Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nový STPL veselské pískovny JČ: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nový STPL veselské pískovny JČ

Poslední aktualizace před 7 let
S
skardaNováček
Přidáno před 7 let
Sděluji všem příznivcům caravantour, že jsem založil nový STPL pro 30 míst. Ohraničený prostor je jen 50m od jedné z veselských pískoven v Třeboňské pánvi CHKO u silnice č. 24 z Veselí n. Lužnicí 4 km směrem na Třeboň. Souř.49°8'48''N, 14°42'55''E.Je u polosamoty Měruše při obec.cestě na obec Vlkov.Naproti je tkzv. www.osada-meruse.cz s ubytováním trempského chatového typu.
Pro STPL je k dispozici pitná voda,sprcha,WC , možnost vypuštění splašků do jímky. a elektřina. Travnatý pevný povrch přímo u lesa a vody. Již letos jako P využívali autokolaři navštěvující cyklostesky.Je zde z rarit Reservace Ruda s rašeliništi, písečný přesyp ze čtvrtohor u Vlkova,řeka Lužnice a další. Poblíž 100m je z druhé srany i kemp Měruše,který jsem před 18 lety stavěl.Tam je i jídlo, ale málo místa. Můj prostor by byl jen za poplatek 100,- + 100,- a služby/den, nehledě na počty osob, pro krátkodobější zastavení 1-3 dny. Sám jsem příznivcem tohoto turismu přestože jsem (65). S pozdravem všem a na návštěvu v roce 2017 se těší
Vladimír Škarda
blíže na osada-meruse.cz tel 731901630
tom a jitustom a jitusČlen
Přidáno před 7 let
SUPER !!!!!! určitě navštívíme a přejeme provozovateli mnoho spokojených návštěvníků.
:_
FeromontFeromontČlen
Přidáno před 7 let
Díky za nové dobré zprávy. Přejeme mnoho úspěchů a nám všem příznivcům příjemný pobyt. Už ,aby bylo hezké počasí a pak už jenom vyrazit.
Jana a Luboš
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 7 let
Dobrá zpráva, doplnil jsem si do mapy. Je možné tam chytat ryby?
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Jo dají platí tam celosvazová povolenka.
Hanka a Pavel
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Super informace, určitě se během roku zastavime na kola.......:g!t
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Super! :) Dotaz, je možné přijet i s hafanem? :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: skarda, tom a jitus, Feromont, Jardaklidek, pachta, PepaN KV, Mikey

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,897,972 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16282 sekund | Průměrně za: 0.16282 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.89MB/2MB