Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ford Tranzit 1995 - ventilátor topení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ford Tranzit 1995 - ventilátor topení

Poslední aktualizace před 7 let
M
magnum30Člen
Přidáno před 7 let
V příspěvku 11 jsem se dotazoval na stejný problém u Fiatu Ducato 2011, vše se točí jen okolo Fordu Transit, tak mi nezbývá, než založit nové vlákno.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj kluci, dnes jsem uspěl. Vpravo z podlahy spolujezdce jsem oddělal jednu plastovou rouru rozfuku, druhou vytáhl dole z tělesa a nahoře povolil jeden šroubek. Vytáhnout nešla, ale šlo s ní hýbat. Motorek ventilátoru byl tedy lépe přístupný, ale stále špatně. Na motorku se mi podařilo najít plastový výstupek (na fotce jsou vidět 2), ten jsem odehnul a potom šlo pootočit s motorkem o 10 minut proti smyslu hodinový ručiček a vysadit motorek z tělesa topení. Teprve potom jsem se dostal k odjišťovací pružině konektoru a odpojit ho, jen 2 vodiče v konektoru. Pak šel motorek sice špatně vytáhnout tou dírou v palubce, kde se dá vytáhnout ta miska u spolujezdce. V motorku odpor nebyl. Ale dostal jsem se konečně lépe ke kabelům od přepínače rychlostí ventilace, šel po kabelech, vedly vpravo do motorového prostoru. Odpor jsem našel vpravo ve směru jízdy pod ovladači reflektoru. Odpor byl přinýtován trhacím nýtem do skeletu, špatný přístup, šlo jen šroubovákem vypáčit, nešlo odvrtat. Měřil jsem to, je OK, jen má uhnilé konektory. Vodiče z vinutí odporu zkusím napojit lustrsvorkou, na druhý konec přišroubuji vodič s nožovou spojkou a tu do origo patice instalace. Tepelnou pojistku to nemá. Je to dotý keramický váleček s vinutím vně i uvnitř. 1. stupeň regulace jde přes obě vinutí, 2. přes jedno. Zkusím dát fotky.

Automatické sloučení 24.02.2017 14:27:
Další foto..

Automatické sloučení 24.02.2017 14:29:
Odpor

Automatické sloučení 24.02.2017 14:30:
Všem děkuji za účast při řešení.

Automatické sloučení 24.02.2017 14:34:
Zkouším poslední foto...
Upravil kutil1 dne 24.02.2017 15:36, před 7 let
kutil1 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
westfaliawestfaliaČlen
Přidáno před 7 let
Kup za 300-400 Kč nový a máš klid na delší dobu neopravuj ten starý odchází dosti často.M.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Už jsem ho spravil, byly to jen kontakty a ty opravené přežijí auto. Ta rychlost 1 má přes ta 2 vinutí odpor 2,1 ohmu, ta 2. má 1.1 ohmu.
kutil1 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 7 let
Tak hlavně že se povedlo ten odpor najít.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: navara, kutil1, Standa2, misus, petr63, Pavka01, pachta, Doskocil, magnum30, bad, westfalia

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,686,869 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10653 sekund | Průměrně za: 0.10653 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB