Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 POZOR - Karavanem na Klínovec!!!: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

POZOR - Karavanem na Klínovec!!!

Poslední aktualizace před 7 let
V
Veronika428Člen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny milovníky kempování a lyžování zároveň!
Bohužel se s Vámi musíme podělit o velmi nepříjemný zážitek z Klínovce - stání na parkovišti u Infocentra, https://klinovec....a-klinovec
Po příjezdu nás čekalo příjemné vystupování pracovníkům infocentra, vše nám ukázali (záchody, sprchy, možnost připojení elektriky). Protože jsem přijeli již v poledne, a měli jsem rezervaci, tak jsem bez problémů obsadili volné, rezervované místo. Po připojení a přípravách na lyžovačku následujícího dne malá procházka po okolí a začalo nám krásně sněžit. Až sem nic zásadního! To se začalo dít po vyprázdnění parkoviště od návštěvníků. Po setmění na parkoviště začnou najíždět tuningáři, mladí majitelé starých a starších golfů a především východoněmečtí "soudruzi", kteří zde tůrují své motory a ukazují celému světu dovednosti na sněhu. A to vše do brzkých ranních hodin. Bohužel naše okřikování a posléze ani několikrát návštěva POLICIE nepomohla. Druhý den se vše opakovalo ještě hlasitěji a razantněji. Vše ustalo až po malé nehodě, kdy se jednomu z golfů, nějakým nevysvětlitelným způsobem, rozbilo přední okno a následně zasáhla opět Policie ČR. Každopádně bylo 1:30 a opět nikdo nespal. Třetí den se pravděpodobně policie již rozhodla konat sama a 2x za noc navštívila parkoviště. Bohužel "TI" druzí byli lehce napřed a po odjezdu podnikali pouze průjezdy pod plným plynem v pravidelných intervalech proháněli svoje plechařiny po parkovišti a opět do 2:00 hodin. Policie vše pouze okomentovala (a tady se nedivím, nemají na to prostředky), že s majitelem parkoviště již několikrát komunikovala a doporučila ať na příjezdovou cestu umístí závoru pro noční provoz!
Takže, kdo chce po krásné lyžovačce odpočívat a pohodlně se vyspat na následující den, nemá šanci dokud se něco nezmění!!!!
Prosím pošlete dál, protože pro rodiny s dětmi, jako jsme my, je tato situace velmi nepříjemná a po třech nocích jsem raději odjeli pryč. S námi spousta dalších posádek!
Vedoucí střediska pouze konstatoval: "No nějak to řešit budeme, ale nevíme jak?"
TAKŽE NEDOPORUČUJI!!!
Všem krásné zážitky a spousta kilometrů bez nehody NEJEN V NOVÉM ROCE
Milan
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 7 let
Bohužel musím potvrdit, taky jsem tam stál a navíc tam ještě túrovali sněžný skútr - bohužel dvoutakt. Stál jsem tam z 29.12.2016 na 30.12. 2016. Předtím dvě noci na Hochfichtu a tam neskutečná pohoda a klid.
Ixeo 710 i, Fiat
B
Borek KnausNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím,
byl jsem tam taky a odjel
jsem o den dřív.
Klínovec už nikdy.!!
Tři metry od hlavy nám letěli bokem.!!
Do dvou do rána určitě a kazdou noc.!!
Nevyspalej a vystresovanej.!!Děti taky.!!
R
Radek1111Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,
ano bohužel i já byl v tomto čase na Klínovci a to co jsem tam každou noc zažíval bych nepřál nikomu a na Klínovec obytkou se už nikdy nepodívám riskovat že mě nějaky psychopad v noci sejme to opravdu ne a ještě si za to zaplatíte 350 Kč / noc !!
Petr a JitkaPetr a JitkaČlen
Přidáno před 7 let
V Krusnych horach doporucujeme nedaleke Potucky- parkoviste primo pod vlekem zdarma, ciste socialky, nekuracka restaurace, mila obsluha a ceny permanentek lidove. Po vecernim lyzovani klid! Kouknete na www.skipot.cz
Petr, Jitka a Šimon
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let
Na Klínovci je už klid, stáli jsme tam tento víkend, paní z informací mě v pátek ujišťovala, že se už je tam večer klid...
Nedokážu posoudit, zda je to díky aktivitě správce parkoviště nebo tím, že již na parkovišti není sníh..
Každopádně je tam už večer klid ..
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Veronika428, Jirka Vospalek, Borek Knaus, Radek1111, Petr a Jitka, Asimetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,223,700 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14931 sekund | Průměrně za: 0.14931 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB