Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trajekt ŘECKO: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trajekt ŘECKO

Poslední aktualizace před 7 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Ted se dá ještě do konce února objednat levný zpáteční trajekt do Gr z Terstu. Není tam kemping na palubě, ale kempink all inklusiv kdy se dostane kajuta zdarma. Loni kolega 6 m obytka 2 dospelí tam a zpět 400Eur. Objednává se přes GR kancelář.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 14.01.2017 20:41, před 7 let
R
renoltČlen
Přidáno před 7 let
Z Trieste nejezdí již camp,pouze z Ancony, mimo sezónu jezdím na risk,je to výhodnější
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

renolt napsal:

Z Trieste nejezdí již camp,pouze z Ancony, mimo sezónu jezdím na risk,je to výhodnější


Pořádně přečíst - kemp all inklusiv znamená, že máš KAJUTU ZDARMA + 30 procent slevu na jídlo a služby. Kempink am bord je na palubě, ale ten jak píši z Terstu nejezdí. Do Ankony je to o pul cesty dál jak do Terstu. A take určitě ne za 400 tam a zpět. Dá se to i za 20 přebukovat na jiný termín.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 14.01.2017 22:10, před 7 let
R
Romano007Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj po několika řeckých výjezdech po ose přemýšlím poprvé zkusit trajekt z Itálie do Patras poradíte kde nejlevněji sehnat rezervaci a odkud se dá vyplout??Jsme 2 dospělí 2 děti a obytňák..Chtěl bych určitě kajutu..
Píšete že z Terstu ne jen z Ankony??A co třeba z Benátek??Ankona mi přijde už moc daleko to už radši pojedu znovu po ose..
A ještě co znamená kemping am bord..??Nějak se v tom ztrácím...
Díky Roman
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Máš info v soukromé zprávě.

kemping am bord je kempování na palubě kde v autě můžeš být. Z Terstu jezdí trajekt bez možnosti kemping am bord, ale nahradili to tzv kemping all inklusiv kdy máš kajutu zdarma a auto je zaparkováno v podpalubí a během plavby do něj nemužeš - věci a jídlo si vemeš do kajuty. Jo jěště dávají v rámci all inkl. slevovou kartu na jídlo a služby na lodi 30 procent. Ta sleva nic moc, protože na lodi je poměrně draho.
!z!)Smile
R
Romano007Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Máš info v soukromé zprávě.

kemping am bord je kempování na palubě kde v autě můžeš být. Z Terstu jezdí trajekt bez možnosti kemping am bord, ale nahradili to tzv kemping all inklusiv kdy máš kajutu zdarma a auto je zaparkováno v podpalubí a během plavby do něj nemužeš - věci a jídlo si vemeš do kajuty. Jo jěště dávají v rámci all inkl. slevovou kartu na jídlo a služby na lodi 30 procent. Ta sleva nic moc, protože na lodi je poměrně draho.

Děkuji moc za info zkusím tam napsat,vypadá to super:^

Automatické sloučení 16.01.2017 21:53:

Citovat

Romano007 napsal:

Citovat

Jarda Borek napsal:

Máš info v soukromé zprávě.

kemping am bord je kempování na palubě kde v autě můžeš být. Z Terstu jezdí trajekt bez možnosti kemping am bord, ale nahradili to tzv kemping all inklusiv kdy máš kajutu zdarma a auto je zaparkováno v podpalubí a během plavby do něj nemužeš - věci a jídlo si vemeš do kajuty. Jo jěště dávají v rámci all inkl. slevovou kartu na jídlo a služby na lodi 30 procent. Ta sleva nic moc, protože na lodi je poměrně draho.

Děkuji moc za info zkusím tam napsat,vypadá to super:^

Ještě jsem poslal SZ
Upravil Romano007 dne 16.01.2017 22:53, před 7 let
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Ted se dá ještě do konce února objednat levný zpáteční trajekt do Gr z Terstu. Není tam kemping na palubě, ale kempink all inklusiv kdy se dostane kajuta zdarma. Loni kolega 6 m obytka 2 dospelí tam a zpět 400Eur. Objednává se přes GR kancelář.


AHOJ MŮŽEŠ POSLAT ODKAZ, KDE SE DÁ KOUPIT TRAJEKT? DÍK PETR
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,

už jsem to tu jednou popisoval, jde o úhel pohledu, každý ho máme jiný a každý máme jinak nastaveno.
Jel jsem z Benátek do Pátry italove Anek Lines, kempování na palubě. Paráda spokojenost krásný zážitek ještě umocněný plavbou skrze Benátky, moje jasná volba pro děti úžasný zážitek. Stáli jsme hned na kraji v první řadě výhled na moře.
Italové ochotný, nebyl jediný problém personál ukázal i podpalubí opravdu spokojenost.
A zpět jsem jel s Řekama Minolines do Trieste. Kempování na palubě nešlo, pouze kajuta zamčené podpalubí.
Personál neochotný jen jsi promluvil Německy tak ignorace neskutečná, nic jsi nesměl vše zamčeno,
lidi co spali na chodbách tak neustále vyhánějí, neskutečný rozdíl v přístupu k lidem.
První noc nešla klimoška moc vedro neskutečné potom nad ránem zapnutá klimoška hučelo to a všude bordel hluk nedalo se spát, děti neustále probuzený a všichni nevyspalí docela opruz. Kajuta uprostřed bez oken a absolutně o ničem. Pro nás moc velké zklamání. Od té doby raději loď s kempováním na palubě a už nechci s Minolines.
Bohužel lodě s kempování na palubě z Benátek moc plné. V loni jsem chtěl konec září z Benátek do GR a nakonec mi bylo nabídnuto pouze Ancona nebo Bari.
Takové jsou naše zkušenosti a pohled s cestováním lodí do Řecka, ale vždy raději lodí než po ose.
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Radku , mohl bych se Tě prosímtě zeptat na cenu cesty Benátky - Patras , jak jse dívám na stránky Anek Lines tak mi to mimo sezonu vychází jedna cesta obytka a tri dospělí nějakých 320 eur , díky Martin . :)
R
Romano007Člen
Přidáno před 7 let
Zrovna jsem platil od Minolines Camping All inclusive Benátky-Patras a zpět červenec 450€ 2dospělí 2.děti camper 6m.
Komfort nekomfort nevím nějak to přežijem :-)cena lepší než U Anek.
Anek nejlevnější nabídka 657€ Cena rozhodla..
Jo a prý už ani jedna společnost nejezdí z Terstu.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Kajutu nachladit přes den. V noci pak neruší.
!z!)Smile
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, ted mi taky přišla nabídka, 15.6 z Benátek, zpět do Ancona za 560 ,camper 7,3 m ;2 dospělí 3 děti. Pořád to je dobrá cena, loni jsem z Iqumenitsa do BAri za 320 - € spaní na palubě v autě a koupeno ten den.

Automatické sloučení 22.01.2017 16:14:
Ahoj, ted mi taky přišla nabídka, 15.6 z Benátek, zpět do Ancona za 560 ,camper 7,3 m ;2 dospělí 3 děti. Pořád to je dobrá cena, loni jsem z Iqumenitsa do BAri za 320 - € spaní na palubě v autě a koupeno ten den.
Upravil Petr Z dne 22.01.2017 17:14, před 7 let
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj tak pořád jse nemůžu dostat na nabídku aneku píšou že Anek je už vyprodaný camping on the board , pouze mi nabízejí Minoan Lines , nemá stím někdo skušenost nechce jse mi věřit , že by to bylo už v lednu vyprodané , chtěli by jsme jet kolem 15.06 a zpátky tak kolem 07.07. , díky Martin . !)

As I wrote earlier, Minoan Lines does not support the Camping on Board but you can benefit from the exceptional offer "Camping All Inclusive", which includes inside cabin on DECK fares.



The round trip price for a 3-bed inside cabin ( two adults – one child ) plus one camper 7 meters long will be 502,90 Euro, with the Early Booking discount and the Automobile member discount.



Please let me know if you wish to proceed with the above reservation, or you prefer to check again for Anek-Superfast company.



I will be waiting for your soonest reply.
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kinus napsal:

Ahoj tak pořád jse nemůžu dostat na nabídku aneku píšou že Anek je už vyprodaný camping on the board , pouze mi nabízejí Minoan Lines , nemá stím někdo skušenost nechce jse mi věřit , že by to bylo už v lednu vyprodané , chtěli by jsme jet kolem 15.06 a zpátky tak kolem 07.07. , díky Martin . !)

As I wrote earlier, Minoan Lines does not support the Camping on Board but you can benefit from the exceptional offer "Camping All Inclusive", which includes inside cabin on DECK fares.



The round trip price for a 3-bed inside cabin ( two adults – one child ) plus one camper 7 meters long will be 502,90 Euro, with the Early Booking discount and the Automobile member discount.



Please let me know if you wish to proceed with the above reservation, or you prefer to check again for Anek-Superfast company.



I will be waiting for your soonest reply.



Jo jo u Aneku objednat problém ale já to raději dělám přes Čedok trajekty, oni to dokáží a cena stejná jako na netu a platíš převodem v CZK kurz ČNB. A ochotný ženský jsou na emailu pořád.
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj díky Radku zkusím se na ně zítra obrátit , dám Ti pak vědět , co auto už máš něco vybrané ? :_
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

radek argos napsal:

Citovat

kinus napsal:

Ahoj tak pořád jse nemůžu dostat na nabídku aneku píšou že Anek je už vyprodaný camping on the board , pouze mi nabízejí Minoan Lines , nemá stím někdo skušenost nechce jse mi věřit , že by to bylo už v lednu vyprodané , chtěli by jsme jet kolem 15.06 a zpátky tak kolem 07.07. , díky Martin . !)

As I wrote earlier, Minoan Lines does not support the Camping on Board but you can benefit from the exceptional offer "Camping All Inclusive", which includes inside cabin on DECK fares.



The round trip price for a 3-bed inside cabin ( two adults – one child ) plus one camper 7 meters long will be 502,90 Euro, with the Early Booking discount and the Automobile member discount.



Please let me know if you wish to proceed with the above reservation, or you prefer to check again for Anek-Superfast company.



I will be waiting for your soonest reply.



Jo jo u Aneku objednat problém ale já to raději dělám přes Čedok trajekty, oni to dokáží a cena stejná jako na netu a platíš převodem v CZK kurz ČNB. A ochotný ženský jsou na emailu pořád.


Ahoj zkusil jsem Čedok, ale chtějí 850 - 1000 venice- Patras -Venice.

Anek taky píšou, že není

Nakonec Minoan: Venice - Iqumenitsa, zpět Patras - Ancona 503 €
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Vyplatí se jet trajektem? zajímá mě ekonomický pohled ...

Když počítám:
z místa bydliště do Venezie: 880 km + trajekt /tam/zpět trajekt píšete nejlevněni 500€

silnice z místa bydliště do Iqumenitsa: 1780 km , takže rozdíl je 900km a tam a zpět 1800 km

Kalkulace hrubá: 1km 3Kč ... 1800 km*3=5400 Kč t.j. cca 200€ (+poplatky z cesty)

Zhrnutí: bydliště + trajekt = 177€+500€ = 677€
Zhrnutí: bydliště cestou = 395 €

Ve výsleku hrubým odhadem úspora 282€.
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Nemilany napsal:

Vyplatí se jet trajektem? zajímá mě ekonomický pohled ...

Když počítám:
z místa bydliště do Venezie: 880 km + trajekt /tam/zpět trajekt píšete nejlevněni 500€

silnice z místa bydliště do Iqumenitsa: 1780 km , takže rozdíl je 900km a tam a zpět 1800 km

Kalkulace hrubá: 1km 3Kč ... 1800 km*3=5400 Kč t.j. cca 200€ (+poplatky z cesty)

Zhrnutí: bydliště + trajekt = 177€+500€ = 677€
Zhrnutí: bydliště cestou = 395 €

Ve výsleku hrubým odhadem úspora 282€.
Ahoj je to jasné po ose je to levnější,trajektem pohodlnější,klidnější a na poprvé moc zajímavé a hezké..Nezkusíš-nemáš názor..čau pepa:_
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
Máš pravdu - nevyplatí:-) ale pro pohodu s malými dětmi -vyplatí. Do Benátek s několika pauzami v pohodě,pak se vyspíme , na lodi jsou herny pro děti a ráno jsme vychrápaní v Řecku. A zpátky je to úplně pohoda - v 17 se nalodím a v 13:30 jsem v Italii. Děti opravdu nemusí sedět 5 dní z dovolené v sedačkách 2,5 tam a pak zpět.. Takže jen názor. Ahoj
T
thomash1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

Máš pravdu - nevyplatí:-) ale pro pohodu s malými dětmi -vyplatí. Do Benátek s několika pauzami v pohodě,pak se vyspíme , na lodi jsou herny pro děti a ráno jsme vychrápaní v Řecku. A zpátky je to úplně pohoda - v 17 se nalodím a v 13:30 jsem v Italii. Děti opravdu nemusí sedět 5 dní z dovolené v sedačkách 2,5 tam a pak zpět.. Takže jen názor. Ahoj

jenže do Benatek je to 800 a ty poplaty taky neco stoji a my taky jednou vyrazili trajektem z Benatek odjezd v 6.00 rano a ejhle řekove hodili stavku v přístavu hromada lidi kolony na slunku 40 a na konec odplouvali jsme až 22.00 večer hotoví a jake to bylo tak radši svým pánem!y
Hymer BMC I 600
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda Borek, renolt, Romano007, Petr Z, radek argos, kinus, hymer662, Pepi, thomash1, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,706,111 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29043 sekund | Průměrně za: 0.29043 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB