Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Drzost ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Drzost ?

Poslední aktualizace před 7 let
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem dnes viděl pána s obytným " autobusem " jak si na tolerovaném parkovišti pro obytky zajel přímo k buňkám lyžařských instruktorů , vzal prodlužavák ,a klidně se připojil v toaletní části !!!! K tomu u nich musel i otevřít dveře ...
Myslím že až na tu drzost přijdou , zadarmo se tam už s obytkama stát nebude ...
Stačí k tomu jeden zbohatlickej arogant s IQ tykve ...:(
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Roberto napsal:

Tak jsem dnes viděl pána s obytným " autobusem " jak si na tolerovaném parkovišti pro obytky zajel přímo k buňkám lyžařských instruktorů , vzal prodlužavák ,a klidně se připojil v toaletní části !!!! K tomu u nich musel i otevřít dveře ...
Myslím že až na tu drzost přijdou , zadarmo se tam už s obytkama stát nebude ...
Stačí k tomu jeden zbohatlickej arogant s IQ tykve ...:(


Málo informací, mohl to být instruktor, mohl to mít domluvené, být domácí....... U nás nebo v zahraničí....... Hned odsoudit to umí dneska každý :(
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ano Majli jsem z těch kteřì párkrát vyuźili ochoty ať už vlekařů či správců zimních areálů a napojil se na nějakou zásuvku ,na Slovensku,po domluvě abych mohl pobýt déle .Vždy ochota v rámci možností.Jednou u údržbářské dílny jindy k veřejným záchodkům atd.Chtěl jsem instalovat i měřák štrumu což bylo vždy velkoryse odmítnuto.A jelikož jsem se řídil heslem "Není rumu není štrumu" vše OK i kdyź byla borovička kterou mají slováci rádi a já taky.Takže Roberto snad to tak bylo pokud né je to blbý.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Majli napsal:

[quote]Roberto napsal:

Tak jsem dnes viděl pána s obytným " autobusem " jak si na tolerovaném parkovišti pro obytky zajel přímo k buňkám lyžařských instruktorů , vzal prodlužavák ,a klidně se připojil v toaletní části !!!! K tomu u nich musel i otevřít dveře ...
Myslím že až na tu drzost přijdou , zadarmo se tam už s obytkama stát nebude ...
Stačí k tomu jeden zbohatlickej arogant s IQ tykve ...:(


Málo informací, mohl to být instruktor, mohl to mít domluvené, být domácí....... U nás nebo v zahraničí....... Hned odsoudit to umí dneska každý :([/quote
] Instruktor ? Ti bydlí nedaleko za75 Kč denně a vydělávají 110 - 160 Kč za hodinu ... Lipno není Aspen ...
Ale ano třeba je to jinak ale intruktoři na to koukali nevěřícně ..
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Zasadni problem byl zkratka v tom, ze mel dobry auto :)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
A co jsi mu na to řekl? Nechal jsi mu alespoň lístek za oknem? Tady na C24 toho asi moc nevyřešíme... Sprosťárna to je a škodí to hlavně ostatním karavanistům, to víme všichni, a přesně proto je na místě okamžitá konfrontace.
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

A co jsi mu na to řekl? Nechal jsi mu alespoň lístek za oknem? Tady na C24 toho asi moc nevyřešíme... Sprosťárna to je a škodí to hlavně ostatním karavanistům, to víme všichni, a přesně proto je na místě okamžitá konfrontace.
p

Konfrontace byla ... instruktoři mu to vyhodili ale dost tu drzost nechápali ... Vím to protože je tam mladej jeden z nich ..

Automatické sloučení 08.01.2017 19:11:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Zasadni problem byl zkratka v tom, ze mel dobry auto :)


To prosím rozveď ...
Upravil Roberto dne 08.01.2017 19:11, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

Roberto napsal:



Konfrontace byla ... instruktoři mu to vyhodili ale dost tu drzost nechápali ... Vím to protože je tam mladej jeden z nich ..



Je-li ověřená informace, že bez domluvy se pán napíchl na elektriku, pak není nic jednoduššího než vytáhnout mobil a celé to vyfotit.
Fun
Smile
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Roberto napsal:

Citovat

Mikey napsal:

A co jsi mu na to řekl? Nechal jsi mu alespoň lístek za oknem? Tady na C24 toho asi moc nevyřešíme... Sprosťárna to je a škodí to hlavně ostatním karavanistům, to víme všichni, a přesně proto je na místě okamžitá konfrontace.
p

Konfrontace byla ... instruktoři mu to vyhodili ale dost tu drzost nechápali ... Vím to protože je tam mladej jeden z nich ..

Automatické sloučení 08.01.2017 19:11:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Zasadni problem byl zkratka v tom, ze mel dobry auto :)


To prosím rozveď ...
Roberte ahoj,pokud jste to neřešili na místě,tady to nevyřešíme,lidi jsou různí,já mám zkušenost,pokud jsem něco řešil na místě,tak to dopadlo vždy dobře,třeba vypouštění vody pod auto(překvapilo mě ,že mnohdy si to ani dotyčný neuvědomuje)po upozornění ,že takto né,vždy pohoda zastavil a klídek.Tož tak :_
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

Roberto napsal:



Konfrontace byla ... instruktoři mu to vyhodili ale dost tu drzost nechápali ... Vím to protože je tam mladej jeden z nich ..



Je-li ověřená informace, že bez domluvy se pán napíchl na elektriku, pak není nic jednoduššího než vytáhnout mobil a celé to vyfotit.


No vyfotit a dát si foto do svého alba. Protože vystavení cizí fotky kdekoli, tě může ve finále vyjít dost "draho"!)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Pepi má pravdu. Je třeba podobné a tyto případy řešit namístě domluvou. S naprostou většinou lidí se dá rozumně vyjít.
Fun
Smile
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 7 let
To-Roberto To neznamená,když někdo vlastní auto nad 3,5 T ,že je podle tebe zbohatlickej AROGANT ? ,velmi zvláštní uvažování,nemyslíš ? :D
allfaallfaČlen
Přidáno před 7 let
Onehdá jsem v Německu na odpočívadle kafoval. Přijel chlápek s autem a karavanem, vlezl do karavanu. Za chvíli vylezl řidič z kamionu co stál za ním, šel ke karavanu zaťukal a upozornil chlápka, že vypouští odpad pod karavan. Chlápek jen pokrčil rameny, zase zalezl. Po chvíli voda dotekla, chlap sedl do auta a odjel. Ten kamioňák ale nelenil, opsal si RZ, někam zavolal a za chvíli přijeli Simírové, okoukli, pokecali a odjeli.
No a pak jsem pokračoval po dálnici a za asi 60km!!! na odpočívadle stáli Simírové a chlapa měli v parádě - nevypadal nijak nadšeně.
Nebyl to čecháček, byl to čistokrevnej helmut, už i dost starej, Takže svinstvo se děje všude, jen u těch sousedů jsou trochu důslednější.
U nás by se na to zvysoka vy..

Arogantní ten člověk z původního příspěvku rozhodně byl ať je to zbohatlík nebo ne. Už zase řešíte něco úplně jiného, než o čem to původně bylo.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Loni jsem na parkovišti v Norsku takhle zprdnul dva kolegy karavanisty. Na všech dveřích toalet byla velká cedule se zákazem vylévání chemického WC. Stejně si tam na férovku před to postavil obytku Rakušák, který nejprve obhlédnul terén a pak se rychle vydal pro kazetu. Když už ji měl vyndanou, zeptal jsem se ho, jestli je slepý nebo jenom ty půlmetrový obrázky v zorným poli neviděl. S nepříliš přesvědčivým hraným překvapením z podkníru jen zamumlal: "Ah so...das habe ich nicht gewusst." /jo ták, to jsem nevěděl/... a odjel. Ani ne za hodinku se naproti toaletám postavil s vestavbou Angličan a rovnou tam šel kazetu vylít. Když jsem se ho ptal, proč ignoruje zákaz, odpověděl, že tam přece nikdo není. Argument, že něco takového by ho v Británii přišlo hódně draho, a že kvůli lidem jako on bude Norsko se zákazy a vnímáním karavanistů brzy na stejné úrovni jako Velká Británie, řekl, že se do Norska stejně už podruhé nechystá, protože je tam všechno drahý! Na výzvu, ať příště nemyslí jen sobecky na sebe, ale ať bere ohledy i na ostatní, se jen usmál a pokrčil rameny... Musím říct, že v létě 2016 jsem poprvé ve Skandinávii pocítil, že jsou obytky pro spoustu Norů osinou v zadku. Několikrát jsem zažil, že auta i kamióny v noci troubily, když jeli kolem odpočívadel plných obytek. Ono není divu, "my" si to způsobujeme sami. Na jihu Norska jsme zastavili na stellplatzu za mostem, kde je dovoleno parkovat max. 6 hodin. Úplně všechna místa byla obsazená obytkama. Němci, Britové a Holanďani. Prý tam jezdí už pravidelně 15 let na tři týdny a policie je jim ukradená. Z pánského WC je prádelna, z dámského kuchyňka. Podotýkám, že je to normální parkoviště s lavičkami a s veřejným záchodem pro všechna vozidla do 3,5t. Hnus. Díky takovým brzo nebudeme moct zastavit ani u lesa na oběd. Na co si netroufnu, je místního poučovat, že porušuje pravidla. Když vidím třeba toho Nora, jak kašle na nějaký zákaz vylévání WC, otevírá se mi sice kudla v kapse, ale beru to zas tak, že on je tam doma a já mu jako cizák nemám co vykládat... I když by si stejně jako ostatní zasloužil tučnou pokutu!
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Loni jsem na parkovišti v Norsku takhle zprdnul dva kolegy karavanisty. Na všech dveřích toalet byla velká cedule se zákazem vylévání chemického WC. Stejně si tam na férovku před to postavil obytku Rakušák, který nejprve obhlédnul terén a pak se rychle vydal pro kazetu. Když už ji měl vyndanou, zeptal jsem se ho, jestli je slepý nebo jenom ty půlmetrový obrázky v zorným poli neviděl. S nepříliš přesvědčivým hraným překvapením z podkníru jen zamumlal: "Ah so...das habe ich nicht gewusst." /jo ták, to jsem nevěděl/... a odjel. Ani ne za hodinku se naproti toaletám postavil s vestavbou Angličan a rovnou tam šel kazetu vylít. Když jsem se ho ptal, proč ignoruje zákaz, odpověděl, že tam přece nikdo není. Argument, že něco takového by ho v Británii přišlo hódně draho, a že kvůli lidem jako on bude Norsko se zákazy a vnímáním karavanistů brzy na stejné úrovni jako Velká Británie, řekl, že se do Norska stejně už podruhé nechystá, protože je tam všechno drahý! Na výzvu, ať příště nemyslí jen sobecky na sebe, ale ať bere ohledy i na ostatní, se jen usmál a pokrčil rameny... Musím říct, že v létě 2016 jsem poprvé ve Skandinávii pocítil, že jsou obytky pro spoustu Norů osinou v zadku. Několikrát jsem zažil, že auta i kamióny v noci troubily, když jeli kolem odpočívadel plných obytek. Ono není divu, "my" si to způsobujeme sami. Na jihu Norska jsme zastavili na stellplatzu za mostem, kde je dovoleno parkovat max. 6 hodin. Úplně všechna místa byla obsazená obytkama. Němci, Britové a Holanďani. Prý tam jezdí už pravidelně 15 let na tři týdny a policie je jim ukradená. Z pánského WC je prádelna, z dámského kuchyňka. Podotýkám, že je to normální parkoviště s lavičkami a s veřejným záchodem pro všechna vozidla do 3,5t. Hnus. Díky takovým brzo nebudeme moct zastavit ani u lesa na oběd. Na co si netroufnu, je místního poučovat, že porušuje pravidla. Když vidím třeba toho Nora, jak kašle na nějaký zákaz vylévání WC, otevírá se mi sice kudla v kapse, ale beru to zas tak, že on je tam doma a já mu jako cizák nemám co vykládat... I když by si stejně jako ostatní zasloužil tučnou pokutu!

Smutná pravda, bohužel.:|
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Roberto napsal:

Citovat

Mikey napsal:

A co jsi mu na to řekl? Nechal jsi mu alespoň lístek za oknem? Tady na C24 toho asi moc nevyřešíme... Sprosťárna to je a škodí to hlavně ostatním karavanistům, to víme všichni, a přesně proto je na místě okamžitá konfrontace.
p

Konfrontace byla ... instruktoři mu to vyhodili ale dost tu drzost nechápali ... Vím to protože je tam mladej jeden z nich ..

Automatické sloučení 08.01.2017 19:11:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Zasadni problem byl zkratka v tom, ze mel dobry auto :)


To prosím rozveď ...
Roberte ahoj,pokud jste to neřešili na místě,tady to nevyřešíme,lidi jsou různí,já mám zkušenost,pokud jsem něco řešil na místě,tak to dopadlo vždy dobře,třeba vypouštění vody pod auto(překvapilo mě ,že mnohdy si to ani dotyčný neuvědomuje)po upozornění ,že takto né,vždy pohoda zastavil a klídek.Tož tak :_

Ahoj Pepi .. vyřesilo se to , pán s Concordem dokonce dotčeně přeparkoval dál od buňek instruktorů ..
Já jsem na tom parkovišti byl párkrát taky na víc dní , ale tohle by mě ve snu nenapadlo ... prostě vezme prodlužovák a jde si ho píchnou do " nějaké " cizí zásuvky ... co na tom ..

Automatické sloučení 09.01.2017 21:09:

Citovat

Ludek Liberec napsal:

To-Roberto To neznamená,když někdo vlastní auto nad 3,5 T ,že je podle tebe zbohatlickej AROGANT ? ,velmi zvláštní uvažování,nemyslíš ? :D



S uvažováním : Mám auto za 3 mega , Můžu si ho tedy připojit kam budu chtít ...Co tedy byl jiného ? Možná by se hodilo lépe primitiv , vychcánek ? Nemám ,opravdu nemám takové lidi rád . Kazí to nám všem . Proč raději nejde na hotel když bez zásuvky na 220 nemůže být ...
Upravil Roberto dne 09.01.2017 21:17, před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
@ Roberto. Debilni kecy jako zbohatlik nebo socka jsou mi zasadne proti srsti. To do nasi komunity zasadne nepatri. Neni to dlouho co vedle mne kempoval uspesny pravnik, majitel advokatni kancelare . Hadej v cem s rodinou spali. Stastni a ve stanech. Nekolikrat jsem mel za sousedy ty co museli setrit, aby si mohli splnit sen a vyjet s rodinou autem svych snu z pujcovny. Jindy to byl zplantanej zacatecnik co o karavaningu nevedel vubec nic. Tak to jen borce az zase na prvni pohled nekoho vosacujes.

@Mikey. Karavaning v Evrope je diky bezpecnosti situaci ve svete na velkem vzestupu. Co si budeme nalhavat - bohuzel. A z toho pro nas bude pramenit mnoho negaci.:_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

@ Roberto. Debilni kecy jako zbohatlik nebo socka jsou mi zasadne proti srsti. To do nasi komunity zasadne nepatri. Neni to dlouho co vedle mne kempoval uspesny pravnik, majitel advokatni kancelare . Hadej v cem s rodinou spali. Stastni a ve stanech. Nekolikrat jsem mel za sousedy ty co museli setrit, aby si mohli splnit sen a vyjet s rodinou autem svych snu z pujcovny. Jindy to byl zplantanej zacatecnik co o karavaningu nevedel vubec nic. Tak to jen borce az zase na prvni pohled nekoho vosacujes.

@Mikey. Karavaning v Evrope je diky bezpecnosti situaci ve svete na velkem vzestupu. Co si budeme nalhavat - bohuzel. A z toho pro nas bude pramenit mnoho negaci.:_


Trochu mimo mísu a situaci ale budiž . Takže bylo vlastně dle tebe s pánem vše v pořádku ... V pořádku nejsem já , Ok .
Jen až tam bude značka zákaz stání obytkám , tak za to bude moct možná právník se stanem ...::o
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Roberto, tady ani nešlo o to, že by to s pánem bylo v pořádku. To se shodneme asi všichni, že to rozhodně NEBYLO v pořádku. Jen je možná trochu neobjektivní škatulkovat a tvrdit, že ti, co mají (nebo co si mohou dovolit) luxusní obytky, povýšeně ignorují pravidla a jsou drzý jak vopice. Zkrátka to není pravidlem a chápu, že se to některých majetnějších kolgů na C24 může dotknout, protože zrovna oni se chovají velmi ukázněně a férově, zatímco ty je automaticky řadíš mezi ten (s prominutím) dobytek. Nicméně na obranu tvého tvrzení musím říct, že ti bezohlední, provokující a domnívající se, že si můžou dělat, co se jim zlíbí, bývají velmi často právě majitelé (najemci) těch velkých několikahvězdičkových obytných korábů. Toť má zkušenost, možná to ostatní mají jinak. Ale kdo to dělá častěji, jestli má někdo komplexy nebo jestli někdo jen závidí, to jsou témata, kterým bych se tu rád obloukem vyhnul. Vždyť není důležité, v čem je to naše vozítko lepší nebo horší než to sousedovo, ale to, že máme oba společné hobby :)
allfaallfaČlen
Přidáno před 7 let
Tedy rozhodně jsem z prvního postu nepochopil, že kdo má velký auto je nějakej špatnej. Tam šlo o něco ůplně jiného a to označení se týkalo konkrétní osoby. Jestli je někdo vztahovačnej, je to jeho boj.
Ale tak už je to tady zvykem.
Za trest sem dva dny nepolezu :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,051,425 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30721 sekund | Průměrně za: 0.30721 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.4MB/2MB