Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tlakové čerpadlo - prosím o radu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tlakové čerpadlo - prosím o radu

Poslední aktualizace před 7 let
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let
Prosím znalé o radu nebo pomoc.
V obytce mám toto tlakové čerpadlo vody (viz foto). Zřejmě je v něm integrován tlakový spínač (foto č. 1 ?), protože původně natlakovalo vodu a opět sepnulo až po odtočení cca 0,5 l. Před rokem ale se interval spínaní začal zkracovat a potom už spínalo téměř nepřetržitě. Po instalaci expanzní nádržky se tento problém odstranil. Nyní ale začala prosakovat dost silně voda v místě spoje (foto č. 2). Na fotce je čerpadlo obráceně, ten spoj je na fotce v dolní části. Nevím proč, ale fotka s detailem mi nejde vložit. Kolem spoje je jakási usazenina. Nevím jestli to už někdo opravoval a jsou to zbytky nějakého tmelu nebo lepidla, nebo jestli to jsou stopy po déletrvajícím prosakování. Na obou fotkách držím čerpadlo za sání.
Víte někdo, jestli pod tím spojem bývá samostatné těsnění nebo je součástí celé membrány, případně jestli jsou na tyto spoje používány nějaké tmely, případně jaké? Váhám, jestli se to mám pokusit rozebrat, nebo to raději poslat někam na opravu. A to je to další, co nevím - kam by se to mohlo dát opravit. Může mi někdo poradit?
Díky
Zdraví
Luboš a Dáša
Upravil Lubos a Dasa dne 03.01.2017 18:59, před 7 let
Lubos a Dasa Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
je tam jen membrana ta tvori tesneni - rozebiram to pred kazdou zimou aby v cerpadle nezustala voda, to co vidis je usazenina z vody. neni to nijak tmelene ci lepene, drzej to je sroubky... neni to veda to rozebrat, vycistit. ja to jeste vzdy namazu jedlym olejem trosku a pak to sesroubuju.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Floridan to popsal,tak jak to je. Také jsem rozebíral. Není to problém.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let
Díky za informace, pustím se do toho. Kdyby náhodou, dá se membrána sehnat jako ND?
Zdraví
Luboš a Dáša
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Díky za informace, pustím se do toho. Kdyby náhodou, dá se membrána sehnat jako ND?


https://www.karav...hurflo.htm

da ale musis si zkontrolovat presne typ abys koupil to same, je vic druhu. Dle fotky mas asi tu 204. Ale treba tam nebude nic praskle/protrzene a bude to jen o vycisteni a utazeni. Ten dil neni zrovna uplne levnej....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lubos a Dasa, floridan79, Franta REZAC

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,958 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15877 sekund | Průměrně za: 0.15877 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB