Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sprchování v karavanu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sprchování v karavanu

Poslední aktualizace před 7 let
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Rád bych znal Vaše zkušenosti, já zatím testoval koupelnu v karavanu jen dvakrát, jinak vždy sociálky v kempu. Většina karavanů má v koupelně závěs, jako ochranu proti vodě. To se mám do závěsu obalit a sprchovat? Při takové akci se mi závěs přilepil na tělo a přišlo mi to jako špatný žert od výrobce :) Dělal jsem něco špatně, případně máte fígl jak udělat sprchu uživatelsky příjemnou?
Dotaz je to třeba hloupý, ale začínáme... U anglických jsem někde zahlédl spojenou koupelnu s wc, ale zástěna byla z polykarbonátu, zkrátka pevná stěna. To je asi lepší, ne?
Díky !)
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
sociálky v kempech téměř nepoužíváme, sprchujeme se v karavanu. Mám také závěs a při mých rozměrech 190cm/105kg je to o grifu. Nevím jak máš velkou koupelnu a kolejnici na závěs. Hadici od sprchy si musíš prostrčit mezerou v závěsu a sprchovat se jednou rukou tak, aby proud vody závěs od Tebe odtahoval. Vím ,že to je debilní návod na sprchování, ze začátku jsem byl také pořád jak mumie, potom jsem to nějak vychytal. Zvykneš si neboj.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jsme zatím ve fázi vybírání. Letos už snad teda budeme ve vlastním :-) Pořád se rozhodujeme mezi evropanem a anglánem. V tom druhym mě ta koupelka připadá taková příjemnější bez toho závěsu. Ale asi je to teda o grifu, jak píšeš...
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Jestli si ještě můžeš vybrat, tak za mne jednoznačně s plastovou zástěnou a ideálně
pokud to lze tak oddělený sprcháč.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Oddělenej už je mimo naše prostorový uspořádání. Jen přemýšlím, jak s tím závěsem fungují menší děti. Dospělák to pochopí, ale u těch prcků nevim. Má někdo zkušenost s dětma?
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Používáme také většinou sprchu v karavanu. S tím závěsem je to otrava, ale dá se to. Víc mi vadilo že to bylo i tak hodně pocákané okolo. A po dětech ? To byla potopa.
Při změně karavanu pro Nás pak bylo jedno z hlavních kriterií oddělená sprcha.
A ta je nyní o poznání praktičtější.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Vnučku sprchujeme bez závěsu, protože se v té koupelně bojí. Jednou jsme se ji snažili osprchovat v závěsu a vůbec se jí to nelíbilo. Jsou jí tři roky tak z ní ještě karavanistu určitě vychováme :-)
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let
Ja udelal radeji poradnou kolejnicku a svaril dva zavesy dohromady, preci jenom kdyz muzes omotat zaves po celem obvodu koupelny je podstatne pohodlnejsi na sprchovani nez to pidi co dodava vyrobce. Jeste je moznost pridelat nasledne zaves suchyma zipama ke stene koupelny, tak aby se na tebe ten zaves nelepil.

http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...3&rs=0
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
borec, který v mém autě vymýšlel závěs, se asi takto nikdy nesprchoval. Už v tak malé koupelně jsou kolejničky 10-15cm od stěn, takže po zatažení - model "mumie". Závěs používám pouze na 1/2 koupelny u dveří a přes ručníky, holt pocákám umyvadlo a půl záchodu. Vyzkoušel jsem různé způsoby, jak dostat plachtu až na stěnu - rozpěrnou tyčku uvnitř závěsu, přichycení závěsu ke stěně magnety, apod. Nakonec jsem závěs vyháknul z kolejničky, a na příslušné strany nalepil plastové obyčejné háčky, na které závěs zavěšuji. Funguje to ke vší spokojenosti a závěs lze snadno usušit i venku na šňůře. Ahoj Milan :_
T
TFeitČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

milan59 napsal:

Ahoj,
borec, který v mém autě vymýšlel závěs, se asi takto nikdy nesprchoval. Už v tak malé koupelně jsou kolejničky 10-15cm od stěn, takže po zatažení - model "mumie". Závěs používám pouze na 1/2 koupelny u dveří a přes ručníky, holt pocákám umyvadlo a půl záchodu. Vyzkoušel jsem různé způsoby, jak dostat plachtu až na stěnu - rozpěrnou tyčku uvnitř závěsu, přichycení závěsu ke stěně magnety, apod. Nakonec jsem závěs vyháknul z kolejničky, a na příslušné strany nalepil plastové obyčejné háčky, na které závěs zavěšuji. Funguje to ke vší spokojenosti a závěs lze snadno usušit i venku na šňůře. Ahoj Milan :_



Ahoj, podobně to mám i já. Vršek závěsu mám zaháknutý na háčkách ve čtyrech rohách koupelny a spodky závěsu mám uchycené pomocí kolíčků s přísavkou na spodních stěnách koupelny.
Závěs je tak docela vypnutý a nelepí se na tělo. Závěs nemám originál, ale koupil jsem obyčejný závěs pro domácí koupelny u kterého byla plastová očka.
Jediná otrava je, že po každým hromadným sprchování, musím závěs vyjmout z koupelny a nechávám ho venku okapat aby mi v koupelně nepřekážel a zbytečně mi nedělal vlhko.
vaclav horkyvaclav horkyČlen
Přidáno před 7 let
Mám v karavanu, závěs látkový potažený asi nějakou vodě odolnou hmotou takže se nelepí na tělo.Mají ho v každém Hornbachu apod.Jen stojí třeba dvakrát víc.Poznáš ho podle ceny a je i težší-prostě je to silnější materál.... ;)
O
opavaciČlen
Přidáno před 7 let
Já jsem do koupelny našeho staršího karavanu sprchu dodělal. Závěs máme jen z jedné strany, kde jsou dřevěné dveře. V IKEA jsem koupil kolejničku, závěs a celou koupelnu jsem poctivě zatmelil sanitárním silikonem. Při sprchování se snažím směrovat vodu směrem k závěsu. Starší děti sprchujeme my rodiče přes otevřené dveře, roční dcerce jsme napustili teplou vodu do vaničky a tam se rochnila a hrála. Po očistě vyženu hadrem vodu z vaničky, pootevřu střešní okno, roztáhnu závěs, pustím naplno rozfuk do vaničky a zavřu koupelnu. Za chvíli je v koupelně sucho včetně závěsu. V zimě, pokud se topí, je to rychlovka. Při smyslu pro detail pak zbyde na závěr jen přeleštit zrcadlo.
Elnagh Nobelart A900g
KotaKotaČlen
Přidáno před 7 let
Díky všem, obrázek jsem si udělal !)
M
MRČlen
Přidáno před 7 let
Já mám v koupelničce závěs zhotovený sešitím ze dvou stejných látkových závěsů s impregnovaným nepromokavým povrchem a po sprchování jej shrnu ke straně výpustě odpadní vody ve sprchové vaničce a spodní konce mokrého závěsu vložím do upravené seříznuté petlahve vložené původním hrdlem do odtoku. V koupelnové vaničce zůstane posléze suché dno a nestéká na něho voda z odkapávajícího závěsu...
S pozdravem a přáním pěkných dnů Miroslav Rýznar
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Koupelnu vyuzíváme ze vším všudy kompletně.Jen slabý a lehký závěs jsme vyměnili za silnější,tím pádem těžší a sprchování v pohodě-už se na nás nelepí.Koupenej,pokud si dobře vzpomínám tak v OBI.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Kota, Miroslav6, JiPe Highlanders, kraken, Dudla, milan59, TFeit, vaclav horky, opavaci, MR, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,422 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19481 sekund | Průměrně za: 0.19481 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.07MB/2MB