Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 možnost vybudování stellplatzu v Brně: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

možnost vybudování stellplatzu v Brně

Poslední aktualizace před 6 let
R
reginČlen
Přidáno před 7 let
Vážení vášniví (a jiní) karavanisté, :)

v Brně spouštějí první ročník návrhů projektů od občanů (více zde: http://damenavas.brno.cz/), které mohou být realizované, pokud celková částka nepřekročí dva miliony korun a projekt dostane dostatečné množství hlasů (v prvním kole stačí 150 hlasů, aby se jím na podzim v užším výběru zabývalo město).

Dnes jsem na diskuzi městské části nadnesl projekt vybudování stání pro karavany někde na pozemcích města Brna.

Postup pro zveřejnění projektu je následující: 1. výběr místa, 2. nacenění výdajů, 3. vložení projektu na výše zmíněné stránky.

Abych se mohl pohnout dál z místa, rád bych vás tímto poprosil o tipy na zajímavá místa v rámci města Brna, kde by mohl být stellplatz vybudovaný.

Věřím, že tato možnost je dost zajímavá pro všechny, protože oficiálních míst na stání zadarmo přímo určených karavanům je (alespoň) v Jihomoravském kraji jako šafránu.

Pokud se mi projekt podaří publikovat, zveřejnil bych tu i link na hlasování, abychom jej společně mohli posunout blíž k relizaci.

Díky předem za zajímavé tipy.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj,

předpokládá to znalost míst, která patří městu. Taky jsem se zamýšlel nad nějakým místem. Vyšly mi z toho 3 lokality.

1) Kraví hora - je tam velké parkoviště pro koupaliště a nějaká odstavná plocha, centrum města v dobrou dostupností MHD, krásný výhled na Špilberk atd

2) U Anthroposu - velký plac, napojení na cyklostezku, blízko významného uzlu MHD

3) Přehrada Rakovec - rekreační oblast.

Nešel jsem ale nikdy dál, abych prověřoval vlastnictví pozemků. Spíše jako námět na zamyšlenou.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Výstaviště a okolní parkovací plochy, vše je města
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Silnice z Lesné směr Soběšice. Hned za el. rozvodnou, vpravo.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
Sany_62Sany_62Člen
Přidáno před 7 let
Super "Štelplac" by mohl být na (Klajdovce) Hádech v lomu. Nikomu tam nezavazíš, místa "Hafo", výhled na Brno je "bomba" a dokonce se dá koupat v jezírku. Akorát se servisem by to bylo horší, a to samý s obchodem. !)
Sany (1962) , Lenča (1963),McLOUIS 535g, Yamaha Majesty 250 :q
A
adamBČlen
Přidáno před 7 let
Přikláněl bych se k okolí výstaviště, nebo Kraví Hora. Podmínky pro připojení asi jsou, dostupnost dobrá. Je potřeba se podle mě podívat, i kromě vlastníků pozemků (aby to bylo města), na územní plán (aby tam něco takového mohlo vůbec vzniknout - zkusím zjistit přesně).
P
Petr79Člen
Přidáno před 7 let
Taky bych se přikláněl k okolí výstaviště,hlavně kvuli MHD
R
reginČlen
Přidáno před 7 let
Trvalo to sice chvíli, ale umístil jsem zmiňovaný projekt navrhovaného stání pro karavany u Výstaviště na stránky participativních rozpočtů. Popis projektu a detaily (rozpočet, umístění atd.) v tomto linku:

http://damenavas.brno.cz/projekt/?id=559.

Připomínám, že projekt musí v první fázi (do 31.5.!!! ) dostat minimálně 150 hlasů, aby byl schválen a posunut do dalšího procesování, takže pokud máte o možnou realizaci zájem, klikejte, hlasujte a hlavně šiřte prosím dál. :)
Upravil regin dne 19.05.2017 20:01, před 7 let
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
I když je mi z aktuálního vedení města Brna trochu nevolno a v podobné ankety moc nevěřím, proč to nezkusit. Pokud projekt získá hodně hlasů, třeba nezapadne. 150 hlasů a třeba i víc snad dáme. Jako místní asi nevyužiju, přesto jsem pro. Chtělo by to STPL do každého města! Regine, díky za aktivitu.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Upravil 1jgs - Milan dne 19.05.2017 21:00, před 7 let
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Náš hlas už tam máš, držíme palce a děkujeme. Ovšem do teď měl příspěvek 1229 zhlédnutí a jen 30 hlasů??? Nestačí jen sedět na zadku a remcat, že není kde zaparkovat, tady je potřeba aspoň odkliknout pár obrázků, nejsme roboti a dát hlas, ale i to je asi moc práce..... :x
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let
Také připojujeme náš hlas, je to dobrý nápad a Brno by si jeho realizaci zasloužilo.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
chce to trochu trpělivosti než se člověk prokliká až na požadovaný projekt.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
taky jsem přidal hlas, ale pořád to je nějak málo....
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let
zde primej odkaz na projekt

http://damenavas.brno.cz/projekt/?id=559
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
KarciKarciČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím tak jsem taky podpořil tento dobrý nápad a doufám že. To dopadne, protože podpora karavaningu v brně je zoufale špatná. Držím pěsti a hodně štěstí
radistaradistaČlen
Přidáno před 7 let
Náš hlas jsme připojili ač jsme z druhého konce republiky, ale právě o tom to je. Ale ještě chybí přes 50 hlasů !!!
Snad se zadaří- a děkujeme za dobrou snahu...!o klikejte
FIAT doblo 2,0 MJET 99 Kw-Peugeot Traveller 2,0 TDI 110Kw +Weinsberg CaraOne 480QDK
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
zahlasované
ErvinErvinČlen
Přidáno před 7 let
Bylo by skvělé kdyby se podařilo, snad není tak velký problém klik na líbí se mi. Není už mnoho času do konce.Brno by velice potřebovalo
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let
Je to výborný nápad, hlas jsem samozřejmě dal taky. Škoda, že hlasů není dost a do 150-ti pořád chybí.
Stálo by za zvážení, pokusit se o podobné projekty i v dalších městech.
Co Vy na to, aktivní důchodci?
Nezkusíme to taky?
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 7 let
Je nás zde na webu zaregistrovaných 10 tisíc členů, předpokládám že karavanistů, kteří každý STPL velmi rádi uvítají a hlavně v Brně, kde už se pomalu nedá zaparkovat ani s osobákem..... A tak bych předpokládala, že takovýto projekt dostane nejen 150, ale tolik hlasů, že se "město Brno" bude divit !! Takže díky za každý hlas.... klikejme, času už moc nezbývá..... http://damenavas....kt/?id=559 :^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,937 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29844 sekund | Průměrně za: 0.29844 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB