Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 VW Caddy Tramper: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

VW Caddy Tramper

Poslední aktualizace před 6 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Lidi, já to viděl a u nás a impuls byl tak velký, že jsem vyměnil rodinné MPV za trampera, naprosto jednoduché, geniálně vyladěné malé spací auto, když pojedu jen se ženou a cestou někde vysypeme děti. Spát se v tom dá na náměstí a tváří se jako normální caddy, fakt pecka.!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Jaký r.v. máš?
VW Caddy, Hobby 400 SFe
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
2008, 55kw-jede až neuvěřitelně (naladěn na sílu zřejmě)a 91tis.km
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Nekdy jsou ty auta fakt naladeny zajimave. Muj medved 100 kw 300 nm je nejlepe s karavanem nebo na dovolenou plne nalozeny. Stary 130 kw 400 nm tak prijemny nandlouhe trasy nebyl. Zato lital, jak blazen
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Me2de ty kluku jedna, něco mi tu nesedí ;-) . Tak za prvé .....Tvá paní Colombová fakt existuje a je ochotna někam vyrazit? :-) Za druhé ....ty bys vyměnil Avušku za pidi FauWé?

Pokud ano, pak by to chtělo důkaz. Gdy přijedeš? ;-)
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Co nesedí, píšu, že jsem vyměnil naše rodinné MPV za caddy, Avie se to netýká, jen nemocný mozek to musel mít, neboť teď teprve v jakémkoliv svém voze mohu přespat, neboť i 1000MB má lůžkovou úpravu a k tomu Skif pro rodinu na akce veteránistů. No a kedík odveze někam na hlídání děti a já s paní colombovou vyrazíme jen a jen sami... No a že jezdím na Apaluchy bez ní? Dyť je to pravidlo, které může porušit jen někdo,,,,,!)

Automatické sloučení 06.03.2017 19:31:
Co vymyslíme za nezávislé topení, asi vodní, aby to hnalo i ohřev motoru a zamezilo se studeným startům, navíc by bylo v motorovém prostoru a asi s dálkou nebo programátorem... to je všechno pjekný, ale nejsou korunky a splácet se chvíli bude, je nějaké řešení starým ale funkčním topením, třeba někde do 5000,- i s montáží? Nebo levně víc dýchat a prdět, ale to ženě moc nepomůže, teplejší spacák? Taky nefunguje, nemůže spát stísněná ve spacoši, neválí se někomu takové šikovné topení v garáži, komoře, sklepě a pod. ? Díkyyy :-) mám Vás rád. p)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 06.03.2017 20:31, před 7 let
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Zkus bazoš, hyperinzerci anebo aukro. Občas se tam něco staršího najde, na tourana je to stejné (podobné).
Já hledáním toho samého strávil hodně času. Taky se tam montáží i několik lidí zabývá.:)
VW Caddy, Hobby 400 SFe
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Tam už lítám, myslím, kdyby náhodou někdo koho známe tady a je spolehlivý a nebude se mě snažit oje..., díky hledám, je dost času do podzimku..:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Starsiho topeni bych se nebal. Ja kupoval uz dve vodni webasta na vrakovisti ve Smrku u Sazavy. Ma tam analogy z Fiata v kompletu s vodnim i palivovym cerpadlem, ke kterym staci jen pripojit proud s vypinacem. Cena rozumna.
Jen na celonocni topeni to moc neni - ventilator z auta ti rychle vycuca baterku. Do T5 jsem po zkusenosti s vodnikem dodelal horkovzduch.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Díky, horkovzduch lepší tedy na spaní. V zimě i odmrazí okna , jen tedy neohřeje motor. Jaké to má označení, Airtop?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Webasto Airtop 2000, popripade Eberspacher D2. Spousta lidi z fora pouziva rusky topeni Planar 2d. Nic silnejsiho tam nedavej, pokud tedanechces mit pojizdnou saunu :-)

Kdyz ohrejes v aute vzduch, tak ti okna rozmrznou - jen predni dole u steracu zase namrza.
mbmbČlen
Přidáno před 7 let
Nebo levnější možnost http://branomarke...fa-127443/ !r
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Planar je levnější a lepší http://www.autote...2-produkty . Do Caddyny by v klidu stačil Planar 2d. A za 14tis máš komplet všechno včetně ovládání. Ke Breeze se hodinky musí dokoupit.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Díky chlapi, až se naskytne starší planar mohl by být trochu jetý za dobře, v ceně 20 ti letých webast.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
sherlogsherlogNováček
Přidáno před 7 let
Já jsem nedávno řešil s tímto prodejcem topení do lodě. Ochotný pán. Myslím, že prodává i repasovaná topení.

https://auto.bazo...V-nove.php
Mirek
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mekie napsal:

Planar je levnější a lepší http://www.autote...2-produkty . Do Caddyny by v klidu stačil Planar 2d. A za 14tis máš komplet všechno včetně ovládání. Ke Breeze se hodinky musí dokoupit.


Chápu, že každý nemá na věci co jsou TOP, ale aby někdo napsal, že ten výtvor do Kamazů je lepší nechápu...Asi jsi zkušenější a budu k tobě chodit pro rady. Že je nejlevnější beru, ale to je celé, otázka poměr cena - kvalita.
V té sadě Planaru už jen chybí plynová maska...
A pro přesnost, musí se dokoupit nejen hodiny, ale i příslušenství...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Upravil mb dne 08.03.2017 20:53, před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Spíš chlapi když jsem se zaběh podívat do kedíka, tak jako fakt nevím, kam se vleze, takže stejně asi pujdu do vodníka, který je u motoru a myslím tam nebudeme nikdy ve velkých mrazech spát. Ale čas ukáže, že?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Ano, taky jsem ho našel, ale úplně nevím, zda by to třeba zapalila žena a nevím zda chci tahat plyn. :x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
to mb - nevím, jak jsi přišel k té plynové masce. Ještě jsem nikdy neslyšel, že by docházelo k úniku spalin. A když říkám lepší, tak tím myslím méně poruchové. Aspoň pokud můžu soudit - já mám Webasto a kamarád Planar - já už opravoval dvakrát a on vůbec. Jiný rozdíl nevidím. Zkrátka Rusové dobře okopírovali Eber a udělali ho trochu festovnější. A když je něco levnější, festovnější a méně poruchové, tak se nebojím ho nazvat slovem lepší, i když mám zkušenost zprostředkovanou kamarádem. Tady v tom vláknu je debata docela široká http://www.carava...rowstart=0 a nikde jsem se o plynové masce nedočetl.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Me2d, IVRI, chodac, Yetti, MirekJP, mb, mekie, sherlog, atlantic, Franta REZAC, sipadan, Cibi, Jirka Vospalek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,675,251 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25119 sekund | Průměrně za: 0.25119 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB