Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 centrala chata+auto?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

centrala chata+auto?

Poslední aktualizace před 7 let
J
jk1000Člen
Přidáno před 7 let
Nasel by se tu nekdo, kdo by mi umel zodpovedet (nejlip po telefonu) par otazek ohledne elektrocentral?
Ve zkratce, resim zdroj na chatu a rozmyslim, jestli se to snazit zkombinovat s tim, ze bych stejnou centralu vzal s sebou v zime do auta na delsi vyjezd.
Jinak jde mi o otazky typu, jestli treba zvazovat provoz na plyn (mam na chate bombu kvuli vareni), jak na vyuziti v chate (sviceni, elektronika) a zaroven po velkem pozemku (retezova pila, flexa, ...), jestli a jak lze umistit do sklepa nebo jestli je to zbytecna komplikace atd.
Kontakt pripadne SZ, dekuji
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 7 let
Riešil som podobný problém a používam Kipor 2000. Ťahá mi v prípade potreby domek / plyn kotol,chladničku,vodu,osvetlenie,TV / a vozím ju zo sebou na výjazdy váha cca 26 kg . Zatiaľ funguje bez problémov aj keď chytá pri dlhšom stání tak na 20 x,ale zatiaľ vždy naskočila.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jk1000, viera a vlado

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,122 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13193 sekund | Průměrně za: 0.13193 (0) sekund | Dotazy: 49 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB