Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ducato / Boxer / Jumper: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ducato / Boxer / Jumper

Poslední aktualizace před 7 let
T
tbČlen
Přidáno před 7 let
Prosim o jakoukoli radu nebo zkušenost: pro vestavbu chci koupit L2H2, favoritem by Fiat, ale Citroen ( u nového vozu 3,5t, se silnejsimi motory 130k nebo 150k a trochou vybavy navíc ) vychazi cca o 80 tis. levneji, coz by pro me byla vyznamna uspora. Je opravdu a v cem Citroen horsi ?? A mam se neceho obavat u novych motoru Euro 6, kde se u Peugeotu a Citorenu doleva močovina ? Diky
5-clenna posadka ( 47, 43, 15, 12, 1 ) ve vestavbe na Ducatu
V
vasek a martinaČlen
Přidáno před 7 let
Zkus si nechat udělat cenovou nabídku u Citroena a zkus s ní zajít k dealerovi Fiata, třeba ti nabídku dorovná...
misusmisusČlen
Přidáno před 7 let
je to stejny auto z jedny fabriky
fiat pouziva sve motory (fiat 2.0, iveco 2.3)
citroen a peugeot ma motory ford (2.0)
krom tehle rozdilu je jiny uz jen znak

mam citrona 9 let najeto 200tis a zadnej problem.
W
walibukČlen
Přidáno před 7 let
Ja som získal minulý rok najlepšiu ponuku, priamo excelentnú od Peugeotu, Fiat bol najdrahší. Boxera mám aj teraz, kupoval som ho 1999, 1,9 TDI, po vyvarení karoserie /ešte neboli pozinkované/ ho používame bez večších problémov ďalej, tento rok dovolenka v Chorvatsku. Predná náprava trpí rovnako u všetkých týchto dodávok čo si vymenoval, jedinú nepríjemnú závadu som mal keď sa rozpadol radiator kúrenia /topení/ a mal som kabínu vytopenú chladiacou kapalinou a druhá závada nejaké relé k štartéru. Inak za tých 16 rokov nič, ak nepočítam že mi postupne lezie dolu farba a miestami som na základovke.
O motoroch Euro6 s močovinou neviem nič. Skúsený predajca v Pežote ma varoval, že tie dnešné autá nie sú stavané nato, aby plno naložené išli 130 - 150 po dialnici niekolko hodín. Vraj preto ide zlá povesť o nekvalitných motoroch. Pýtal som sa chlapov z UPS a vraj naj naj je kvalitné zabehnutie motora s prázdnym autom.
hakishakisČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Já jezdím skoro 4 roky s Jumperem 2,2hdi,ale teď mám objednané Ducato L3H2.Citroen jsem nechtěl z důvodu,že má pouze dvoulitr a to,co já potřebuji,tak jen v L4.Vzhledem k tomu,že tahám podval a občas na něm i dodávku,tak prostě tak malému objemu nevěřím. Fiatový 2,3jtd je osvědčený a funkční.A samozřejmě jsem obvolal asi 4 dealery Fiat kvůli ceně,ale nejlepší nabídku mi dal zde v Lbc KP Plus.Oni jsou i prodejci Citroenu,takže by si měl porovnání okamžitě a u jednoho prodejce.Tak ti to třeba pomůže.Dodávky jim jdou hodně a asi proto mohou dát i lepší cenu.
hákis
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tb, vasek a martina, misus, walibuk, hakis

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,867 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.90679 sekund | Průměrně za: 1.90679 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB