Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zamykání pedálů, zabezpečení proti krádeži: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zamykání pedálů, zabezpečení proti krádeži

Poslední aktualizace před 7 let

Anketa: Jaké mechanické zabezpečení používáte:

    Zamykání zpátečky [10/40]25 %
    Zamykání pedálů [0/40]0 %
    Zamykám obojí, pedíly i zpátečku [1/40]3 %
    Nepoužívám mechanické zabezpečení [23/40]58 %
    Plánuji zabezpečení pořídit [6/40]15 %
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Má někdo zkušenost se zabezpečením vozu zamknutím pedálů? Používáte to někdo?

Automatické sloučení 21.02.2017 10:05:
Aktualizace: Zabezpečení na obrázku nejde použít pro Ducato. Tím se mi zužují možnosti zabezpečení na zamykání zpátečky.:|
Fun
Smile
Upravil Fun dne 21.02.2017 10:05, před 7 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
hugo 007Člen
Přidáno před 7 let
Odolnost kteréhokoliv zámku je přímo úměrná inteligenci a vybavení pachatele
Lepší je tajný vypínač mimo dosah řidiče
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Mě by taky zajímalo zda se obytky kradou nebo "jen" vykrádají ale to je spíš dotaz na naši a zahraniční policii.Můj vůz má zabezpečení M+M ( Medvěd a Monty, kříženec jezevčíka)
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Kdysi jsem měl dodávku a zamykal jsem ji na parkovišti tak, že jsem koupil ten nejtlustější řetěz a největší zámek a omotal jsem pedály.Jak psáno výše, ne každý nosí flexu na baterky po kapsách.

Já bych řekl že se obytné auta kradou.Domnívám se, že se prodávají auta které se nedají jinak opravit než že se zmizne podobné.

https://i.ebayimg...to/$_3.JPG

https://i.ebayimg...r1/$_3.JPG

https://i.ebayimg...W/$_27.JPG 6 900 e
Upravil gut dne 21.02.2017 13:16, před 7 let
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hugo 007 napsal:

Odolnost kteréhokoliv zámku je přímo úměrná inteligenci a vybavení pachatele
Lepší je tajný vypínač mimo dosah řidiče

Souhlasím. Když už, tak ventil nafty se spínačem. Tím může být výstup alarmu nebo obyčejný skrytý vypínač.
M
majsadrČlen
Přidáno před 7 let
miro myslim že opravdu lepši je tajny vypinač třeba palivoveho čerpadla v nadrži ale Mobilvetty se pry nekradou.Ahoj!!!.
barumacibarumaciČlen
Přidáno před 7 let
!t
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
rychle odjet a mít zamknutý pedály fakt dobrý :( cvaknout spínač a jedu:g už jenom hlavní vypínač baterie udělá svoji službu vím kuchat a hrabat se v novým bydlíkovi se asi nikomu nechce tak hledá (náhradu) a kolik ten bazmek na pedály váží ?? a kam s ním ??
Upravil prcek61 dne 22.02.2017 13:25, před 7 let
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 7 let
Zámek pedálů mám, používám vyjímečně. Pískování skel na autě i karavanu, v autě navíc elektronické zabezpečení PATRIOT EU.
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:cvaknout spínač a jedu....
S tím vřele souhlasit lze, avšak nemusí to vždy proběhnout právě takto.
Zhruba v době, kdy lignit přecházel v antracit, jsem výhodně zakoupil asi z páté ruky Š Favorit. Oproti sériovým kouskům to mělo navíc pod volantem běžné automatizační tlačítko na klíček, kterým bylo možno rozpojit káblik do startovačky. Použil jsem ho jen jednou a to těsně před tím, než jsem se s manželkou odebral na romantickou procházku okolo přehrady do turistické restaurace a zpět. V následující dvacetiminutovce jsem prolouskal ve svém Faku elektriku od baterky až po poslední žárovku. Štěstí spočívalo v tom, že jsem v něm trvale vozil knížku a zkoušečku na 12V. Od té doby mělo Fako něco navíc. Multimetr v palubce a promáčklinu v zadní kapotě.
Tatifer
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
když má našinec vykulený voko tak řeší zástrčku a né vypínač!M!M
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 7 let
Nám už jednoho transita ukradli, se zamknutou zpátečkou. Policajti povídali, že to vezmou na lano, vyšlápnou spojku a odtáhnou. Tak jsem si udělal samo domo zamykání zpátečky + cihlu na pedály se zámkem zespoda ke kterému se nedá flexou dostat. U krámu zamykám jen zpátečku, když někde nechávám auto déle a nelíbí se mi tam, tak obojí a doufám, že od toho kdyžtak zloději utečou. Všichni mi řikaj, že jsem posera, ale už jsme přišli o 3 auta, tak tomu tu chvilku pro dobrej pocit obětuju.
Upravil Fun dne 03.03.2017 11:25, před 7 let
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Kuba
Máš to pěkné a masivní , když chci ukrást někomu pěkný vůz tak si zavolám odtahovku dám jen adresu a už to frčí . Vymluvit se mohu na cokoliv , jen to GPS se musí najít hned nebo zajet do podzemky .
Hoši profík si poradí toto je pro ty druhé ale lepší něco než nic .

Už jen to že předáš klíče v servisu máš pochybnost komu ?
Žijeme jen jednou.
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Já jen k té odtahovce, do nikoho se netrefuji jen jestli budete souhlasit.

Pokud zatočím plný rejd,tak normální odtahovka s navijákem auto nenatáhne. Já párkrát jel s odtahovkou ještě s avií a ta měla hydraulický naviják od převodovky. Natahovali jsme havárku a normálně se dusil motor.Dávali jsme tam hever na kolečkách no komedie na hodinu.
Pokud přijede ta co auto zvedne jako jeřáb tak alkovnu nenaloží. Nebo jsou v česku tak tři.

Pokud zatočím volant a zacvakne zámek, tak to asi nejde urvat. Pokud není zacvaklý zámek tak to asi půjde urvat . Pozor u elektrických zámků se může zaseknout,zámek pokud se například opřete kolem o patník a zamkne se. Např.Mercedes.To je komedie na pěkně dlouho musí se vše pod volantem rozdělat a dát nový el.zámek.

Jaká je statistika ,ukradnou Vám auto před barákem nebo na dovolené. Máte doma alarm, co se zeptat Vašeho dvorního alarmisty ať dá NĚCO do nebo pod Nebo přes vstup na kouřové čidla aby pískal i při nezaplém alarmu.

Automatické sloučení 01.03.2017 19:55:
Tak jsem byl upozorněn že můj názor není správný . NÁKLAĎÁK S HYDRAULICKOU RUKOU mají každé větší stavebníny.

Tak pokud jste si udělali nějaký názo,r tak vemte tuto novou informaci v úvahu.

Pěkný večer. Gut.
Upravil gut dne 01.03.2017 19:55, před 7 let
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Hlavně je důležitý tu podrobně napsat,jak to kdo má,jakej systém.Kde je tajnej vypínač a co vypíná.Kvalitní fotky taky lapkům dost přispívají,alespon se na akci můžou kvalitně vybavit a pochytit tu cenné info.
Bohužel se sem nekoukají jen poctiví karavanisté.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, hugo 007, zemanekpetr, gut, Rudy, majsadr, barumaci, prcek61, zdenek a Irena Lbc, Tandy, Kuba86, Laky, bleriot11

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,971 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.32344 sekund | Průměrně za: 0.32344 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.12MB/4MB