Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 NÁHRADA ZA DOLOMITY: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

NÁHRADA ZA DOLOMITY

Poslední aktualizace před 7 let
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj lidičky,

tak jak to tak vypadá, tak prožití jarních prázdnin spolu s dětmi v Dolomitech můžeme kvůli počasí odpískat :( Proto hledáme nějakou rozumnou alternativu v alpách... Pravděpodobně tedy v Rakouských, když ta Itálie je na tom zatím s počasím tak mizerně. Máme 4 a 15- ti letý kluky. Rádi bychom nějaký středisko, kde si přijde na své celá rodina, kde bude od všeho trochu..Hledám zábavu asi tak na 7 dní. Pokud je to jen trochu možné vyhýbáme se přelidněným parkovištím, hledáme spíš klidnější místa. Pročetl jsem na fóru kde co a docela mě zaujal Schladming. Jelikož tento rok je teprve naše druhá zimní sezóna moc zkušeností s alpskými středisky nemáme a proto jsem chtěl poprosit, jestli by mě někdo nemohl poradit kam se s dětmi vydat (dle vlastních zkušeností) a nebo napsat vlastní názory právě na Schladming. Zda-li je to vůbec pro děcka vhodné místo, jestli si na své na místních kopcích přijde i táta s mámou, jestli tyto souřadnice:

47.3941732, 13.6969256

jsou opravdu pro parkování vhodné, jestli je toto parkoviště uváděné Tomášem Brabcem opravdu Free. Hochwurzen nabízí sáňkařskou dráhu, máte někdo zkušenosti? Dá se jít někam do okolí atd. Na stránkách tohoto střediska http://www.planai... je i info o tkzv. Minicard to je nějaká slevová karta či co?? Je šance na nějakém mírném svahu poblíž parkoviště trochy soukromí na pekáčování?? Beru veškeré rady i tipy, klidně i do SZ (chápu, že své osvědčené místa někdo nerad zveřejňuje pro všechny). Případně fotky by byly pro představu SUPER.

Dopředu děkuju všem za pomoc
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, včera jsem se vrátil z Madonny a podle počasí po cestě si myslím, že počasí je teď všude stejně blbý. Vždy slunná Itálie letos zklamala. Kolem Innsbrucku mlha a sníh, takže v bočních údolích asi děs. Hodně zdaru při výběru :_
A
ajuskoNováček
Přidáno před 7 let
AHOJ.VO STVRTOK SME SA VRATILI Z ALP-4DNI.FLACHAU-PARKOVANIE NA VELKOM BOCNOM PARKOVISKU.MYSLIM ZE AJ V NOCI V POHODE.LEN TREBA STAT NA KONCI BOKOM A NEZAVADZAT.MY SME SPALI PRED MIESTNYM KUPALISKOM.POCASIE SUPER SLNIECKO,ALE VELMI VELA LUDI.RODINNA ZJAZDOVKA MIESTAMI AZ NEBEZPECNA.SEMMERING- SUPER POCASIE SLNECNE, MALO LUDI, SPANIE POD ZJAZDOVKOU V POHODE.ALE BOLI SME V TYZDNI MIMO PRAZDNIN...
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

ajusko napsal:

AHOJ.VO STVRTOK SME SA VRATILI Z ALP-4DNI.FLACHAU-PARKOVANIE NA VELKOM BOCNOM PARKOVISKU.MYSLIM ZE AJ V NOCI V POHODE.LEN TREBA STAT NA KONCI BOKOM A NEZAVADZAT.MY SME SPALI PRED MIESTNYM KUPALISKOM.POCASIE SUPER SLNIECKO,ALE VELMI VELA LUDI.RODINNA ZJAZDOVKA MIESTAMI AZ NEBEZPECNA.SEMMERING- SUPER POCASIE SLNECNE, MALO LUDI, SPANIE POD ZJAZDOVKOU V POHODE.ALE BOLI SME V TYZDNI MIMO PRAZDNIN...



