Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nafukovací předsíň: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nafukovací předsíň

Poslední aktualizace před 7 let
S
supinaČlen
Přidáno před 7 let
Chtěl bych se zeptat,jestli má někdo zkušenost s předsíní KAMPA rally air pro 390 a podobné,a jestli se někde v Čechách prodávají
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let
NAzdar mam osobne Bora Air 2 tiez 390cm na dlzku vrelo odporucam montaz zvladnem sam navleces nafkas a zakolikujes a hotovo len ja mam dvoje dvere a jedno okno takze v lete dost teplo vnutri ale na jesen a jar super nevihoda ze je to celok sice je lahky ale ak ho skladas do tasky treba na to cvik jedna jedina nevihoda ze sa mi pootocia tie nafukovacie tuby ked ho skladam a rozkladam ale jednoducho len rozzipsujem narovnam a nafuknem k setu som musel dokupit este tesnenie proti vetru a rozperove ticky na to tesnenie ked porovnam z izabelou ktoru som mal potreboval som aj 1-1,5 hod kym som ju postavil na 100 percent tento je tak ked ho stavam sam do pol hodinky demontaz cca 15min
S
supinaČlen
Přidáno před 7 let
Díky za info

Automatické sloučení 17.10.2017 16:12:
Tak už jsem ji koupil a vřele všem doporučuji!Oproti klasické konstrukci je to absolutní bomba.Do deseti minut je nafoknuto a postaveno.
Objednal jsem individuálně,ale už se dovozem zabívá-Caravanman-zdejší člen,tak kdo má zájem,určitě se s ním dohodne
Upravil supina dne 17.10.2017 16:12, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: supina, maregree

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,913,080 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13772 sekund | Průměrně za: 0.13772 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB