Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ucpaný odpad a nenažrané bakterie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ucpaný odpad a nenažrané bakterie

Poslední aktualizace před 11 let
VitaVitaČlen
Přidáno před 15 let
léta a výjezdy plynou a voda odtéká pomaleji a pomaleji. Mechanicky to profouknout moc nepomáhá, louh v dostatečném množství by asi sežral kde co - až jsem náhodně narazil na nenažrané bakterie - koupíte je v lahvičce, vypustíte do odpadu a ony se začnou množit a živit tím v trubkách, rady dle návodu jsem trochu zredukoval na malý odpad v bydlíku - ale věřte či ne, dva večery vždy po jednom frťánku do odpadu - a je to jak nové.
Doporučuji !
http://www.druchema.cz/cz/katalog/dom...-bakterie/
PekariPekariČlen
Přidáno před 15 let
Už jsem si to objednal,doufám ,že to vyřeší náš problém.
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 15 let
Díky za tip, vyzkouším to.
Řešil jsem od začátku špatně odtékající odpad z kuchyně, z galerie i z koupelny odtékal krásně. Myslel jsem, že je to ucpané, nešlo tam ani prostrčit péro na odpady. Nakonec jsem rozdělal skříně a zjistil, že za mikrovlnkou vede odpad nesmyslně na zem a pak vede cca 50 cm nad podlahu, tím to neodtékalo, hadici jsem ustřihl, přidělal jinak než originál a už to krásně teče pryč.
Každopádně trubky určitě vyčistím...
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
VitaVitaČlen
Přidáno před 14 let
jen obnovuji na sezonu ... jak to těm co zkusili pomáhá ?

U mne spokojenost, kupuji další na letošek.

L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let
Oživuji toto vlákno, protože sezona zcela jistě již za chviličku začne :) a většina z nás bude své bydlíky připravovat na nové výjezdy...

Chci ze zeptat, stále je nejvhodnější přípravek na vyčištění ucpaného potrubí v karavanu toto http://pemi.cz/cs...-8829.html , nebo je již něco novějšího, účinnějšího??
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 11 let
Doma používám klasiku - hydroxid sodný (takový ty kuličky) a horkou vodu, je to docela rachot. Chci se zeptat jestli se tohle dá aplikovat i v bydlíku, nebo raději něco šetrnějšího?
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, já používám přípravek :

WC Net Energy - gelový čistič odpadů. Je to přípravek na uvolnění ucpaných odpadů. Se speciálními látkami, které pomáhají chránit potrubí před usazeninami. Vysoce účinný čistič odpadů. Rozpouští organické materiály, zejména vlasy a kuchyňské zbytky.
Prodává se v 1lt balení, cena cca 80 Kč. Není tak agresivní jak hydroxid sodný. Doporučuji.
J
jirhavČlen
Přidáno před 11 let
Gelový čistič odpadu mají v Lídlu,použil jsem ho doma.Žádný šumění a prskání,bez teplé vody.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MildaPro napsal:

Doma používám klasiku - hydroxid sodný (takový ty kuličky) a horkou vodu, je to docela rachot. Chci se zeptat jestli se tohle dá aplikovat i v bydlíku, nebo raději něco šetrnějšího?


Ahoj. Toho bych se v autě bál. Při aplikaci se vyvíjí dost vysoká teplota a tady je všude plast.
Zdraví
Luboš a Dáša
L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let
Z poškození odpadního systému mám velký strach -Bio Golem P muže odpady v obytném autě poškodit?
RIVARIVAČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Lipicani napsal:

Z poškození odpadního systému mám velký strach -Bio Golem P muže odpady v obytném autě poškodit?


Ahoj, zakoupil jsem Bio GOLEM S. Podle příspěvku č.1 v tomto vlákně není agresivní a budu jej používat i na čistění odpadů v obytce. Dle návodu není vhodný na chemické záchody.
Z Nového Jičína zdraví Milan
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 11 let
1) Bio Golem a jiné přípravky jsou jen bakterie, které žerou organické zbytky jídel atd. Např. vlasy však nezvládnou a jistě nepoškodí trubky, byl bych bez obav.

2) Pokud používáte čisitíče odpadů doma, tak proč je nepoužít v autě. V podstatě v autě jsou stejné novodurové (či jiné materiály) trubky jako doma. Nebo máte doma odpady z něčeho jiného? Otázkou je jen nádrž, ale i tu mám plastovou, což ji nepoškodí. Nechte ji klidně napuštěnou, aby případná koncentrace nebyla tak vysoká, jako v čištěném odpadu a pak vše po půl hodině stejně propláchnete a můžete vylít. Výhodou je, že by to mělo rozpouštět i vlasy, např odpad ze sprcháče atd.
Bombíci
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 11 let
hlavně si dávejte bacha na čističe obsahující louh a ruzné sračky které vám při ucpaném odpadu nepomůžou akorát tou chemickou reakcí může poškodit potrubí,sifony atd. Už jsem viděl několik zabetonovanejch potrubí kdy ani čistící mašina nepomůže pak se to musí pěkně vysekat. Ale zase máme práci čímž děkuji prodejcům těchto přípravků k ničemu.
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

RIVA napsal:

Citovat

Lipicani napsal:

Z poškození odpadního systému mám velký strach -Bio Golem P muže odpady v obytném autě poškodit?


Ahoj, zakoupil jsem Bio GOLEM S. Podle příspěvku č.1 v tomto vlákně není agresivní a budu jej používat i na čistění odpadů v obytce. Dle návodu není vhodný na chemické záchody.


V příspěvku č.1 Vita doporučoval Bio Golem P. Bio Golem S je pro septiky, P je pro potrubí.
RIVARIVAČlen
Přidáno před 11 let
Dobrý postřeh, bakterie S jsou asi univerzálnější. Doma si pochutnají v potrubí a přemístí se do septiku. V obytce skončí v odpadní nádrži a pak jako hnojivo. Podle doporučení výrobce.
Z Nového Jičína zdraví Milan
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vita, Pekari, jirkamds, Lipicani, MildaPro, Fernando, jirhav, Lubos a Dasa, RIVA, Bombici, Spajky007

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,703,990 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23048 sekund | Průměrně za: 0.23048 (0) sekund | Dotazy: 121 | Použitá paměť: 2.15MB/4MB