RODINNA ZJAZDOVKA MIESTAMI AZ NEBEZPECNA safra ty mě děsíš :(
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, my jsme taky odpískali Alta Badii a vydali se na Rakous. Od čt do ne Mauterndorf. Kemp přímo u lanovky, 2 dosp + 2 děti 190E za 3 noci. Včetně sauny a elektriky.

Lyžování super, málo lidí. Chvílemi sluníčko, chvílemi pod mrakem. Sněhu celkem dost i kolem.
K
kanapacekČlen
Přidáno před 7 let
Pro Maria...měli jste v kempu rezervaci,nebo jste přijeli bez? Dík
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

ahoj, my jsme taky odpískali Alta Badii a vydali se na Rakous. Od čt do ne Mauterndorf. Kemp přímo u lanovky, 2 dosp + 2 děti 190E za 3 noci. Včetně sauny a elektriky.

Lyžování super, málo lidí. Chvílemi sluníčko, chvílemi pod mrakem. Sněhu celkem dost i kolem.


No je mě úplně jasný, že nejsem sám, kdo měnil na poslední chvilku plány, ale co se dá dělat že? Mario díky za tip, ale do kempu se mě nechce, ačkoli zázemí v kempu nabízí slušný komfort. Nevšimnul jsis náhodou v okolí nějakého neplacené tolerované parkoviště, pro obytky kde by šlo zůstat přes noc???

Je super, že jste si to užili :g
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
to kanapacek: jeli jsme naslepo, ale je to tak velké, že krom vánočních prázdnin a velikonočního týdne není prý rezervace třeba. Řekl bych, že nebylo plno ani ze 20%.

to korec80: Je to celkem drahá legrace, ale... lanovka z 1100m.n.m. do 1960m.n.m. je 44 schodů z kempu. Super sociálky, sauna, lyžárna. My s malou vestavbou nemáme místa nazbyt. Mrkni na mapu, přímo nad kempem u lanovky je veliké parkoviště, nejvyšší část v lese. Při vjezdu na parkoviště je značka zákaz stanování. Pokud se tam nebude dělat bordel, asi by to mohlo jít. Ale bez záruky..

Zkusím pár fotek
Upravil maria dne 05.02.2017 22:08, před 7 let
maria Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
[quote]maria napsal:

to kanapacek: jeli jsme naslepo, ale je to tak velké, že krom vánočních prázdnin a velikonočního týdne není prý rezervace třeba. Řekl bych, že nebylo plno ani ze 20%.

to korec80: Je to celkem drahá legrace, ale... lanovka z 1100m.n.m. do 1960m.n.m. je 44 schodů z kempu. Super sociálky, sauna, lyžárna. My s malou vestavbou nemáme místa nazbyt. Mrkni na mapu, přímo nad kempem u lanovky je veliké parkoviště, nejvyšší část v lese. Při vjezdu na parkoviště je značka zákaz stanování. Pokud se tam nebude dělat bordel, asi by to mohlo jít. Ale bez záruky..


Prespali jsme na tom parkovisti loni v lete jednu noc. Nahore uplne u lesa. Na celem parkovisti jsme byli
uplne sami. Rano pred odjezdem prijel chlapik a vykazoval nas s odvolanim na zakaz kempovani. Vysvetlil jsem mu ze jsme pouze parkovali a ze stejne odjizdime. Takze tady bych to zvlast v zime vubec nezkousel. Jinak kemp pod lanovkou muzu ze zimnich pobytu doporucit.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
V lete se da bez potizi stat na parkovisti lanovky v St. Michael. Je to druha lanovka do stejneho arealu. V zime ale nevim.

Automatické sloučení 05.02.2017 22:40:
V lete se da bez potizi stat na parkovisti lanovky v St. Michael. Je to druha lanovka do stejneho arealu. V zime ale nevim.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Upravil 1jgs - Milan dne 05.02.2017 23:40, před 7 let
A
ajuskoNováček
Přidáno před 7 let
korec80-ziadne strachy,nebezpecna len vzhladom k velkemu poctu lyziarov co tam bolo:-)mozno mali len neaky sviatok 2.2.2017....???
dedededeČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, v neděli odpoledne nebo pondělí ráno vyrážíme sem

http://www.alpy.n...eralm.php,

pro nás zatím neznámé středisko, tak se necháme překvapit.

Ještě přidávám odkaz na počasí, tak snad to vyjde

http://www.yr.no/.../long.html
Upravil dede dne 06.02.2017 10:31, před 7 let
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

to korec80: Je to celkem drahá legrace, ale... lanovka z 1100m.n.m. do 1960m.n.m. je 44 schodů z kempu. Super sociálky, sauna, lyžárna. My s malou vestavbou nemáme místa nazbyt. Mrkni na mapu, přímo nad kempem u lanovky je veliké parkoviště, nejvyšší část v lese. Při vjezdu na parkoviště je značka zákaz stanování. Pokud se tam nebude dělat bordel, asi by to mohlo jít. Ale bez záruky..

Zkusím pár fotek


Mario vůbec nediskutuju o tvé volbě kempu, vždy je to něco za něco. Když už člověk někam jede, chce mít samozřejmě klid a né žádné klepání na auto a nečekané přejezdy.. Kemp je naprostá jistota a navíc když má dobré reference a nabízí tak slušné zázemí jako ten tebou uvedený...

Fakt se mě nechce líst někam do zákazu a stresovat se, proto mě šlo o stání, kde není problém... Píšeš že parkoviště je hned u kempu ale bohužel se zákazem a JiP tam už měl problémy :( Achjo, to teda v Dolomitech to bylo jiný :)

Díky za fotky

Automatické sloučení 06.02.2017 17:00:

Citovat

ajusko napsal:

korec80-ziadne strachy,nebezpecna len vzhladom k velkemu poctu lyziarov co tam bolo:-)mozno mali len neaky sviatok 2.2.2017....???


Jo já to pochopil, ale právě ta přelidněnost je to co mě odrazuje...

Díky za upřesnění

Automatické sloučení 06.02.2017 17:02:

Citovat

dede napsal:

Ahoj, v neděli odpoledne nebo pondělí ráno vyrážíme sem

http://www.alpy.n...eralm.php,

pro nás zatím neznámé středisko, tak se necháme překvapit.

Ještě přidávám odkaz na počasí, tak snad to vyjde

http://www.yr.no/.../long.html


ten odkaz nefunguje :(
Upravil korec80 dne 06.02.2017 18:11, před 7 let
dedededeČlen
Přidáno před 7 let
Jedná se o malé, klidné lyžařské středisko Planneralm, koukni na to a uvidíte. Někde jsem vyčetl, že je tam i sáňkařská dráha.

Podle předpovědi (aspoň zatím) bude krásné slunečné počasí.

S pozdravem

dede
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dede napsal:

Ahoj, v neděli odpoledne nebo pondělí ráno vyrážíme sem

http://www.alpy.n...eralm.php,

pro nás zatím neznámé středisko, tak se necháme překvapit.

Ještě přidávám odkaz na počasí, tak snad to vyjde

http://www.yr.no/.../long.html
Už 10 let jezdím 10km vedle do Donnersbachwaldu,dobré malé,levné středisko,v sobotu jedu také.Tak ať vyjde počasí..:_
dedededeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

dede napsal:

Ahoj, v neděli odpoledne nebo pondělí ráno vyrážíme sem

http://www.alpy.n...eralm.php,

pro nás zatím neznámé středisko, tak se necháme překvapit.

Ještě přidávám odkaz na počasí, tak snad to vyjde

http://www.yr.no/.../long.html
Už 10 let jezdím 10km vedle do Donnersbachwaldu,dobré malé,levné středisko,v sobotu jedu také.Tak ať vyjde počasí..:_




Až pojedeme okolo zastavíme na prohození pár slov.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, korec80, maria, Majli, ajusko, kanapacek, 1jgs - Milan, dede, Pepi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,059,906 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27810 sekund | Průměrně za: 0.2781 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB