Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 obytná nástavba - držák na kola: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

obytná nástavba - držák na kola

Poslední aktualizace před 7 let
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 7 let
Vyrobil jsem tento držák na obytnou nástavbu, byl bych rád kdyby mi někdo poradil jestli by bylo dobré na držák dát zadní světla nebo stačí jen odrazky? nečetl někdo nějakou vyhlášku? Moc jsem toho nenašel
Upravil karavanydovoziku dne 07.02.2017 15:43, před 7 let
karavanydovoziku Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 7 let
Vypadá to pěkně ,ale bez homologace by to na autě asi nemělo být.Je to tak?
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 7 let
na žádném držáku co koupíte v obchodě jsem neviděl žádnou homologační značku. Jen u těch dražších, kde jsou požity světla je homologace světel. Tak nevím
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 7 let
Do roku 2008 stačí atest, novější homologace.
Standa2
Upravil Standa2 dne 07.02.2017 17:02, před 7 let
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 7 let
Pokud jsem tomu dobře rozuměl, tohle se týká držáku co jsou jako pevná součást vozidla. Pokud je vše na ložné ploše a tvoří pouze náklad, tak není potřeba žádné homologace. Když jsem se o to zajímal, vždy mě bylo řečené jaký náklad má tvar. (dneska jsou lidi zblázněni ze samých homologací a nikdo už neví co je třeba a není, jen úředníci chtějí samé povolení,ikdyž není třeba).
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 7 let
Mě je to jedno. Já s tím na STK nemusím jet. Focení to trošku komplikuje.
Lidi nejsou ani tak zbláznění, jako že je fakt, že co je na autě namontováno podléhá schválení.
Standa2
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Standa2 napsal:

Mě je to jedno. Já s tím na STK nemusím jet. Focení to trošku komplikuje.


STK už měli dávno zrušit, jsou země, kde STK dělá maník, co k němu jezdíš na servis - má to logiku, stará se ti o auto, tak pokud to dělá dobře dá ti i stk. Ten zdejší bordel, že se ti o auto stará autorizovaný servis a nědo jiný ti říká jestli je to v pořádku nebo ne, je na hlavu postavený ...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
VFVFČlen
Přidáno před 7 let
Prostě správný postup je ten, že si na auto necháš v autorizovaným servisu namontovat homologovaný hagusy za sedm tyček, na to dáš homologovaný příčníky nejlépe od Thule za pět tyček a na to gumicukem od benzinky za kilo přiděláš třeba kus blbé dvoumetrové pvc trubky, protože se ti nevejde do kufru a neměl bys to vozit v prostoru pro posádku.. Kde je nejslabší článek celé procedury? (Samozřejmě bohatě stačí) Ale výpalné jsi už dvakrát celkem slušně zaplatil ,takže OK :-)

Ten nosič se mi moc líbí a seš prostě šikovnej, fandím Ti, ale mám strach, že když Ti do toho zezadu vletí nějakej cvok, tak Tě pomazané hlavy přibijou na kříž..
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let
A nevieš to zapísať do TP? Potom by to malo byť OK. Ja mám plošinu na quada, robil to nástavbár, ktorý má na to certifikát a je to zapísané v TP.
ivano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: karavanydovoziku, clintkr, Standa2, Vajglon Hnuson, VF, ivano

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,727,144 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17843 sekund | Průměrně za: 0.17843 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB