Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chování Monocontrol CS při docházení plynu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chování Monocontrol CS při docházení plynu

Poslední aktualizace před 7 let
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Dříve, když docházel plyn při topení, tak Monocontrol CS odstavil přívod plynu.
Letos pozoruji když dochází plyn, že Truma zdechne, rozvítí červenou kontrolku ale vařič funguje.
Vážením zjišťuju, že je láhev prázdná. Po výměně vše funguje normál.
Díky za zprávy.
Corálek
B
berwynNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, s tím jsem se také letos prvně setkal a došel jsem k tomu že trumu to už neutáhne - ta potřebuje asi trochu větší tlak a ten v prázdné lahvi samozřejmě není ale sporák mi ještě chytil ale ne na dlouho. Ta červená kontrolka mně vyplašila asi jako tebe ale po výměně lahve je vše v pořádku. Toť můj laický poznatek či zkušenost.
Hezký den!
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
S tím nemá monocontrol co dělat. Topení pozná že má už málo paliva tak se vypne. Na konci bomby kor v zimě už je minimální tlak. Vařič je primitiv ten to dojede do konce.
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

STMax napsal:

S tím nemá monocontrol co dělat. Topení pozná že má už málo paliva tak se vypne. Na konci bomby kor v zimě už je minimální tlak. Vařič je primitiv ten to dojede do konce.


Diky,
to má logiku. Trochu si ale neumim vysvětlit jak je možné, že topeni lze znovu na nejakou dobu spustit. Znovu jde do poruchy až zhruba za půl hodiny.
Zdraví.
Coralek
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Nemám žádný control a topení vypne a vařič ještě jede.STMax má podle mne pravdu.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Coralek napsal:

Citovat

STMax napsal:

S tím nemá monocontrol co dělat. Topení pozná že má už málo paliva tak se vypne. Na konci bomby kor v zimě už je minimální tlak. Vařič je primitiv ten to dojede do konce.


Diky,
to má logiku. Trochu si ale neumim vysvětlit jak je možné, že topeni lze znovu na nejakou dobu spustit. Znovu jde do poruchy až zhruba za půl hodiny.
Zdraví.
Coralek


Nevím, ale dělá mě to úplně to samé když dochází lahev. Někdy lze i dojet lahev na první stupeň ( myšleno výkonu - nikoli číslicí na ovladači ), jakmile je potřeba přepnout na druhý stupeň topení vypne. Také dost záleží, zda topím konstantně nebo pouze temperuji a po temperaci chci rychle vytopit - téměř prázdná lahev Trumu při vysokém výkonu vypne, byť předtím Truma v pohodě temperovala. Po přepnutí na novou lahev jede vše ok. Vařič jede vždy, do stavu tak prázdné lahve aby nejel vařič jsem nikdy nedospěl...
Nejsem plynař, ale z fyzikálního hlediska mě to vše dává smysl a nezabývám se tím.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Pokud jedes na propa-butan tak to dela zbytek butanu. U propanu se to tak dlouho netrapi a utakne to jen jeste nejakou chvili pouze lednici. Neznepokojuj se.
Miloš
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 7 let
Díky všem.
Hodím to za hlavu.
Zdraví.
Corálek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Coralek, berwyn, STMax, zemanekpetr, Vajglon Hnuson, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,342,818 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26649 sekund | Průměrně za: 0.26649 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB