Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan sprinter: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan sprinter

Poslední aktualizace před 7 let
S
sprinterNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, dobrý den.

Potřeboval bych poradit jestli nevite kdo se v cr zabyva dovozem nebo vyrobou obytných nastaveb na podvozcich mb sprinter? Našel jsem převážně pouze vozy Fiat nebo ford. Dekuji
D
danstr74Člen
Přidáno před 7 let
S
sprinterNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj
tady je několik možností
http://www.auto-m...
http://www.krs.cz/
http://www.eastwa...[/quote]

Ahoj,

Dekuji za tipy.

:)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Hmmm, eastwander jsem neznal...
Jinak ještě na Slovensku turčan. Lidi jsou celkem nadšení z jejich přístupu. Kdybych stavěl, chtěl bych od nich... http://www.turcan...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Hykro Praha ~ La strada. Na Sprinterech je to rada Regent.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
S
sprinterNováček
Přidáno před 7 let
Díky
SkyllaSkyllaČlen
Přidáno před 7 let
Moje vlastni zkusenost:
KRS dela primarne na platforme Ducato, nechce/nedoporucuje na Sprinterech (pry vyssi cena a hmotnost) a tak nema na Sprintera sablony / chce jako customizaci cehokoliv +30% - pri jakekoliv zmene od JEHO standardu si to necha nauctovat - kvalita provedeni trochu horsi nez ma Eastwander. Vyroba s dobrym vybavenim. Co se tyka provedeni interieru, tak jen klasika co nejdete vsude - dekory dreva, ale nic moderne ladeneho (proste pro Nemce OK)

Eastwander - mam od nich vysokeho Sprintera - Majitel/ p. Fornal je specializovany na Sprintery, ma sablony a vyborne poresene umisteni a provedeni WC/Sprcha laminatovou skorepinou. Vyroba v nove zarizene hale v Kromerizi s adekvatnim vybavenim a znalymi zamestnanci + je to puntickar a nic neskryva. Zatim maximalni spokojenost jak s provedenim tak pristupem. Na strankach najdete jen stare vestavby (nestiha updatovat), me poslal vsak vloni nove projekty mailem. Pokud je zajem doporucuji si predem rezervovat nejake okno ve vyrobe - ma toho hodne.
Kdyz budete chtit vice info z me vlastnbi vestavby, rad se podelim tu nebo SZ.
Jirka
J
jk1000Člen
Přidáno před 7 let
Jak pro Krs, tak Eastwander plati, ze nejblizsi termin pro dodani auta je "za rok" - no neznam nikoho, kdo by na neco takoveho pristoupil...

Standardni modelove auto od Krs ma klasicke nepochopitelne usporadani jako ostatni tovarni vestavby. Ctyri auta, ktera jsem od nich fyzicky videl, mela kvalitu zpracovani, kterou bych oznacil asi jako podprumernou. Auto jsem nevlastnil, vic nemuzu soudit.

Eastwander je o poznani napaditejsi a praktictejsi reseni. Auta jsem videl dve a kvalitou rekl bych o stupen lepsi nez Krs. Za zminku stoji asi taky to, ze auta izoluji penou, coz vypada na prvni pohled jako super reseni. Otazkou zustava, jak budou vypadat po par letech, kdy kondenzat v aute neodteka cestou, kterou zamyslel vyrobce - dost mozna to neni problem, dost mozna ano. V cem je to urcite problem jsou potencialni opravy auta i jen po drobne kolizi v provozu - neumim si predstavit, jak takhle vypenene auto bude klempir davat dohromady.

Pokud ma Turcan nejakou vyhodu, tak ze dodaci doba zasadne kratsi - p. Natna mi naposledy rikala, ze 2-3 mesice jsou realisticka doba.
S
sprinterNováček
Přidáno před 7 let
Ja mam sprintera, ale jen stredniho ikdyz vysokyho, ale to je pro nas na prestavbu moc maly. Takze mam tri moznosti. Bud koupit novyho nejdelsiho sprintera a nechat udelat vestavbu nebo podvozek taky nejdelsi a nechat na nej udelat nejakou alkovnu nebo treti moznost koupit jen obytny prives a tahat ho za stavajicim sprinterem. Jsem laik v tomto oboru proto se obracim na Vas. Vim vse o sprinterech jezdil jsem s každou modelovou radou vcetne hodne ruznych provedeni, ale co se tyce karavanu tak nevim kterou moznost zvolit jinak bych byl rad za nejake fotky vestavby, ktera se tyka toho cerveneho sprintera. Dekuji
Upravil sprinter dne 02.01.2017 17:17, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sprinter, danstr74, ScooterMarty, JiPe Highlanders, Skylla, jk1000

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,719 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15473 sekund | Průměrně za: 0.15473 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB