Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trajekt Itálie-Albánie - máte info?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trajekt Itálie-Albánie - máte info?

Poslední aktualizace před 7 let
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

přemýšlím o letní cestě a rád bych to vzal Itálii dolů, pak trajekt do Albánie a zpátky na sever po pobřeží.

Když hledám lístky na ferry pro obytku (6.5 m, 3.4 m výška), tak dostávám šílené ceny (od 334 EUR nahoru).

Nemá někdo zkušenostijak se levně přeplavit z jihu Itálie (Brindisi např.) kamkoliv do Albánie (Vlora třeba)?


Děkuji
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Zkušenosti podobné, možně o něco horší. Po cestě napříč Itálií do Ancony jsme si vyhledali na netu trajekt (do CRO) za cenu cc70 E. Když jsme dojeli na přístavu, u všech přepravních společností cena 180 E. Také jsme měli v plánu Albánii nebo Řecko, ale cena nás odradila a bylo v rozmezí co uvádíš.
Tak možná tento rok Řecko nebo Albánii a po cestě.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
Ahoj ,prosím tě jak dlouho to jelo..dík:_
vcatvcatČlen
Přidáno před 7 let
12 hodin
Home Car CL641
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
Ahoj ,prosím tě jak dlouho to jelo..dík:_



ODJEZD O PŮLNOCI, RÁNO V 9 VYLODĚNÍ V BARI
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
Ahoj ,prosím tě jak dlouho to jelo..dík:_



ODJEZD O PŮLNOCI, RÁNO V 9 VYLODĚNÍ V BARI
Dík:_
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €




Dík, počítám, že to bylo kupované tedy na místě, ano? Co to bylo za společnost? Dá se to koupit na ten samý den? Bylo to o prázdninách, předpokládám...?

A to spaní v obytce - to je jako ofiko, nebo se tam člověk musí nějak schovat?


Díky.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
normálně jsem koupil lístek v Iqumenitsa - oběhl jsem kanceláře v hlavní budově a pak v cestovkách okolo přístavu. Oficco- Camp in the board, bydlíci byli ve 4 patře , se sprchou a záchody a připojení na el. Dostal jsem kartu na otevření dvěří do horních pater a mohli jsem chodit kde jsme chtěli.Petr společnost SUPERFAST
Upravil Petr Z dne 24.01.2017 08:30, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Martin75, hymer662, Petr Z, Pepi, vcat

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,489 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18208 sekund | Průměrně za: 0.18208 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB