Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Legislativa u firemních aut: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Legislativa u firemních aut

Poslední aktualizace před 7 let
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ro-Mi napsal:

Myslím že téme je už vyčerpané. Jen pro zajímavost jsem se kouknul na mobile.de, na dodávky s tažným zařízením typu Peugeot Boxer a podobně a ani jedna neměla tachograf. Berte to jen jako takový postřeh.


Na školení to říkali až letos vloni ne.Jako novinka.Taky že se to montovat od nových aut od roku 2016.ale kdo ví....
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

PPPmyto napsal:

Citovat

Ro-Mi napsal:

Myslím že téme je už vyčerpané. Jen pro zajímavost jsem se kouknul na mobile.de, na dodávky s tažným zařízením typu Peugeot Boxer a podobně a ani jedna neměla tachograf. Berte to jen jako takový postřeh.


Na školení to říkali až letos vloni ne.Jako novinka.Taky že se to montovat od nových aut od roku 2016.ale kdo ví....


A to je přesně to, co na těch školeních zkrátka miluju.....

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 561/2006 BUDE ZA MĚSÍC 11 LET ( slovy jedenáct roků ) STARÉ - no, některé novinky zkrátka nestárnou
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,891,155 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13622 sekund | Průměrně za: 0.13622 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB