a za sebe i když trochu opožděně -že móóóc krááát děkuji za zajištění všeho potřebného a odborné provedení upgrade firmwaru EFOY.:^:_

Poděkování také Rudymu a Jardovi s Ivetou za nezištnost jejich příspěvků.:^
Měli jste dnes špatný den?Klikněte si na obrázek.
Co teď je to lepší?:D
Upravil tronic dne 12.10.2009 18:24, před 15 let
tronic Připojili následující obrazek:
hezky.jpg
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Děkuji za pochvalu, hned mám na tváři stejně nablblý výraz jako ten pán na fotce (přiznávám, že on k tomu má lepší důvod). Pokud by někdo potřeboval přehrát firmware v Efoyi (samozřejmě se to týká i těch,kteří jej nekoupili u nás), krabičku vozím stále v autě jako součást povinné výbavy. Změna spotřeby je s novým firmwarem značná.
Pilot-e HonzaPilot-e HonzaNováček
Přidáno před 15 let
Tak se taky přidám do diskuze. V Dusseldorfu jsem mluvil s techniky od firmy SFC Smart Fuel Cell AG, která Efoye vyrábí a smysl upgradu software je dle jejich vyjádření v tom, že chtějí všem zákazníkům, tedy i těm, kteří si koupili jejich výrobky jako jedni z prvních, předat všechna vylepšení, která během let vývoje do Efoyů postupně implantovali. A ta všechna vylepšení spočívají v konečném efektu v nižší spotřebě metanolu a vyšším výkonu, tedy více vyrobeného proudu.
Z praxe (vlastní) je určitě vidět menší spotřeba a ten výkon je pravděpodobně zvýšen zlepšeným chlazením (zvýšením rychlosti větráku). Efoy má větší výkon čím je lépe chlazen. Dle názoru některých zákazníků, kteří si upgrade nechali udělat je jejich Efoy lehce hlučnější. To já nedokážu posoudit nebo mi to nepříde.
Nicméně pro všechny kdo chtějí upgrade udělat máme u nás (Camping City Pilote) dvě krabičky k dispozici a jsme schopni je komukoliv poslat včetně jednoduchého návodu(fakt jednoduchý i já jsem to zvládl) nebo pokud budete mít cestu přes Prahu, uděláme upgrade na počkání. Takže zájemci pošlete email na pilote@pilote.cz. Jan Myslil :^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rudy, Lubos a Vera, Jarda a Iveta, ivano, Hroch, tronic, Pilot-e Honza

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,309,099 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32788 sekund | Průměrně za: 0.32788 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.06MB/4MB