Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ať žijí zákony ....: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ať žijí zákony ....

Poslední aktualizace před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Zajímavý článek, asi hodný obdivu a uznání...

https://www.novinky.cz/koktejl/429648...darma.html

Co mě na něm opravdu zaujalo je níže:

Kick muži pravděpodobně zachránil život a může na sebe být hrdý. Policie ho ale i přesto vyšetřuje, ačkoliv je to pouze formalita. Podle zákona totiž způsobil dopravní nehodu, takže se v úterý od policisty přes telefon dozvěděl, že už bylo zahájeno předběžné vyšetřování. Je ale víceméně jasné, že místo pokuty dostane Kick spíše vyznamenání.

No, myslím, že se na to příště vys....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Nevím proč by jsi se na to měl vys.... Je to běžný postup. Když policajt zastřelí někoho v sebeobraně tak to taky musí vyšetřit inspekce jak to bylo. A v tomto případě se musí vyšetřit co se stalo proč a jaký byl výsledek pak se to odloží. I když tak jen proto, když se objeví nějaký šťoural aby bylo možné ho poslat do patřičných míst. A to si piš, že to nebezpečí je tady vždy.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vsazavsky napsal:

Nevím proč by jsi se na to měl vys.... Je to běžný postup. Když policajt zastřelí někoho v sebeobraně tak to taky musí vyšetřit inspekce jak to bylo. A v tomto případě se musí vyšetřit co se stalo proč a jaký byl výsledek pak se to odloží. I když tak jen proto, když se objeví nějaký šťoural aby bylo možné ho poslat do patřičných míst. A to si piš, že to nebezpečí je tady vždy.


To máš v podstatě pravdu ale co kdyby se k tomu přidala i hromadná nehoda nedej bože se zraněním ? Jak by to posuzovali potom - to je otázka a dvousečná zbran . Já už jsem poznal co to je za dobrotu na žebrotu , pokud se nic nevysere jsi hrdina .
Žijeme jen jednou.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Policie ho ale i přesto vyšetřuje, ačkoliv je to pouze formalita.


No, vlastně je to obsažený už v tom výtahu. Každopádně před řidičem Tesly opravdu klobouk dolů. Pohotové jednání a nebál se obětovat svoje auto a dost přitom riskovat. :g:^
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vsazavsky napsal:

Nevím proč by jsi se na to měl vys.... Je to běžný postup. Když policajt zastřelí někoho v sebeobraně tak to taky musí vyšetřit inspekce jak to bylo. A v tomto případě se musí vyšetřit co se stalo proč a jaký byl výsledek pak se to odloží. I když tak jen proto, když se objeví nějaký šťoural aby bylo možné ho poslat do patřičných míst. A to si piš, že to nebezpečí je tady vždy.


Před třemi lety jsem byl v Německu u nehody, první a jediný kdo to viděl, stala se těsně přede mnou ( fakt jsem měl štěstí ) , sporťák vyletěl do vzduchu, asi tři čtyři salta - nic pěkného ( vrtulník, dálnice komplet zavřená, detaily vynechám, nic pěkného ). Vše se sepsalo na místě a uzavřelo. Nikdo mě už od té doby nevyšetřoval ( sepsali se mnou protokol, adresu, tel. průběh nehody atd. ) - a že by se to dalo vyšetřovat a hnípat se v tom ( dokonce myslím, že důvod té nehody byl stejný ).

Považoval jsem to za běžný postup, asi jsem se mýlil.


Tím bych jako zakladatel vlákna téma uzavřel, neboť ještě několik takových příspěvků a nevím jak bych se příště v takové situaci zachoval .....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 18.02.2017 11:48, před 7 let
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 7 let
Vajglone nediv se, ona totiž ta tvoje německá situace a situace toho tesláka je diametrálně odlišná. Ty si byl pouhým jinak nezúčastněným svědkem nehody sporťáka - teda pokud si ho do svodidel neposlal ty !h . Majitel tesly však svým způsobem způsobil dopravní nehodu. Záměrně zabrzdil, v čr je teď módní používat výraz vybrzdil, před za ním jedoucím vozidlem. Tím, že byl poškozený řidič zdravotně indisponován, naplnil teslák institut krajní nouze a je z něho oprávněně hrdina světových parametrů. Byť hlavní roli hrdiny plní v masmédiích spíše páně Muskův automobil než hrdinný šofér V Německu je černá černou a bílá bílou.

U nás v banánově by ti pakáž v bílých čepicích, aby splnila čárkovou normu, dala několikatisícovou pokutu. pojištovny by tě ztrhaly z kůže a zachráněný řidič by ti nejen nepoděkoval, ale ještě by tě zažaloval za poškození jeho vozidla.

Možná jsem přehnaně pesimistický, ale bratranec je doktor u záchranky, tak vím jaká je čecháčkovská realita.
Upravil camperboy dne 18.02.2017 17:15, před 7 let
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
camperboy souhlasím v plným rozsahu a podepisuji:g
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

camperboy napsal:

Vajglone nediv se, ona totiž ta tvoje německá situace a situace toho tesláka je diametrálně odlišná. Ty si byl pouhým jinak nezúčastněným svědkem nehody sporťáka - teda pokud si ho do svodidel neposlal ty !h .


Po přečtení některých zdejších příspěvků jsem velice rád, že se mě to nestalo v Čechách ale v Německu, neboť jak jsem se dozvěděl, každou takovou věc je třeba řádně vyšetřit. Jsem si téměř jist, že by se našel horlivec, který by se jal zkoumání, zda jsem ho do těch svoditel neposlal sám ( bohužel tam nebyla svodidla ale násep - byl to mazec, ještě dnes z toho mám husí kůži )
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Na přání zakladatele vlákna téma uzavírám.
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vajglon Hnuson, vsazavsky, Laky, Mikey, camperboy, prcek61, Fun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,820,831 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16427 sekund | Průměrně za: 0.16427 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.97MB/2MB