Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nádrž na užitkovou vodu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nádrž na užitkovou vodu

Poslední aktualizace před 7 let
kubickovikubickoviNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj všem,
mám takový problém a jdu za Vámi s prosbou o radu na odstranění závady. Jedná se o hladinu užitkové vody v nádrži. Ovládací panel ukazuje stále prázdnou nádrž, tam co je tištěný spoj. Svorkovnici jsem sundal, pročistil kontaktolem a znovu nasadil. Na nádrži z venku jsou přišroubované skrz nádrž 4 konektory. Barevné označení drátků od spodu - zelenožlutá, černá,hnědá, modrá. Šroubky, procházející nádrží, jsem očistil drátěným kartáčem. Stále nic nefunguje.
Tak nevím, zda-li je závada v hlavním ovládacím panelu, anebo ve snímání hladiny užitkové vody v nádrži. Nádrž je namontována ve Fiatu Ducato 2008. Děkuji
T
Tomas MaryskoČlen
Přidáno před 7 let
V nádrži máš plovák nebo ty odporové tyčky?
kubickovikubickoviNováček
Přidáno před 7 let
V nádrži nemám žádný plovák ani odporové tyčky. Pouze čtyři procházející šroubky skrz plastovou nádrž a zvenku nádrže k těmto šroubkům jsou připojeny čtyři dráty.
S touto závadou jsem auto koupil.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Šel bych touto cestou:

1) důsledně bych očistil vnitřní kontakty od jakéhokoliv povlaku z užitkové vody
2) kontrola (proměření) napájení jednotky
3) kontrola (proměření) potenciálu spodní sondy (šroubu)
3) kontrola (proměření) vedení kabeláže od nádrže do panelu (jednotky)
4) oprava špatné jednotky (bude to zcela jistě nějaký primitivní obvod)

Obrať se v okolí na nějakého elektronika, když uvidí obvod v jednotce, tak by si měl umět (a myslím i levně) poradit.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kubickovi, Tomas Marysko, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,164,429 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17754 sekund | Průměrně za: 0.17754 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB