Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 23

· Členové on-line: 5
dagbartos, Zdenek a Alena, jirka jn, Pachos, palbi

· Registrovaní členové: 9,880
· Nejnovější člen: Kelisova
EuroTrail

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

sroubek
29.03.2017 17:47
Děkuji za přání a spláchneme to v létě na vodě. Těšíme se. voda

Pavel77
29.03.2017 06:00
Milošu (kuchařu) k narozeninam Ti přejeme vše nej ale hlavně zdravičko a štéstičko. Pivo Narozky

Cattani
27.03.2017 22:17
Petře ke kulatinám přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. stesti Pořádně to oslav Pivo tanec

Petr a Mirka
26.03.2017 16:15
Šrobkovi vše nejlepší

Hornici
19.03.2017 11:43
Zdravíme všechny Pepíky na tomto fóru. Vše dobré....Horníci

Hornici
19.03.2017 11:42
Michale (Hasiči), dodatečně přejeme vše dobré ať se tě drží. Horníci

hvcaravans.cz

Číst diskuzi

Karavan » TECHNIKA » Plyn/Voda
 Vytisknout diskuzi
Pomoc na ceste
Omlouvam se pokud zakladam jiz existujici tema, ale nejsou tady podminky to hledat. Jsem na cestach. Vcera mi dosla plynova lahev. Po vymene hlasi kotel poruchu. Regulator je namrzly a pri odpojovani je hadice mezi nim a lahvi podtlakem. Pravdepodobne zamrza. Je ale jen 5 pod. Kdyz dam treti lahev, vse jede OK. Myslite, ze muze byt preplnena a pomohlo by odfouknuti. Vsechny lahve origo primagas. Popsany stejne. Dik moc. Milan

Automatické sloučení 03.01.2017 08:38:
Nebo jina dobra rada? Dik
Upravil/a 1jgs - Milan dne 03.01.2017 08:38
Milan mavam

Upravit
Vypadá to jako lahev pro VZV. Zkus ji "odfouknout" jestli půjde plynná nebo tekutá fáze.
fun
Míra a Šárka, polointegrál Mobilvetta

Upravit
vypada to jak pise fun, flasky pr VZV davaji plyn jeste v kapalne podobe a ke zplyneni dojde az u motoru !!!

Upravit
Panove diky. Vypada to tak. Tak se nam neplanovane krati dovolena. Je to na nastvani. Az spalime tu dobrou, musime domu. Flasky koupeny v prodejne pro karavanisty. Obe popsany naprosto stejne. Jedna OK, druha spatna. Milan

Automatické sloučení 03.01.2017 17:45:
Panove diky. Vypada to tak. Tak se nam neplanovane krati dovolena. Je to na nastvani. Az spalime tu dobrou, musime domu. Flasky koupeny v prodejne pro karavanisty. Obe popsany naprosto stejne. Jedna OK, druha spatna. Milan
Upravil/a 1jgs - Milan dne 03.01.2017 17:45
Milan mavam

Upravit
Ptám se odborníků, nešla by ta flaška nouzově vybrat tak že by se otočila dnem vzhůru. Třeba vedle auta nebo koupit v obi hadičku na plyn v metráži a prodloužit regulátor na dno kastlíku.

Nikoho nenavádím jen se ptám.

Gut

Upravit
A není jen přeplněná???????? Nějak zvážit a pořádně přečíst vše co je na ní vyznačené.

Pokud je to skutečně pro VZV tak otočit vzhůru nohama v případě krize by šlo, otázka jak dlouhá ta trubka je. Nebývá ale ůplně na dno, takže je možné že kapalina chvíli půjde i tak.

Dát regulátor níž než hladina plynu v lahvi je špatně.
https://www.matservis.cz/karavany/karavan-servis-zlin/

http://www.matservis.cz Upravit
Milane, kdyby jsi byl poblíž La Villa Stern, STLP Odlina. Tam má majitel na zapůjčení italské láhve i s redukcí.

Upravit
Mysjím, že máš zamrznutý regulátor a zkus odfouknout bombu, vozíky jezdí na stejný plyn, jen ta bomba tam leží.

Upravit
franta 1953 napsal:

Mysjím, že máš zamrznutý regulátor a zkus odfouknout bombu, vozíky jezdí na stejný plyn, jen ta bomba tam leží.

Je to marný, je to marný, je to marnýWink

Upravit
Chlapi jeste zjednodušil za rady. Tak nejak si tu naši sounáležitost představuje. Pohádat se o rozpočtech v diskusích proč ne. Ale mít spolehlivě, ze v nouzi najdu řadu, to je k nezaplacení. Dodnes jedeme na tu dobrou láhev. Další dva dny jsem vysekl a skončíme do penziónu. Já vím, není to ono, ale přece bezmezné :-). Dávejte si bacha, jakou láhev si přijedete domů. Jeste jednou dik Milan
Milan mavam

Upravit 1
Škoda, kde jsi bomby koupil ? Brňáku ?

Upravit
Na cejlu. Půjdu jim ji vrátit. Ale jak jsem psal, asi v tom jsou nevinné. Jak ta problémov a, tak i tak bez potíží jsou popsány naprosto stejné.

Automatické sloučení 04.01.2017 17:18:
1jgs - Milan napsal:

Chlapi jeste zjednodušil za rady. Tak nejak si tu naši sounáležitost představuje. Pohádat se o rozpočtech v diskusích proč ne. Ale mít spolehlivě, ze v nouzi najdu řadu, to je k nezaplacení. Dodnes jedeme na tu dobrou láhev. Další dva dny jsem vysekl a skončíme do penziónu. Já vím, není to ono, ale přece bezmezné :-). Dávejte si bacha, jakou láhev si přijedete domů. Jeste jednou dik Milan

Teď koukám co ty automatický opravy provedli s textem...
Upravil/a 1jgs - Milan dne 04.01.2017 17:18
Milan mavam

Upravit
Milane, kde to je to Brno Lont ?

Upravit
Píši za Milana. Lont je v hantesu vesnice, takže bydlí na vesnici okolo Brna, a jelikož jsou divočáci tak silně rozmožení, tak to nejde definovat kde. Jednoznačně nejlepší divočák není ten, co dává dobrou noc, ale ten, co je v mražáku !

Upravit 2
Vasu napsal:

Píši za Milana. Lont je v hantesu vesnice, takže bydlí na vesnici okolo Brna, a jelikož jsou divočáci tak silně rozmožení, tak to nejde definovat kde. Jednoznačně nejlepší divočák není ten, co dává dobrou noc, ale ten, co je v mražáku !

Ma pravdu!
Milan mavam

Upravit
Vasu, máš pravdu , Brno je velké tak toho lontu je víc a ten divočák. Dobrá volba moc, ale mám tam jen srnku.

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.33 sekund
136,574,165 návštěv