Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tažné zař. + nosič moto: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tažné zař. + nosič moto

Poslední aktualizace před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, lze zkombinovat odjímatelný motonosič s tažným zařízením na vestavbě Ducato od r 2006 ?
Má někdo ? Nejedná se mi o nosič na tažné. Díky
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
RadimORadimOČlen
Přidáno před 7 let
Tuto kombinaci tažného zařízení jsme již několikrát realizovalizovali jak na obytných autech, tak i na vestavbách.
Nosič skůtru lze demontovat z vozidla vysunutím z držáků.
U těchto typů aut vyrábíme sklopnou hrazdu na uchycení řídítek skůtru, aby bylo možné otevřít oboje zadní dveře.
Po montáži nosiče skůtru je vhodné namontovat i přídavné vzduchové pérování na zadní nápravu. :^
RadimO Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

jedná se o Váš výrobek, nebo ne ?
Ptám se proto, že nepotřebuji držák na moto, ale víceúčelovou plošinu do nosníků s nosností cca. 100 - 150 kg, tudíž drobné úpravy jsou nutné.
Jednám s Němci (ti samozřejmě vyrobí cokoliv), ale u nás by to bylo v tomto případě mnohem snažší.

Díky
4.114683,118.628756
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

RadimO napsal:

Tuto kombinaci tažného zařízení jsme již několikrát realizovalizovali jak na obytných autech, tak i na vestavbách.
Nosič skůtru lze demontovat z vozidla vysunutím z držáků.
U těchto typů aut vyrábíme sklopnou hrazdu na uchycení řídítek skůtru, aby bylo možné otevřít oboje zadní dveře.
Po montáži nosiče skůtru je vhodné namontovat i přídavné vzduchové pérování na zadní nápravu. :^



Ahoj, z předchozího auta mám nosič moto Linnepe Smart Port.
https://www.dopln...mart-port/
To plato samotné je přišroubované na dvou nosnících, které se zasunují do profilů přišroubovaných na karoserii.
Rozteč nosníků na platě je variabilní, takže lze upravovat podle rozteče profilů na karoserii.
Jde mi o to, zda by jste dokázali dodat ten spodek na který by se použilo moje stávající plato.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
RadimORadimOČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

RadimO napsal:

Tuto kombinaci tažného zařízení jsme již několikrát realizovalizovali jak na obytných autech, tak i na vestavbách.
Nosič skůtru lze demontovat z vozidla vysunutím z držáků.
U těchto typů aut vyrábíme sklopnou hrazdu na uchycení řídítek skůtru, aby bylo možné otevřít oboje zadní dveře.
Po montáži nosiče skůtru je vhodné namontovat i přídavné vzduchové pérování na zadní nápravu. :^



Ahoj, z předchozího auta mám nosič moto Linnepe Smart Port.
https://www.dopln...mart-port/
To plato samotné je přišroubované na dvou nosnících, které se zasunují do profilů přišroubovaných na karoserii.
Rozteč nosníků na platě je variabilní, takže lze upravovat podle rozteče profilů na karoserii.
Jde mi o to, zda by jste dokázali dodat ten spodek na který by se použilo moje stávající plato.


Ahoj, řešili jsme již různé případy a konstrukce.. Pošli nafocené držáky s rozměrama na email odak@seznam.cz a domluvíme se pak na dalším postupu. :t
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ok nafotim, poslu. Uvidime.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, RadimO, sipadan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,854,725 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19196 sekund | Průměrně za: 0.19196 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB