Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sella Ronda: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sella Ronda

Poslední aktualizace před 7 let
H
hasicihkČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj vsem,

nemate prosim nekdo zkusenosti s oblasti Sella Ronda ?
Hledam stani, nejlepe stellplatz, kde se da nabrat voda a vylit kazeta...
Nejlepe primo u nastupu na vleky...

Elektriku nepotrebuji.

Kdekoliv v oblasti!

Predem diky moc za kazdou radu
Upravil hasicihk dne 28.02.2017 21:20, před 7 let
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 7 let
Arabba 46.497023, 11.877297, http://www.camperarabba.it/index.php
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Nebo na druhý straně :

Selva di Val Gardena, Strada Plan de Gralba 46.532063, 11.772356
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nebo La Vila Stern STLP Odlina. Velká spokojenost. Ale trochu dražší.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
H
hasicihkČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Majli, tvoje misto se mi moc libi, je tam k dispozici voda ?
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, voda na STPL není (zamrzla by) ale dá se nanosit z WC u lanovky PIZ Seteur. Je to pár kroků. Jinak Apres Ski je dobrý v hotelu Sella !^ :z
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Majli napsal:

Ahoj, voda na STPL není (zamrzla by) ale dá se nanosit z WC u lanovky PIZ Seteur. Je to pár kroků. Jinak Apres Ski je dobrý v hotelu Sella !^ :z


Na tomto STPL Ta kazde rano presne o 7.30 zobudi vyberacka parkovneho a zinkasuje 15€ /7,50noc, 7,50den/. Voda sa nabrat aj z horskeho potoka, pretekajúceho hned vedla. Doporucujem nabrat vyssie od parkoviska, pokial ju neplanujes pit. Na tom WC sa to zle nabera z umyvadla.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Slawczo napsal:

Citovat

Majli napsal:

Ahoj, voda na STPL není (zamrzla by) ale dá se nanosit z WC u lanovky PIZ Seteur. Je to pár kroků. Jinak Apres Ski je dobrý v hotelu Sella !^ :z


Na tomto STPL Ta kazde rano presne o 7.30 zobudi vyberacka parkovneho a zinkasuje 15€ /7,50noc, 7,50den/. Voda sa nabrat aj z horskeho potoka, pretekajúceho hned vedla. Doporucujem nabrat vyssie od parkoviska, pokial ju neplanujes pit. Na tom WC sa to zle nabera z umyvadla.


Ano, máš pravdu, STPL stojí 15€ na 24 hodin. Znám ale v této oblasti STPL taky za 32€ / 24h, nemusíme chodit daleko, viz Odlina, příspěvek #5. Každý má možnost výběru :_
ViktorViktorČlen
Přidáno před 7 let
Je pravda, že na Plan de Gralba tě po poprvé výběrčí vzbudí přesně v 7:30,zaplatíš 15e, ale dá se "předplatit" na předem domluvený počet dní. Ještě ti pak uklízí každý den odpadky (musí být pytlované). S vylitím kazety na WC není problém, k nalití vody do konve/kanystru musíš mít kus hadice. Na Sella Rondu jezdím 8 let 2x ročně a můžu říct, že právě toto stání je podle mne nejlepší - stojíš 10m od sjezdovky i když částečně v celodenním stínu. U ostatní STPL a kempů v oblasti, jako je Arabba, Colfosco, apod. se musíš k lanovkám trmácet.
Ještě je dobré stání v "serpentině" u Corvary, tam sice také stojíš u sjezdovky, ale u silnice a není tam nic.....
Ale podotýkám - pouze můj názor.
Viktor
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
buďme prosím trošku objektivní. Plan de Gralba jsem zatím neměl tu čest. V Odlině je to za 32 na Vánoce a Nový rok. O jarních prázdninách jsem tam byl za 27. V ceně je wifi, elektřina, vytápěné sprchy a toalety, auto za závorou ( alespoň pocit bezpečí ). Pokud si mám nabírat vodu z potoka a většinu dne jsem ve stínu, poměr 15 : 27 mi nepřipadá zásadní. Trošku srovnáváme jablka s hruškami.
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
zvazujeme, že se na Odlinu podíváme, snad bude ještě v půli března sníh, ale mám dotaz na připojení elektřiny. Je potřeba italská redukce nebo stačí klasická kempová?
Diky předem. I.
Ivan, Hanka a psice
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
italská určitě ne. Buďto byla kempová, nebo obyčejná. Nejsem si jist
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 7 let
Diky za info, kempovou (CEE) i normalni zástrčku vozim, tak snad budeme i svitit:)
Ivan, Hanka a psice
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Přesně tak .
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, nemáte někdo info o aktuální sněhové situaci? Příští týden máme prázdniny, tak chceme vyjet. V Rakousích má být ne zcela pěkně. Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasicihk, Ondrej, Majli, upotreblenci, maria, Slawczo, Viktor, Ivan a Hanka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,692 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19621 sekund | Průměrně za: 0.19621 (0) sekund | Dotazy: 118 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB