Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak "ultumit" rozfuk v koupelne?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak "ultumit" rozfuk v koupelne?

Poslední aktualizace před 7 let
upmanupmanČlen
Přidáno před 7 let
Zdravim pratele,

to, ze mi prdla voda ted na horach radeji nechavam byt - mizerne i-fix spojky, ovsem zkuseni jiz nastesti vedi - Saxana natahne ruku k bojleru, opari se o unikajici kapalinu, a obratem vypousti na ventilu vsechnu vodu - to uz mame naucene.

Kazdopadne nas jiz deli dobu trapi rozfuky - na radu z C24 jsem ten k zadni posteli " zmackl" a trosku se to zlepsilo, ovsem co me depta, je ten, co vede do koupelny. Problem je, ze z centralni hadice, co vede do predni casti auta, vede plastove T, ktere usti primi do koupelny kousek od splachovaciho tlacitka. Ovsem z tohoto rozfuku jde tak stasne horky vzdych, ze tlacitko na splachnuti nejde skoro zmacknout, aby se clovek nespalil.

Uz vazne nevim jak to odregulovat - puvodne jsem do vyvodu v koupelne nacpal kus alobalu, ovsem vedlo to akorat k zhnednuti do te doby bileho plastu v okoli vyvodu a praskline - zjevne akumulovane horko nesvedci plastum v koupelne.

Takze se obracim o radu moudrym - mate napad, cim zaregulovat? Radeji bych ten hajcung poslal dopredu do auta, nezli pretapel koupelnu "idealni to susarnu ted v zime".

Predem dekuji za namety
upman
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Pro rozvod vzduchu existuje t-člen s klapkou kde lze regulovat průtok vzduchu do větve. (Mám 2 větve, jedna z nich mi končí také v koupelně ) V případě, že máš větve stejné , tak t-člen lze použít.
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

upman napsal:

Zdravim pratele,

to, ze mi prdla voda ted na horach radeji nechavam byt - mizerne i-fix spojky, ovsem zkuseni jiz nastesti vedi - Saxana natahne ruku k bojleru, opari se o unikajici kapalinu, a obratem vypousti na ventilu vsechnu vodu - to uz mame naucene.

Kazdopadne nas jiz deli dobu trapi rozfuky - na radu z C24 jsem ten k zadni posteli " zmackl" a trosku se to zlepsilo, ovsem co me depta, je ten, co vede do koupelny. Problem je, ze z centralni hadice, co vede do predni casti auta, vede plastove T, ktere usti primi do koupelny kousek od splachovaciho tlacitka. Ovsem z tohoto rozfuku jde tak stasne horky vzdych, ze tlacitko na splachnuti nejde skoro zmacknout, aby se clovek nespalil.

Uz vazne nevim jak to odregulovat - puvodne jsem do vyvodu v koupelne nacpal kus alobalu, ovsem vedlo to akorat k zhnednuti do te doby bileho plastu v okoli vyvodu a praskline - zjevne akumulovane horko nesvedci plastum v koupelne.

Takze se obracim o radu moudrym - mate napad, cim zaregulovat? Radeji bych ten hajcung poslal dopredu do auta, nezli pretapel koupelnu "idealni to susarnu ted v zime".

Predem dekuji za namety
upman


A co třeba tohle? Mám jich v autě asi 6 ks
http://www.campi-...-s-klapkou
upmanupmanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Nemilany napsal:

Pro rozvod vzduchu existuje t-člen s klapkou kde lze regulovat průtok vzduchu do větve. (Mám 2 větve, jedna z nich mi končí také v koupelně ) V případě, že máš větve stejné , tak t-člen lze použít.



Ahojte, hele a jak se to pak reguluje? Je nejake "hybatko" na to T-kusu? To by slo, mam ho pristupny z venku, kdyz otevru dvirka k zachodu.

Automatické sloučení 16.01.2017 12:22:

Citovat

Majli napsal:

Citovat

upman napsal:

Zdravim pratele,

to, ze mi prdla voda ted na horach radeji nechavam byt - mizerne i-fix spojky, ovsem zkuseni jiz nastesti vedi - Saxana natahne ruku k bojleru, opari se o unikajici kapalinu, a obratem vypousti na ventilu vsechnu vodu - to uz mame naucene.

Kazdopadne nas jiz deli dobu trapi rozfuky - na radu z C24 jsem ten k zadni posteli " zmackl" a trosku se to zlepsilo, ovsem co me depta, je ten, co vede do koupelny. Problem je, ze z centralni hadice, co vede do predni casti auta, vede plastove T, ktere usti primi do koupelny kousek od splachovaciho tlacitka. Ovsem z tohoto rozfuku jde tak stasne horky vzdych, ze tlacitko na splachnuti nejde skoro zmacknout, aby se clovek nespalil.

Uz vazne nevim jak to odregulovat - puvodne jsem do vyvodu v koupelne nacpal kus alobalu, ovsem vedlo to akorat k zhnednuti do te doby bileho plastu v okoli vyvodu a praskline - zjevne akumulovane horko nesvedci plastum v koupelne.

Takze se obracim o radu moudrym - mate napad, cim zaregulovat? Radeji bych ten hajcung poslal dopredu do auta, nezli pretapel koupelnu "idealni to susarnu ted v zime".

Predem dekuji za namety
upman


A co třeba tohle? Mám jich v autě asi 6 ks
http://www.campi-...-s-klapkou


Ahoj, dikec, ono mi to prave konci takovym prefabrikatem, ohnutym, co fouka vzduch na to tlacitko na zachod, alias klasicka kruhova tam nepujde dat.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Upravil upman dne 16.01.2017 12:22, před 7 let
arnoooarnoooČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.stejný problém jenom my to fouka trochu jinde,ne na záchod.V koupelně vedro pořád otevřené dveře aby teplo z koupelny mohlo ven.Nakonec jsem dveře od koupelny na zimu vyndal,aspon se nemotají.Jakékoliv uškrcení klapky v koupelně,truma hodí poruchu.Zkoušel jsem i přidat rouru z koupelny ven kterou jsem napasoval na díru,ale zase se to tam motalo,pořád jsme do toho kopali tak jsem to zrušil.Koukal jsem do topení kde je truma a asi by se to muselo celý předělat a nevím jestli by to nějak šlo.Tak možná někdo šikovný dá nějakou radu.Arny.
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
http://www.kobras.cz/katalog/p/rozvod...ovladanim/

To má význam, že si to dáš do libovolného místa v potrubí, podle tahu vzduchu.
A tady je to s bovdenem.
http://www.kobras.cz/katalog/p/rozvod...uchu-s-bo/
Upravil hymer662 dne 16.01.2017 14:03, před 7 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. To je neuvěřitelné, kravina v ceně padesát korun a pro karavanisty je to za 755 Kč. Kam to spějeme. Naprosto neuvěřitelné. Čáo, Pepa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, hymer662, Majli, arnooo, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,044,242 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21090 sekund | Průměrně za: 0.2109 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB