Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plynování baterie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plynování baterie

Poslední aktualizace před 7 let
L
LukasoČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo v bydlíku baterku banner energybull. Za nedlouho se chystám přejít na LIFEPO4. Ale do té doby jsem musel vyměnit trakční vartu deepcycle (bohužel chcípla). Trošku mě zaráží že banner má šroubovací víčka s dírkama. Když jsem ji do bydlíku dával tak jsem ji musel na chvíli položit na bok ale jen na pár vteřin. Teď když baterku nabíji EBL 99 tak to z dírek trušku bublá. Ale jen minimálně. Mám trošku strach z nebezpečných plynů protože mám baterku vevnitř pod sedačkou. Varta žádný dírky ve víčkách nemá a ani žádný odvětrávací otvor. Tak mě zajímá co že se mi to vlastně z baterky uvolňuje. Jestli je to normální? Přece jenom v autě vozím děti a nerad bych abysme dýchali nějakej hnus.
Děkuji všem za názor.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, rozhodně by to dělat neměla. Uvolňuje se velmi výbušný plyn. Jestli máš nějaký, byť obyčejný, multimetr, tak změř a napiš napětí baterie při tom "bublání". Pokud je baterie starší, může být pryč nějaký článek, tudíž je fest přebíjená a v lepším případě hrozí pouze exploze samotných víček.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
Ano souhlasím v plným rozsahu.Měl jsem na baterce volnej kolík někde vevnitř ,nabil jsem baterku sundal nabíječku zatočil klíčkem rána že mi nadskočila sedačka a baterka úplně na sračky a kyselina všude.Naštěstí to byl smykovej nakladač tak umejt vapkou a dobrý.:o
L
LukasoČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj ,
Baterie není přebíjená, je to změřený.
Když ji nabíjím a otevřu víčka tak tam nic nebublá.
Spíš mě zarážejí ty dírky na víčkách. Když je natřu jarovou vodou tak se na nich dělají malinký bublinky.
Děkuji
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 7 let
Už v jednom známém filmu :_
nd06.jxs.cz/746/906/f439f683c7_103898785_o2.jpg
Makarska Rivijera moj drugi dom
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lukaso, TomTP, prcek61, SteMi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,708,236 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14042 sekund | Průměrně za: 0.14042 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB