Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poukaz na slevu: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poukaz na slevu

Poslední aktualizace před 7 let
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
daruji poukaz ve výši 5000,- CZK na nákup nového vozu Dacia, nebo origo doplňky
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
O
ohnicekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, poslal jsem SZ.
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
sz
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
v podstatě je potřeba se spojit s dealerem a sdělit mu, že budete uplatňovat slevu z Ambasador programu, ja mám poukaz (s kodem) a v okamžiku potřeby ho přepošlu, žádné finty v tom nejsou, taky jsem využil slevu na 5000,- při koupi nového Dustra. V podstatě budu mít tři poukazy, ale až postupně - po uplatnění předešlého. Tady je odkaz: https://ambasador...cz.pdf?v=3 prosím o další kontakt na mně: najkansur@seznam.cz, nebo tel.: 734 308 979. Tady mi to nějak blbne a zasekává se mi to. První poukaz pošlu tomu kdo ho bude nejdřív uplatňovat. Ja za to samozřejmě taky dostanu odměnu od Dacie. Honza najk.
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
první poukaz odeslán, ještě budou dva, prosím pouze zájemce, kteří to potřebují hned, ne až někdy, že uvažují o pořízení auta. Děkuji
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,měla jsem zájem na origo doplňky...ale jsem z toho zmatená...v první nabídce jste měl i origo doplňky,ale teď tam máte na nový vůz...ten jsme koupili už 2/2015....dík,M.M.
najknajkČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

babi a deda napsal:

Zdravím,měla jsem zájem na origo doplňky...ale jsem z toho zmatená...v první nabídce jste měl i origo doplňky,ale teď tam máte na nový vůz...ten jsme koupili už 2/2015....dík,M.M.


tak bohužel, pouze u objednávky nového vozu:

5
. ODMĚNA NOVÉHO KLIENTA ZA KOUPI NOVÉHO VOZU

5.1 Odměnou pro Nového klienta, splňujícího podmínky čl. 3, za koupi nového vozu se rozumí poukaz na slevu v hodnotě 5000 Kč včetně DPH
. Ten lze uplatnit pouze při objednávce nového vozu u některého z Partnerů a vztahuje se na níže uvedené produkty:

i)Originální příslušenství Dacia
ii) Servisní smlouva Dacia Garance+
iii) Pneumatiky

Jinak je volný další poukaz zdarma pro zájemce, který objednává, nebo bude teprve platit NOVÝ vůz.
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
Poukaz uplatněn a moc děkuji, prodejce říkal, že to jde uplatnit i na zakoupený vůz, na úhradu servisní prohlídky.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
Jsem rád, že to vyšlo a že to funguje.

Nabídka na poukaz platí - mám ještě jeden a jenom doplněk - týká se to i právnických osob
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
KrupkaKrupkaČlen
Přidáno před 7 let
můžu taky poskytnout poukaz na 5000 - koupil jsem auto
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
Nabídka poukazu platí, navíc přihodím láhev dobré whisky :-D

tel. 734 308 979

najkansur@seznam.cz
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
Nabídka poukazu ještě platí, navíc přihodím láhev dobré whisky :-D případný zájemce ať mi napíše mejl a ja mu obratem pošlu poukaz

tel. 734 308 979

najkansur@seznam.cz
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: najk, ohnicek, kucmais, babi a deda, Krupka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,974 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21138 sekund | Průměrně za: 0.21138 (0) sekund | Dotazy: 104 | Použitá paměť: 2.02MB/2MB