Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Když se stane nehoda v tunelu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Když se stane nehoda v tunelu

Poslední aktualizace před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Když se stane autonehoda v tunelu v Jižní Koreji. Tak takhle by to mělo vypadat!

fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
To je opravdu ukázkové:^, tady by někteří najeli co nejvíce na střed,aby viděli.:(
Nemůžu vystát ty lidi, kteří v koloně u nehody zastaví, aby si jí mohli prohlédnout nebo natočit na mobil.:o
Fido&Fidorka
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
tý jo to je disciplína,to u nás fakt nehrozí
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Já viděl něco podobného v Německu. Na exitu z dálnice došlo k hromadné bouračce a já stál asi 400 metrů před ním. Zrovna jsem chtěl vyjíždět, tak jsem v tom vedru se psem v autě z kolony na 2,5 hodiny nadšený samozřejmě nebyl. Když se to nehýbalo, šel jsem se podívat, co se stalo. Jedno auto najelo do sloupu mostu a pak ještě několik aut do něj. Bylo jasné, že co nevidět přijedou všechny složky integrovaného záchranného sytému. A auta se skutečkně takto začala uhýbat na kraj. Ale bylo to jedno, protože pár idiotů na motorkách, co si mysleli že to projedou, tu mezeru nakonec ucpali a nepomohli ani řidiči za nimi, kteří si mysleli, že tou mezerou dojedou k exitu (každý třetí byl mimochodem Čech). Takže když pak přijížděli hasiči, dobrých 5 minut trvalo než se vytvořil prostor, aby mohli projet.
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let
Co k tomu říct, máme se toho ještě opravdu hodně učit.............
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let
Ono by to mělo fungovat i u nás, ale bohužel... http://www.cspsd....stni-jizdy

Líbí se mi, jak např. v Rakousku k tomuto řidiče vychovávají. Na mostech apod. visí informace o povinnosti vytvořit koridor pro vozy záchranky, když se vytvoří kolona. V místech, kde jsou na dálnici 3 pruhy visí informace "Jezděte vpravo". A funguje to! Něco takového bychom potřebovali i v ČR.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bleriot11, Mikey, fido, 1111111111, Tomas Brabec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,303,063 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14596 sekund | Průměrně za: 0.14596 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB